Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Tetovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

04 Gush 01:00
Линк
, ,

Bmw x5 2011 god xdrawe d.biturbo 286 ks

123 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

04 Gush 18:25 , ,

Mercedes Benz E220

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 18:25 , ,

Mercedes Benz E220

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 19:27 , ,

MERCEDES BENZ E220

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 01:00 , ,

Bmw x5 2011 god xdrawe d.biturbo 286 ks

123 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Gush 13:22 , ,

Opel Corsa

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Korr 11:52 , ,

Audi Q3 2014 dizel

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Korr 12:15 , ,

X5 535 SD AUT.

19 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 12:34 , ,

Shitetë Golf 6 Pa Defekte

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 20:29 , ,

Se prodava/zamenuva Mercedes E220 w211

4 000 MKD

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Pri 23:19 , ,

Suzuki Vitara 1.6

3 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Mar 21:40 , ,

Opel Omega benzin i plin 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Shk 00:29 , ,

Toyota Aygo 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 06:39 , ,

VW Golf 5 1.6fsi 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 14:58 , ,

VW Touran 2.0 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 18:30 , ,

Audi A6 3.0tdi quatrro

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 22:36 , ,

Fiat Punto dizel 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 21:32 , ,

VW Golf 4

3 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 19:33 , ,

Atv 125

950 EUR

Viti: 2019
30 Nën 19:14 , ,

BMW 320 D 2007 163ks

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Nën 17:07 , ,

BMW 318 karavan 2010

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Nën 19:42 , ,

VW Passat 2.0 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 22:20 , ,

OPEL ZAFIRA 2.2 BENZIN-PLIN ATEST 2004god.

3 000 MKD

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 20:27 , ,

BMW - 316i M -Packet

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 13:35 , ,

Citroen C3 1.4 HDI dizel

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Sht 01:51 , ,

Kros

1 000 EUR

Viti: 2000
30 Gush 22:29 , ,

mitsubishi pajero off road

10 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione