Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Ford Fiesta

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Ford Fiesta | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

31 Jan 23:06
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Brod

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 21:18 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup

FORD FIESTA 1.5 TDCI FABRIKA 2014 GOD REDIZAJN

5 699 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:31 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup

FORD FIESTA 1.5 DCI 55KW PROIZVEDENA 2013 GODINA

6 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 08:46
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Karposh

Ford Fiesta 2010 година

4 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 12:23 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Ilinden

FORD FIESTA 1.6TDCI 90KS 2009 G

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 15:31 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Karposh

FORD FIESTA 1.4 BENZIN GHIA

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 18:18 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Karposh

FORD FIESTA 2018 NEUVEZENA

9 350 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Pri 11:40 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kriva Pallankë

FORD FIESTA 1.2I 60KW NA 140.000KM 09G PERFEKT AUTO

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Fiesta 1.4 tdci 2009 Avto Plac Dirala Avtomobili

4 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Pri 09:16 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

FORD FIESTA 1.4 TDCI FULL TITANIUM 2010

1 111 MKD

07 Pri 18:41 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Prodavam Ford Fiesta

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 16:37 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Форд бензин

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 22:27 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Ford Fiesta 1.4 tdci Diesel

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 05:13 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup

Ford fiesta 1.2i atest plin ne uvezena, 2012g

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Pri 05:13 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Centar

Одлично сочувано и опремено возило

9 600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Pri 04:16 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Fiesta 1.0 2013god 101kw

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 14:21 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Ohër

FORD FIESTA 1.2 80 KS TITANIUM 123000KM - 10.MT Auto

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Pri 11:12 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Ohër

FORD FIESTA 1.2 80 KS 155000KM TITANIUM - 10.MT Auto

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 11:03 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Ohër

Ford Fiesta 1.4 TDCI 70ks 167000km titanium 2010 MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 11:03 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Ohër

Ford Fiesta 1.6 TDCI 90 KS titanium uvoz 10.MT Auto

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 09:25 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Veles

FORD FIESTA 1,4 TDCI-2010 - AKCIJA - AC Avto Alex Veles

4 390 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 08:52 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Veles

FORD FIESTA 1.6TDCI econetic

54 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 05:38 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Ilinden

Продавам Fiesta TDCI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 05:34 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Ilinden

Продавам Форд Фиеста 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 16:08 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup

FORD FIESTA 1.4tdci

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 11:57 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Veles

FORD FIESTA GHIA 1.6tdci-90ks-2009g

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 08:38 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kriva Pallankë

FORD FIESTA 1.5 D 85 KS EURO-6dT NEW-MODEL 2020G VIP AUTO

10 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Mar 13:23 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Gjevgjeli

Ford Fiesta ST 2.0i

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 17:07 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Butel

FORD FIESTA 1.6 TDCI

4 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 14:52 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

FORD FIESTA 1.5TDCI 75KS 2014 MOZE ZAMENA

6 400 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Mar 09:03 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Karposh

Ford Fiesta 1.4 Tdci Titanium

1 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Mar 17:22 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

FORD FIESTA 2016 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Mar 12:20 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Manastir

FORD FIESTA 1.25 75KS. REDIZAJN *118 500KM*

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Mar 17:01 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Manastir

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Shk 23:34 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Gostivar

Ford fiesta 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 10:47 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Veles

Se prodava

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 14:29 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Butel

FORD FIESTA 1.4TDCI 2012/FULL/REG.DO 02.2025/MOZE ZAMENA

4 250 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 00:02 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Ford fiesta 1.3

1 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 12:20 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Butel

FORD FIESTA 1.4

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Jan 23:06 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Brod

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Jan 14:09 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Butel

FORD FIESTA 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Jan 09:19 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Rent a Car Speed 35 eura/den

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 15:47 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Fiesta 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Jan 11:05 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Sveti Nikollë

Ford Fiesta 2007 - 1.4 TDCI - Kako Nova

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 04:11 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава Ford Fiesta 2015година 1.5tdi

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 07:59 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам возило во одлична состојба

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Jan 21:02 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kriva Pallankë

Ford Fiesta 1.5TDCI 2016

7 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Jan 17:01 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

FORD FIESTA 1.4TDCI 2006 AUDI BMW GOLF

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 21:43 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Fiesta 1.4 tdci Avto Plac Dirala Avtomobili

3 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Dhj 16:48 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kriva Pallankë

Ford Fiesta 1.5TDCi 75ks FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 2014

6 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Dhj 09:49 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kumanovë

FIESTA 1.3 -REG-ISPRAVNA-ZA PONOVO-POGOLEMO

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Fiesta | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione