Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Ford

Aerostar , 3
B-Max , 8
Capri , 1
C-Max , 167
Cougar , 10
Courier , 26
EcoSport , 2
Edge , 1
Escape , 4
Escort , 577
Explorer , 9
F 150 , 2
F 350 , 1
Fiesta , 1049
Focus , 1444
Fusion , 137
Galaxy , 261
Granada , 1
GT , 1
Ka , 164
Kuga , 44
Maverick , 7
Mondeo , 784
Mustang , 16
Orion , 19
Probe , 11
Puma , 28
Ranger , 4
Scorpio , 14
Sierra , 7
S-Max , 51
Streetka , 5
Taunus , 9
Taurus , 1
Tourneo , 21
Transit , 189
Windstar , 4

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Ford | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 14:26
Link:
, ,

Ford B-max 2013 Diesel Motor Eco 1.5

67 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:56
Link:
, ,

Ford Ranger Limited Edition 2.0 Bi-Turbo 4x4

36 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Maj 15:34
Link:
,

Ford Focus 1.4 benzin full oprema

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:02 , ,

Ford Smax 2010 automatik 2.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:05 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:04 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.6 tdci 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:04 Shitorja , ,

Ford Transit Courier 1.5 tdci 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:49 ,

Ford Kuga 2.0TDCi Titanium 4x4

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:41 Shitorja ,

Ford Fiesta 1.5tdci 2014

6 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:26
Link:
, ,

Ford B-max 2013 Diesel Motor Eco 1.5

67 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:56
Link:
, ,

Ford Ranger Limited Edition 2.0 Bi-Turbo 4x4

36 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 12:27 , ,

Ford Fiesta plin i benzin 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:23 , ,

Ford Fiesta 1.4tdci

3 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:50 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.4tdci 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 23:06 , ,

Ford Fokus 1.6 tdci 2013

7 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 23:05 , ,

Ford Focus

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Maj 23:05 , ,

Ford Fokus 1.6 tdci 2013

7 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 19:26 , ,

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 TITANIUM NAVI SUV PERFEKTEN

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 08:44 Shitorja ,

Ford Fiesta 1.4tdci 2010 titanium maks oprema

4 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Maj 08:44 Shitorja ,

Ford Fiesta 1.4 benzin plin fabricki 2009 mk tabli perfektna

4 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 22:12 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.2 tng klima Jimauto group

4 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Maj 20:22 ,

Se prodava

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Maj 18:39 ,

Ford Kuga Titanium 2010 4x4

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 16:37 Shitorja ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 50kw 2009 Avtocentar

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 15:46 Shitorja , ,

Ford Focus 1.8 TDCI 85kw perfektna servisna kniska

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 15:45 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw unikat uvoz Belgija

4 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 15:34
Link:
,

Ford Focus 1.4 benzin full oprema

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 15:16
Link:
,

SE PRODAVA FORD FOCUS ( FOKUS ) 1.4 BENIZIN - FULL OPREMA

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 14:52 , ,

Ford Focus dizel 66kw 2001 klima registriran

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 12:33 , ,

Ford Fiesta Titanium 2010 1.4 benzin plin

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 22:37 ,

Ford Fiesta 1.4 benzin prv sopstvenik

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 21:54 , ,

Ford C Max

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Maj 21:54 ,

se prodava

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 19:50 , ,

Ford fusion 1.6 benzin.god.2003 full

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Maj 19:38 , ,

Ford Fiesta 1.6 tdci eco-netic trend besprekorna sostojba

5 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Maj 19:37 , ,

Ford Focus 1.6cdti 66kw 2008 perfekten

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Maj 14:56 , ,

ФОРД ФИЕСТА 1.3

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Maj 10:11 Shitorja , ,

Ford C-Max titanium 1.6 TDCI 2007 servisna kniska

3 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 09:27 Shitorja ,

Ford Mustang EcoBoost premium 2018

38 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Maj 17:23 , ,

FORD FIESTA 1.4 TDCi FULL OPREMA

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 17:22 ,

Ford Focus 1.6hdi 110ks

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 17:13 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.5cdti 2014 Autobern

6 150 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 17:11 Shitorja , ,

Ford Ka titanium 1.2i 2011 Autobern

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 09:29 Shitorja ,

Ford Fiesta 1.5 Tdci 75ks 2017 150.000km Vip Auto

7 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Maj 19:20 Shitorja ,

FORD FOCUS 1.8TDCI 85KW 2005 GODINA REGISTRIRANA

3 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 18:10 , ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 11:05 Shitorja , ,

Ford Fiesta Connected 1.1i 75ks MT

15 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 09:39 Shitorja ,

Ford Kuga 2.0 TDCI 4X4 2010 avtomatik

10 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 08:30 Shitorja ,

Ford Mondeo 2.0 TDCI 150ks automatic 2016

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 06:32 ,

Ford fiesta 1.5 2014

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Maj 19:30 ,

Ford Fiesta 2011 ekstra sostojba

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione