Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Alfa Romeo Giulietta

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Alfa Romeo Giulietta | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 јан. 17:29 Авто плац Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Скопjе  ·  Скопје

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0MULTIJET FULL OPREMA-11

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
14 авг. 11:50 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Куманово

Alfa Romeo Giulietta 1.6 105hp

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
15 јан. 20:20 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Скопjе  ·  Бутел

Alfa Romeo Giulietta 2010

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
04 јан. 23:52 Авто плац Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Битола

ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6MJTD 105KS. 6BRZINI UVOZ CH

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 08:39 Авто плац Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Битола

ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6MJTD 105KS. 6 BRZINI

6 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 20:20 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Прилеп

Giulietta 2.0 JTDm2 2013 Euro5

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 15:53 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Прилеп

Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm2 2013 euro 5

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
25 јан. 13:11 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Alfa Romeo Giulietta 1.6 105 hp QV Line

10 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 19:27 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Струмица

Alfa Romeo Giulietta 2.0JTD 2013

8 777 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
28 ноем. 20:24 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Струмица

Alfa Romeo Giulietta 2012 od Ch

8 890 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
28 ноем. 10:32 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Струмица

Alfa Romeo Giulietta 2013 2.0JTD 170ks

8 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
19 ноем. 19:30 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Alfa Giulietta 1.6 dizel 2011

6 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
15 јул. 14:38 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Скопjе  ·  Скопје

Alfa Romeo Giulietta 1.6 dizel 2016

11 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999
26 мај 12:40 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Струмица

Alfa Romeo Giulietta BiXenon 2013 2.0JTD 170ks

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
01 апр. 12:19 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Струмица

ALFA ROMEO GIULIETTA 2013GOD 2.0JTD 170KS

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
05 мар. 17:31 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Крива Паланка

ALFA GIULIETTA 1.6M-JET 105ks SPORT PAKET MAKSAUTO

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
05 окт. 11:35 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Скопjе  ·  Карпош

Alfa Romeo Giulietta -10

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
15 ноем. 20:56 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Битола

Alfa Romeo Giulietta

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
04 септ. 17:52 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Скопjе  ·  Карпош

Alfa Romeo Giulietta

17 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 40 000 - 44 999
06 мај 20:52 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Прилеп

Alfa Romeo Gulietta 2,0 jtdm 2012 moze zameni

12 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
13 дек. 10:57 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Скопjе  ·  Центар

Alfa Romeo Giulietta -13

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 45 000 - 49 999
19 фев. 00:59 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Скопjе  ·  Центар

Alfa Guilietta -13

15 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 35 000 - 39 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Alfa Romeo Giulietta | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации