Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Ford , 5172
Opel , 108
Audi , 79
Peugeot , 73
BMW , 56
Citroën , 38
Renault , 34
Seat , 25
Fiat , 23
Nissan , 20
Toyota , 19
Mazda , 11
Škoda , 10
Hyundai , 5
Kia , 5
Suzuki , 5
Volvo , 5
Honda , 4
Chevrolet , 2
Jeep , 2
Lancia , 2
UAZ , 2
Lada , 1
Pontiac , 1
Smart , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор ford,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: ford | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 авг. 01:53
Link:
,

Ford Street KA Cabrio

2 180 ЕУР Price Reduced

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 10:05 Претпријатие , ,

Skoda Roomster 1.4TDI 59kw nova 122000KM

4 899 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:05 Претпријатие , ,

Audi A3 2.0tdi 140ks perfektna servisna so kniska

9 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:03 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti 81kw Servisna Kniska unikat

6 899 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:27 , ,

Се Продава

4 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
Денес 09:27 ,

Ford S-Max 2.0tdi

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:27 , ,

Ford escord eskord 1.8

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:53 Претпријатие , ,

Ford Kuga 2.0 tdci 100kw

8 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:30 ,

Ford Focus 2005

2 100 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 02:36 Претпријатие , ,

Ford Transit Courier 1.5 tdci 2015

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:36 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.6 tdci 2010

4 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:43 ,

Ford Kuga Titanium

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:43 ,

Ford Kuga Titanium

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:38 ,

Ford Kuga Titanium

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:20 ,

Ford Focus 2005

2 100 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 19:03 , ,

Se prodava

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:03 Претпријатие , ,

Volkswagen Passat 2.0 TDI dsgR Line Avto Miro

13 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:04 , ,

RENAULT CLIO - III - DIZEL 1,5 DCI FACELIFT/12

4 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 14:20 ,

Ford Focus

3 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 14:09 Претпријатие ,

FOR MONDEO 1,8 TDCI-2008 - AC Avto Alex Veles

4 980 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:09 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1,4 TDCI-2010-NAVI - AC Avto Alex Veles

4 590 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 12:47 , ,

Ford Fusion 1.4

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:44 , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 12:43 Претпријатие , ,

Mercedes Benz E 220 cdi avandgard led Avto Miro

22 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:39 , ,

Ford Focus karavan

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:22 Претпријатие , ,

Volkswagen Passat 2.0 TDI comfort Avto Miro

19 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:21 Претпријатие , ,

Renault Clio1.5 DCI led navi facelift AVTO MIRO

9 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 12:21 Претпријатие , ,

Skoda Octavia 1.6 TDI greenline ambition AVTO MIRO

15 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 12:20 Претпријатие , ,

KIA SPORTAGE 1.7 CRDI ATRACT 2WD AVTO MIRO

11 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:26 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.6hdi unikat uvoz Belgija

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 03:29 , ,

Ford Focus 1.8 tdci 2003

2 450 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
09 авг. 23:47 , ,

Ford Focus 1.6TDCI 80KW 2005 registriran

2 599 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 18:39 ,

Ford Kuga Titanium 2010 4x4

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
09 авг. 18:27 Претпријатие ,

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS KOZA PANORAMA 4X4 - 09.MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
09 авг. 15:36 Претпријатие , ,

Ford Fiesta Connected 1.1i 75ks MT

15 850 ЕУР

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
09 авг. 15:36 , ,

Ford Mondeo MK3 2.0 tdci

3 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 15:28 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.4 16V servisna kniska perfektna

4 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
09 авг. 15:28 Претпријатие , ,

Bmw 120D 120ks sport unikat

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
09 авг. 14:34 Претпријатие , ,

VW Golf 1.6tdi 105ks unikat uvoz Belgija

6 899 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
09 авг. 14:33 Претпријатие , ,

VW Golf 2.0tdi 110ks servisna kniska uvoz Germanija

7 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
09 авг. 14:33 Претпријатие , ,

Suzuki Grand Vitara 1.9D 95kw 4x4 unikat

8 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
09 авг. 14:23
Link:
,

Ford Focus

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
09 авг. 13:15 Претпријатие , ,

Seat Altea XL 1.9 tdi Stylance Style

6 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
09 авг. 11:33 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.6 hdi Led Euro 6 Avto Miro

9 350 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
09 авг. 11:16 Претпријатие , ,

Mercedes Benz C 200 2.2 cdi elegans Avto Miro

8 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 11:16 Претпријатие , ,

Nissan X-Trail 1.6 dci 4X4 7 mesta Avto Miro

17 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување ford | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации