Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

VW Volkswagen , 1357
Opel , 43
Audi , 21
Peugeot , 20
Renault , 15
Fiat , 13
BMW , 12
Citroën , 8
Seat , 8
Ford , 6
Hyundai , 6
Honda , 3
Škoda , 3
Toyota , 3
Jeep , 2
Kia , 2
Daewoo , 1
Dodge , 1
Lancia , 1
Volvo , 1
Yugo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 4,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 4 | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 15:29
Linku:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW GOLF 7.5*Redizajn*1.6 TDI(115hp)Kako nov-18g.

14 399 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999

Денес 12:32 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Карпош

AUDI A5 40TDI 190KS MATRIX / VIRTUAL COCKPIT

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:00 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI BLUEMOTION NAVI GOD -10 FABRIKAAA

6 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW Volkswagen Golf 6 2.0 tdi

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

GOLF.4.1.9.TDI.101.KS 02.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 699 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW Golf 6, 2009, 1.6 bifuel (benzin - plin)

6 300 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:18 Автомобили  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT DUCATO 2.2 HDI KIPPER 3 STRANI KOMBE KAMJONETA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW GOLF 7.5*Redizajn*1.6 TDI(115hp)Kako nov-18g.

14 399 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 14:14
Linku:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Golf 7 2.0 TDI 150 ks -2013

12 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 11:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Golf 5.1.9.TDI.105 ks.god.2004.full

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 10:26 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na avtomobili

25 мај 08:37 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 190 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
24 мај 15:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava Golf 5

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
24 мај 10:25 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENO CLIO 1.2i BENZ+PLIN .FULL.AVTO NIKI.2012g

4 790 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
24 мај 10:20 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

5 290 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
21 мај 14:37 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Astra J - 1.7 125ks 2011 - kupena vo MK

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 18:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS 08 TOUR AUDI BMW MERCEDES

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
12 мај 22:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Golf 4

1 899 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
12 мај 10:41 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
05 мај 13:39 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A5 2.0tdi 170ks Coupe Model 2010god

9 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 16:51 Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Citroen C5 2.0 HDI 2008 Audi Passat Bmw Golf Opel Peugeot

5 699 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
25 апр. 17:17 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

Otkupuvam, kupuvam, avtomobil, ponudete, baram kola za sebe

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 13:18 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 1.6TDI 105KS Hight-Line 2011 AUTO KODEKS

7 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
22 апр. 21:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Golf 6 2.0TDi 140hp 2010g HIGHLINE

7 490 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
18 апр. 12:13 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

Otkupuvam avtomobil, Licno za sebe - Otkup na vozila , koli

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
17 апр. 16:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Volkswagen Golf 6 1.6TDi 105ks MATCH 2013

8 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 22:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

GOLF.6.2.0.TDI.110.KS.09 GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

6 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 21:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW POLO 1.4 TDI KLIMA - 2008 GOD

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 15:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

HITNO! GOLF 4 Benzinec 1.6

1 200 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
09 апр. 10:09 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Golf V 1.9 TDI Sportline Avto Plac Dirala Avtomobili

4 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
05 апр. 20:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW GOLF 6 2.0 TDI 2011GOD

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 13:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

GOLF 5 1.9tdi 105ks

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 14:18 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

Otkupuvam avtomobili, Vo bilo kakva sostojba .. Samo SKOPJE.

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
22 мар. 22:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Центар

GOLF 1.9 TDI 105ps TOUR

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 22:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 4 1.4 16v *EDITION* *SIBER* *CLIMATRONIC*

2 400 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
20 мар. 13:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Golf 4

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 10:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Golf 4 2004

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 16:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Чаир

Golf 4

1 600 ЕУР

14 мар. 19:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

Otkupuvam avtomobil, Licno za sebe - Otkup na vozila , koli

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 85 000 - 89 999
09 мар. 14:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 3 T.D.I. 110 PS

1 499 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
07 мар. 09:54 Автомобили  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ford S-Max 1.6 ecobost benzin 2012 7 vende

3 800 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
25 фев. 13:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 3 TDI

1 650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
22 фев. 16:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

СЕ ПРОДАВА GOLF 4 1998 год.1.9 TDI 81 kw/110 кс

2 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
19 фев. 09:30 Автомобили  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Скопjе  ·  Бутел

Jeep Wrangler 2.8 Diesel 2016

350 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
07 фев. 16:30 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW GOLF 1.9 TDI GT 4-MOTION

5 790 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 15:19 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Peugeot 308 CC 2.0hdi Coupe Kabrio

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
02 фев. 21:40 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VW PASSAT C C 2.0 TDI 2010 GOD DSG MENUVAC FUL OPREMA EXTRA

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан. 21:08 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

CITROEN C5 2 0 HDI -09 EKSLUZIV MODEL ODLICNA

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан. 21:40 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  FR-V  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

HONDA FR-V 2.0 CDTI 08 GOD FUL OPREMA NOV UVOZ KAKO NOVA

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 4 | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации