Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

VW Volkswagen , 1280
Opel , 40
Peugeot , 20
Audi , 17
BMW , 14
Renault , 13
Fiat , 9
Citroën , 8
Seat , 7
Hyundai , 4
Ford , 4
Kia , 3
Škoda , 3
Honda , 2
Toyota , 1
Volvo , 1
Yugo , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Lancia , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf 4,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf 4 | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 јул. 22:00
Linku:
Претпријатие , ,

VW Golf 6 2.0tdi 2010 navi plus kamera

6 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
28 јул. 23:51
Linku:
, ,

VW Golf 4 1.9tdi 90ps

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999

Денес 10:16 Претпријатие , ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks 2006 Auto Kodeks

4 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:56 , ,

Golf 4 1.9Tdi

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
Денес 00:22 , ,

VW Golf 4 1.9TDI 131ps

3 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:18 Претпријатие , ,

VW Golf 4 1.6tdi 66kw 2011 nov

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:02 , ,

VW GOLF 4 TDI 1,9 ODLICNA SOSTOJBA NE E OD UVOZ

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 14:42 , ,

Golf 5 1.9 TDİ 77KW Ful oprema

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 јул. 23:51 , ,

VW Golf 4 1.9tdi 90ps

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
26 јул. 22:00
Linku:
Претпријатие , ,

VW Golf 6 2.0tdi 2010 navi plus kamera

6 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
26 јул. 13:04 , ,

☆ VW POLO 1.2 UNITED, SO 117.000 KM, PERFEKTNO, 2008 GOD ☆

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
24 јул. 12:56 Претпријатие , ,

VW Golf 5 Plus 1.9TDI 105ks full oprema 2005 extra

4 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
24 јул. 12:07 , ,

VW Golf 6 2.0tdi 2009 perfekten registriran cela godina

6 790 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
19 јул. 11:12 , ,

VW GOLF V 1.9-TDI 77kw/105ks. 05/2006g.

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 јул. 14:29 , ,

VW Golf 4 1.8 gti 2000

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
09 јул. 00:10 , ,

VW Golf 6 tdi 4motion 2010

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 јул. 08:27 , ,

VW Golf 5 1.9 diesel

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 00:38 , ,

VW GOLF 6 2.0 TDI

8 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
04 јул. 15:38 , ,

VW Golf 4 tdi moze zamena

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 25 000 - 29 999
30 јун. 11:32 , ,

VW Golf 5 1.4 2006

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
25 јун. 23:35 , ,

GOLF PLUS 1.9 TDI 105ks

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 09:21 Претпријатие , ,

VW GOLF 1.4 TSI CH 130000 km

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
16 јун. 16:55 , ,

VW Golf GTI adidass edinstven CH

15 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
15 јун. 11:15 , ,

VW Golf 5 dizel 1.9 tdi 2005

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 11:17 , ,

Golf 5

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 14:21 , ,

VW Golf 5 1.9 tdi 90PS

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 јун. 15:32 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
06 јун. 19:13 , ,

BMW E60 525D 197 HP FACELIFT NAVI/AVTOMATIK-MOZE ZAMENA

8 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 14:25 , ,

VW Golf 4 1.6 benzin i atest plin

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 12:21 Претпријатие , ,

VW Golf 4 full oprema registrirano

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
18 мај 13:40 , ,

VW Golf 5 2.0 tdi 2004 bugarski tablici

2 450 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 20:21 , ,

Se menuva VW Golf 4 1.4 16v 2000

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
06 мај 15:25 , ,

VW Golf 4 1.9 TDI 74kw

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
29 апр. 10:05 , ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks 2006

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
25 апр. 11:58 , ,

Golf 4 tdi

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
20 апр. 10:55 , ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks top sostojba

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
18 апр. 17:33 , ,

VW Golf 5 United Edition 2.0TDI 8V 140KS bluemotion

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 16:01 , ,

VW Golf 4 1.9 TDI 1999 110ks

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 13:50 Претпријатие , ,

VW Golf 5 1.9 tdi

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
03 апр. 02:40 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 110KS 99 GODINA

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 21:06 , ,

VW Golf 4

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
30 мар. 09:48 , ,

Perfekten VW Golf 4 1.9 gti tdi 2000 116ks

2 990 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
28 мар. 19:08 , ,

Prodavam golf 4 1.9 TDI 110ks

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 15:48 , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 4 Motion (4x4)

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 16:53 , ,

VW Golf 5 1.9 tdi 105ks 2006

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf 4 | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации