Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 15:24 Мопеди (под 50cc)  ·  Hamachi  ·  johnway  ·  Гостивар

Hamachi Darkness 4t 50cc

1 100 ЕУР

Вчера 09:36 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Гостивар

PRODAVAM OPEL CORSA 1.2 BENZIN

6 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
10 апр. 22:16 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Гостивар

Mercedes A 180 Avtomatik

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
10 апр. 11:21 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Гостивар

VW Passat B6 2.0TDI 8v full servis

5 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр. 19:58 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гостивар

Golf 5

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
09 апр. 18:37 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Гостивар

Audi A6 3.0 quattro

13 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
09 апр. 18:30 Моторцикли (над 50cc)  ·  Скутер  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Гостивар

Vespa 300 GTS model 6 giorni limited 2021

6 500 ЕУР

08 апр. 20:33 Автомобили  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Гостивар

RENAULT LAGUNA 3 FUL OPREMA

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 18:06 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Гостивар

Gumi I bandazi za Honda

350 ЕУР

08 апр. 05:15 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Гостивар

Audi A5 2.0

17 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 80 000 - 84 999
07 апр. 20:52 Автоделови и Опрема  ·  Резервни делови  ·  Гостивар

stop svetlo

160 ЕУР

03 апр. 15:16 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Se Prodava Reno Clio 1.2 Benzin

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 22:37 Моторцикли (над 50cc)  ·  Спортски  ·  Honda  ·  CB  ·  Гостивар

Honda CB1000R Neo Sport Cafe PLUS

9 999 ЕУР

02 апр. 16:24 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Гостивар

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION

10 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
02 апр. 05:39 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Гостивар

BMW 320 CABRİO 2.2 CABRİO

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 05:38 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Гостивар

Ford fusion

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
02 апр. 05:34 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Гостивар

AUDI A3 2.0 TDI AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

9 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
01 апр. 22:59 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Гостивар

Mercedes Benz A200 2013

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 14:19
Линк
Автомобили  ·  Saab  ·  9-3  ·  Гостивар

Saab 9-3 1.9ttid

6 340 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 10:11 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Гостивар

Tiguan R-Line

26 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 23:05 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гостивар

VW GOLF 7 2.0 TDI 4_MOTION R_LINE UVOZ OD SVAJCARIA

16 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 17:05 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Гостивар

Mercedes-Benz C 190!!!

1 500 ЕУР

Година: 1983
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 09:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Гостивар

VW Volkswagen Passat V6 TDI 2.5

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 16:28 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Гостивар

Opel Corsa 1.3 cdti

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 16:11 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Гостивар

Audi a6 45tdi

45 100 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
26 мар. 16:07 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Гостивар

Mercedes Ml 350

Година: 2012
Километража: 400 000 - 449 999
26 мар. 16:07 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Гостивар

Mercedes Ml 350 Bluematic

Година: 2012
Километража: 400 000 - 449 999
26 мар. 04:48 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Гостивар

Mercedes ML 320

7 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 04:47 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Гостивар

Audi A5 Registriran do 10.24 plus zelen karton * 078271109 *

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 мар. 23:30 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Гостивар

VW Fox 1.4 tdi

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 12:39 Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Гостивар

CITROEN C5 1.6 HDI EXCLUSIVE OPREMA

5 500 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 12:39 Моторцикли (над 50cc)  ·  Yamaha  ·  Raptor  ·  Гостивар

Yamaha Raptor 700R

4 500 ЕУР

23 мар. 21:10 Автомобили  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Гостивар

Porsche Macan GTS

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
22 мар. 09:57 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Modus  ·  Гостивар

Renault Modus -04

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
22 мар. 09:56 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Гостивар

Pasat bez mana

8 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 0 - 4 999
17 мар. 23:10 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Гостивар

BMW X5 3.0 SD 7 SEDISTA EXCLUSIVE UVOZ OD SVAJCARIA

16 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 23:10 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Гостивар

AUDI A4 2.0 TDI AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

19 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
17 мар. 23:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Гостивар

VW POLO GTI AVTOMATIK DSG 184 KS UVOZ OD SVAJCARIA

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
17 мар. 23:07 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Гостивар

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO 3XS_LINE UVOZ OD SVAJCARIA

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
17 мар. 23:06 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Гостивар

AUDI A4 2.0 TDI UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации