Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:30
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Куманово

Audi a3 2010 1.6 tdi 77kw 105ps

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
28 мај 09:46
Линк
Автомобили  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Куманово

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI��������NOV UVOZ CH 4X4 2010 NOVO!!!

8 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999

Вчера 23:02 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Куманово

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI ECOFLEX��������NOV UVOZ CH FABRIKA !!!

6 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:46 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Куманово

FORD FIESTA 1.4 BENZIN��������NOV UVOZ CH KLIMA 5 VRATI NOVO

4 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:30 Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Куманово

PEUGEOT 208 1.4 HDI��������NOV UVOZ CH AUTOMATIC NOVO !!!!!

6 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:43 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW Golf 7 1.6tdi 105ks bluemotion

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Зафатен
Вчера 21:41 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW Golf 7 2.0tdi 150ks highline led

12 899 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Зафатен
Вчера 21:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Golf 6 1.6 tdi 77kw 105ps 2012

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Онлајн
Вчера 19:30 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Куманово

Audi a3 2010 1.6 tdi 77kw 105ps

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Вчера 19:20 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Alto  ·  Куманово

Suzuki Alto Avtomatik

4 799 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 18:12 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Куманово

Opel Astra J 1.4 benzin 74kw SWISS STAKLO SOCUVANA

5 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:30
Линк
Автомобили  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Куманово

SE PRODAVA EXTRA SUZUKI JIMNY

22 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
Онлајн
Вчера 10:18 Автомобили  ·  BMW  ·  120  ·  Куманово

Bmw 120d

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:24 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Куманово

AUDI A6 3.0 TDI

15 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:23 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Куманово

MERCEDES E 220 CDI LOOK AMG E 63

33 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:23 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Куманово

MERCEDES GLC 220 CDI AMG LINE 4 MATIC SWISS

25 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
28 мај 22:29 Автомобили  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Куманово

Jeep Compass 2012

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
28 мај 19:47 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Куманово

MINI Cooper S Cabrio

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 18:09 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Куманово

Ford Kuga 2.0TDCi Titanium LINE SO ORIGINALNI 124.000km

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
28 мај 16:28 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Куманово

Mazda 6

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
28 мај 09:46
Линк
Автомобили  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Куманово

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI��������NOV UVOZ CH 4X4 2010 NOVO!!!

8 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
28 мај 09:27 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Куманово

RENAULT SCENIC 1.5 DCI avtomatik 2014

8 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
28 мај 09:26 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW GOLF 7 DSG / CNG metan 2014

10 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
28 мај 02:47 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Куманово

Audi a3 1.6 tdi 77kw 105 ps 2010

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 22:03 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Куманово

Audi A4 2.0 Tdi

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 22:01 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Куманово

Nissan Juke 1.5dci

8 550 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Зафатен
27 мај 20:44 Автомобили  ·  Subaru  ·  Justy  ·  Куманово

SUBARU JUSTY 1.0 51KW BENZIN��������UVOZ CH REG MK 5 VRATI !

3 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
27 мај 20:29 Автомобили  ·  Peugeot  ·  407  ·  Куманово

SE PRODAVA PEUGEOT KARAVAN 407SW

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
27 мај 19:44 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Куманово

SKODA SUPERBN2.0 TDI 4X4��������NOV UVOZ CH AUTOMATIC DSG !!

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 19:44 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Куманово

Bmw 118d god 2010

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 11:32
Линк
Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Куманово

Citroen C4 Grand Picaso Avtomatik god 2012

6 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 11:10 Авто плац Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  GT  ·  Куманово

Alfa romeo 2,0 gt i Peugeot 206 sedan 1,4 plin

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 10:32 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Куманово

Mercedes B180 cdi reg.do 03.2015g.ekstra sostojba

9 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 10:09 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Куманово

Bmw 116d . 13g. I Bmw 320 xdrive 2,0d 3g

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 03:02 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Куманово

Audi a3 1.6 tdi 77kw 105 ps 2010

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
26 мај 22:24 Автомобили  ·  Peugeot  ·  Друг модел  ·  Куманово

Peugeot Kabriolet

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
26 мај 21:00 Автомобили  ·  Daihatsu  ·  Feroza/Sportrak  ·  Куманово

Daihatsu feroza

Година: 1992
Километража: 95 000 - 99 999
26 мај 18:48 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Куманово

АСТРА Г 2008

2 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 18:16 Автомобили  ·  Toyota  ·  Друг модел  ·  Куманово

Toyota BZ4X Avgust 2023 elektricen avtomobil 205 KS

46 000 ЕУР

Година: 2023
Километража: 5 000 - 9 999
26 мај 17:52 Автомобили  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Куманово

Toyota CH-R Hybrid 1.8

23 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 65 000 - 69 999
26 мај 10:10 Автомобили  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Куманово

Fiat Qubo 96000KM (NEUVEZUVANO, PRV GAZDA)

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Онлајн
26 мај 09:31 Автомобили  ·  Citroën  ·  Друг модел  ·  Куманово

Sharan na prodazba

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 19:10 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Куманово

BMW X1 2014 avtomatik 8 facelift

12 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 16:22 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Куманово

SE PRODAVA SEAT LEON FR 2.0TDI 184ks 2016god

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации