Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Makina | Kumanovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Kumanovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kumanovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

16 Pri 18:35
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Kumanovë

Audi A5 3.0 tdi quatrro

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:26
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

SEAT LEON 1.6 TDI ������������NOV UVOZ CH FABRIKA !!!!

10 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 03:49 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kumanovë

RENAULT SCENIC 1.9DCI����REG.MK KLIMA 7 SEDISHTA 1400€!!

1 300 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:49 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Kumanovë

se prodava

123 MKD

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:49 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kumanovë

AUDI A4 2.0 TDI - (2008/09) - 150hp

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:27 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper D  ·  Kumanovë

Mini Cooper D

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:54
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kumanovë

VW GOLF PLUS 2.0 TDI��������NOV UVOZ CH KLIMATRONIK NOVO !!!

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:07 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kumanovë

Opel Corsa 1.3 2011 ( Ekstra socuvana )

4 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:26
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

SEAT LEON 1.6 TDI ������������NOV UVOZ CH FABRIKA !!!!

10 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:16
Линк
Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Kumanovë

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 TDI��������NOV UVOZ CH KLIMA 4X4!!

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:26 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kumanovë

CORSA C 1.7D REG-KLIMA-ISPRAVNA-DOBRA

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 21:54 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Kumanovë

Se prodava audi a6redizajn karavan 174hp 2.0

2 500 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 19:40 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Kumanovë

Renault Laguna 150ks 2.0 dci 2008

3 700 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 18:37 Vetura  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Kumanovë

Honda Jazz 1.2 benzin 57kw SWISS STAKLO CUVANO

3 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 18:35
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Kumanovë

Audi A5 3.0 tdi quatrro

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 16:04 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kumanovë

Toyota Rav 4 Hybrid Bi Tone AWD

39 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Pri 12:50 Vetura  ·  Volvo  ·  S80  ·  Kumanovë

Volvo S80 2.4d

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Pri 11:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf 5 1.9tdi 105ks

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 10:48 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Kumanovë

MAZDA 2 1.3 BENZIN 62KW EURO5 NAJNOV UVOZ CH

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 10:33
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

SEAT LEON 1.9 TDI������������NOV UVOZ CH KLIMA 5 VRATI NOVO

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 10:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf 7 1.6tdi 105ks bluemotion

9 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 09:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Kumanovë

MERCEDES GLC 220 CDI AMG LINE 4 MATIC SWISS

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 09:16 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Kumanovë

Mazda 2 1.5 sport ����

4 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 08:50 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Kumanovë

Peugeot 407 16hdi 110ks -08

6 300 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 08:49 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Kumanovë

Peugeot 407 16hdi 110ks -08

6 300 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 08:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Aprilia  ·  SR  ·  Kumanovë

Se prodava Aprilia 50cc

2 250 EUR

16 Pri 08:15 Vetura  ·  Rover  ·  Друг модел  ·  Kumanovë

Se prodava Range Rover 3.0 HSE

44 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 08:00 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

Se prodava BMW X1 18d

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 21:23 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Kumanovë

Nissan Juke 1.5dci

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 16:19
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Kumanovë

Ford Kuga Titanium Avtomatik 2.0 TDCI CH

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 14:49 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kumanovë

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 2008 GOD

6 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 13:04 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Kumanovë

FIAT PANDA 1.1 BENZIN 07 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 10:19
Линк
Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Kumanovë

MITSUBISHI ASX 1.8 DIZEL��������NOV UVOZ CH 4X4,FABRIKA !!

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 09:58 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

Bmw x1 1,8 od 2011g. i Bmw 116d . Od 2013g.

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 09:45 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kumanovë

C3 1.4 ATES PLIN-SEGA REG-SO OPREMA-DOBAR

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 07:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Kumanovë

Vw Touareg 3,0 tdi i Porsche cayanne 4,5i

7 990 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 21:40 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Kumanovë

BMW E90 330d 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 20:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf 7 2.0tdi 150ks highline led

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 10:16 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Kumanovë

MITSUBISHI ASX 1.8 DIZEL��������NOV UVOZ CH 4X4,FABRIKA !!

9 609 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 10:14 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kumanovë

RENAULT SCENIC 1.9DCI����REG.MK KLIMA 7 SEDISHTA 1400€!!

1 300 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 23:17 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Kumanovë

Hyundai i30 1.6 crdi 85 kw. 2011 euro5

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 20:44 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Kumanovë

трактор IMT 533 / traktor IMT 533

2 250 EUR

13 Pri 19:17 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

BMW X1 AUTOMATIK xDrive18d 2.0 11 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kumanovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione