Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 септ. 14:36
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Илинден

Se prodava nova kuka 163m2 vo Jaka-Нова кука во Јака

600 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 14:33
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Imot na povrsina od 1000m2 komplet

Број на соби: 7
Површина: 100

Вчера 15:14 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Se prodava vokendica 130m2 vo vikend naselba MORANE

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 130
Вчера 14:33 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Imot na povrsina od 1000m2 komplet

Број на соби: 7
Површина: 100
Вчера 14:12 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kalives Halkidiki se prodava kuḱa 90 m2

135 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 90
Вчера 14:11 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Maisonettein for sale in Siviri Halkidiki of 110 m/2.

300 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 110
26 септ. 18:17 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Илинден

Se Prodava kuka vo Madzari

130 000 ЕУР

Број на соби: 5
25 септ. 19:37 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka od 230m2 vo Kisela Voda

Број на соби: 8
Површина: 200
25 септ. 01:37 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Se prodava kukja vo Skopje vo naselba Gjorce Petrov

Број на соби: 3
24 септ. 21:00 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka vo Dracevo

110 000 ЕУР

Број на соби: 7
24 септ. 15:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Prodavam kukja vo Butel 1

89 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 септ. 19:00 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Петровец

Nova kuka 300m2 vo Jurumleri

225 000 ЕУР

Број на соби: 5
22 септ. 16:03
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kukja 240m2 se prodava itno poradi selenje

135 000 ЕУР

Број на соби: > 10
22 септ. 15:37 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

072422322

30 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
21 септ. 15:52 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo Cento 120m2

Број на соби: 6
Површина: 120
20 септ. 10:33 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Tasino Cesmisce nad Klinicki Centar

1 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 190
19 септ. 15:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Prekrasna kuka od 162m2 Vodno

230 000 ЕУР

Број на соби: 8
19 септ. 15:26 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Se prodava Kukja na Vodno vo najluksuznata zona

600 000 ЕУР

Број на соби: 8
19 септ. 14:36 Куќи/Вили , Скопjе , Илинден

Se prodava nova kuka 163m2 vo Jaka-Нова кука во Јака

600 ЕУР

Број на соби: 7
18 септ. 18:00 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

SE PRODAVA KUKJA VO VIZBEGOVO

Број на соби: 10
18 септ. 15:42 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Baraka so plac 550m2 vo Cento

59 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
18 септ. 15:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Nova kuka na 3 nivoa vo Kozle od 177m2

315 000 ЕУР

Број на соби: 4
18 септ. 10:12 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka vo Gorce Petrov

75 000 ЕУР

Број на соби: 4
18 септ. 07:52 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Se ptodava kukja vo Radisani

155 000 ЕУР

Број на соби: 6
16 септ. 19:53 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuka karabina 430m2/Bardovci/ plac 1515m2

1 ЕУР

Број на соби: > 10
14 септ. 20:13 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo n.Radisani

700 ЕУР

Број на соби: 5
13 септ. 19:37 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

SE PRODAVA KUKJA VO CENTO

85 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 септ. 16:28 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 10
13 септ. 13:58 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Sprat od semejna kuka

199 000 ЕУР

Број на соби: 7
12 септ. 19:56 Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

SE PRODAVA BARAKA VO NASELBA LISICE

Број на соби: 3
12 септ. 14:30 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 1

140 000 ЕУР

Број на соби: 5
12 септ. 13:22 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuka od 110m2 vo Zlokukani

Број на соби: 3
Површина: 110
12 септ. 12:45 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Kuka vo naselba Lisice

43 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
07 септ. 18:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Аеродром

Nova kuka vo Lisice

280 000 ЕУР

Број на соби: 10
07 септ. 09:19 Куќи/Вили , Скопjе , Илинден

Kuka vo novata naselba Jaka Ilinden

80 000 ЕУР

Број на соби: 10
06 септ. 01:58 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

KUKA PRIPOR

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
05 септ. 23:45 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka vo Kisela Voda vo blizina na Osa

150 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 190
05 септ. 23:44 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

KUKA VO TAFTALIGE NA UL BUKURESKA 170m2 i plac 240m2

300 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 170
05 септ. 22:08 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Prodavam kukja

Број на соби: 8

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации