Македонски | Shqip | English |

Охрид | Живеалишта | Станови


Денес 01:48 ,

Se izdava apartman so pogled na ezero Ohrid

20 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 22:23 ,

SE IZDAVA STAN

400 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 22:13 ,

MS Apartment

Број на соби: 3
Вчера 22:11 ,

Se iznajmuva stan na odlicna lokacija

Број на соби: 2
Вчера 20:58 ,

Stan od 110m2 vo Ohrid

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 18:53 ,

Stan vo Ohrid

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 18:47 ,

Dvosoben apartman vo Ohrid na 50 m do ezero

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
Вчера 18:19 ,

Stan na atraktivna lokacija

Број на соби: 2
Вчера 17:16 ,

Apartman vo Ohrid

Број на соби: 2
Вчера 14:46 ,

Apartmani vo Ohrid vo centralno podracje

Број на соби: 2
Вчера 15:35
Линк
,

Stan vo strog centar

88 500 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 00:28 ,

Apartmani vo Ohrid

10 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
03 дек. 18:29 ,

Ekskluzivni stanovi vo Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 40
03 дек. 15:02 ,

DELUXE APARTMANI OHRID-STROG CENTAR SO PARKING

25 ЕУР / неделно

Број на соби: 2
03 дек. 14:35 ,

DELUXE APARTMENTS STROG CENTAR - Last Minute

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
03 дек. 12:56 ,

STAN VO OHRID

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 30
03 дек. 11:28 ,

Se izdava stan za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
03 дек. 10:24 ,

Se iznajmuva luksuzen stan vo Ohrid centar

395 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
03 дек. 09:33 ,

Se iznajmuva stan za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
03 дек. 08:39 ,

STANOVI VO OHRID

Број на соби: 2
03 дек. 08:05 ,

Ekskluzivni stanovi vo Ohrid

Број на соби: 3
Површина: 50
03 дек. 00:11 ,

Se izdava kompletno namesten apartman

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30


Кон почеток