Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 07:19
Линк
Станови , Охрид

Ексклузивни станови во Охрид

Број на соби: 3
Денес 09:30
Линк
Агенција за недвижности Станови , Охрид

Apartmani za podolgorocen prestoj vo centar na Ohrid

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Денес 14:43 Станови , Охрид

Se izdava renoviran stan

4 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Денес 13:11 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Se prodava stan vo Ohrid od 55m2

2 200 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 10:38 Станови , Охрид

Novi apartmani vo Centar na 100m od ezero besplaten parking

Број на соби: 2
Денес 09:30 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Apartmani za podolgorocen prestoj vo centar na Ohrid

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:24 Станови , Охрид

СТАН, СОБИ И АПАРТМАНИ, СРОГ ЦЕНТАР КАЈ ШПАРКАСЕ БАНКА

450 МКД / дневно

Број на соби: 2,5
Вчера 21:38 Агенција за недвижности Станови , Охрид

stan do kej na ezero

2 500 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:19 Станови , Охрид

Odlicno opremen trosoben prosiren stan, jugozapad

Број на соби: 3,5
Вчера 18:52 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stanovi od 47 do 68m2

Број на соби: 3
Вчера 17:11 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija nov stan Ohridati Centar 1 kat 46m2

83 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 17:11 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Namesten stan strog centar 50m2

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:33 Станови , Охрид

Stanovi Ohrid Centar Napredna faza

Број на соби: 2
Вчера 14:28 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Psakoudia Halkidiki stan od 112m2

220 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Вчера 13:52 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kapital luksuzen stan so pogled na ezero vo Pestani

187 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 09:45 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo gradba vo Ohrid

1 350 ЕУР

Број на соби: 1,5
Вчера 07:19
Линк
Станови , Охрид

Ексклузивни станови во Охрид

Број на соби: 3
01 окт. 23:59 Станови , Охрид

Namesten stan vo Ohrid

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
01 окт. 18:57 Станови , Охрид

Se izdavaat luksuzni apartmani vo Ohrid

Број на соби: 2,5
Површина: 60
01 окт. 15:58 Станови , Охрид

Short term rent for digital nomad

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
01 окт. 13:15 Станови , Охрид

Se izdava stan vo Centar do Ohridska banka za turisti

Број на соби: 2
01 окт. 13:13 Станови , Охрид

Se izdava stan za turisti vo Ohrid

Број на соби: 3
30 септ. 10:38 Станови , Охрид

Se izdava stan vo strog centar

300 ЕУР

Број на соби: 2
30 септ. 10:24 Станови , Охрид

Se izdava stan vo strog centar

Број на соби: 1
29 септ. 20:55 Агенција за недвижности Станови , Охрид

stan 50m²

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
29 септ. 09:27 Станови , Охрид

Stanovi vo faza na gradba Bejbunar Ohrid

1 190 ЕУР

Број на соби: 2
28 септ. 20:35 Агенција за недвижности Станови , Охрид

stan 29m²

42 500 ЕУР

Број на соби: 1
28 септ. 20:30 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan 66m2 povolno

870 ЕУР

Број на соби: 2
28 септ. 10:01 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid Pitu Guli 110m2

170 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 110
27 септ. 19:43 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija garaza 14m2 Biljanini izvori

5 900 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
27 септ. 19:42 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan 50m2.Bil.Izvori,zavrsna faza na gradba

1 250 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Површина: 50
27 септ. 16:12 Станови , Охрид

Stan za Izdavajne

220 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
27 септ. 13:07 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kapital apartman vo Ohrid na kej Makedonija 34m2

79 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
27 септ. 13:05 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kapital ekskluzivno trosoben stan dupleks od 102m2

85 000 ЕУР

Број на соби: 5
27 септ. 12:38 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs renoviran stan 115m2 so 3 spalni vo Ohridati

1 550 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
27 септ. 12:19 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs stan 69m2 na 4 kat jug vo naselba H.Uzunov

69 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
27 септ. 01:36 Станови , Охрид

Целосно реновиран стан во Охрид

Број на соби: 3
Површина: 70
26 септ. 14:30 Станови , Охрид

Стан Во Охрид во Бејбунар

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
26 септ. 12:59 Станови , Охрид

Стан во центар на Охрид

Број на соби: 3
Површина: 50
26 септ. 08:36 Агенција за недвижности Станови , Охрид

CENTAR PREKRASNA GARSONJERA 29M2

1 500 ЕУР

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации