Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор karpos,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: karpos | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 13:32
Linku:
, ,

Se izadava luksuzen stan vo Porta Karpos 4 (Plateni smetki)

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 12:40
Linku:
, ,

Se izdava stan dupleks Karpos 2

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
29 јун. 10:25
Linku:
, ,

Se iznajmuva ultramoderno namesten stan vo Karpos 1

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 70

12 мај 16:09 , ,

Se izdava stan pozadi Lira

Број на соби: 2
Површина: 50
11 мај 23:21 , ,

Se Prodava Stan vo Karpos vo blizina na City m. 071444646

54 800 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
11 мај 01:40 , ,

Stan 80m2 vo Karpos 4

Број на соби: 4
Површина: 80
10 мај 13:44 Агенција за недвижности , ,

Nov trosoben stan vo Karpos 2 Mida

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
10 мај 10:12 , ,

Se izdava renoviran dvosoben stan vo Karpos 1 od 55m2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
09 мај 20:47 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA DVOSOBEN KAJ POLICIJATA SIMPO KARPOS

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
09 мај 17:01 Агенција за недвижности , ,

Nov dvosoben stan vo Karpos 2 kaj Mida

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
09 мај 11:08 Агенција за недвижности , ,

Se izdava stan 50m2 vo Karpos

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
08 мај 11:02 , ,

Namesten stan vo Karpos 1

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
05 мај 18:55 , ,

Se iznajmuva stan od 46m2 vo Karpos 4

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
05 мај 16:50 , ,

Karpos 4 nov luksuzen stan so 3 spalni

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
11 апр. 10:01 , ,

Se iznajmuva stan vo Karpos 3

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
04 мај 03:49 , ,

Se Prodava Stan vo Karpos 4- Tel 071444646

63 800 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
03 мај 15:38 Агенција за недвижности , ,

Se izdava stan vo Karpos 2

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
01 мај 04:32 , ,

Se izdava stan kaj Hotel Karpos

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
30 апр. 12:17 , ,

Garsonjera 32m2 Skopje Kisela Voda

45 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
29 апр. 21:45 , ,

Stan sproti Hotel Karpos

65 000 ЕУР

Број на соби: 2,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување karpos | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации