Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Honda

Accord , 82
Aerodeck , 1
CR-V , 58
CR-Z , 2
CRX , 3
Civic , 223
FR-V , 15
HR-V , 5
Insight , 1
Integra , 2
Jazz , 42
Legend , 10
Odyssey , 2
Prelude , 9
S2000 , 1
Shuttle , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Honda | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 06:54
Link:
, ,

Honda FR-V 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:02 Shitorja ,

Honda Civic 2.2 cdti 140ks model 2008 novo vozilo

4 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:54 , ,

Honda FR-V 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:17 ,

Honda Odyssey EX L mini van -00

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:40
Link:
, ,

Honda Jazz 1.4 benzin i plin atest 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:35
Link:
, ,

HONDA JAZZ 1.4 BENZIN, PLIN ATEST // 2003 GODINA

1 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:15 ,

Honda Civic 2.2 dizel

3 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:06 ,

Honda Civic 2.2 dizel

3 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 16:46 , ,

HONDA LEGEND V6

950 000 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Maj 13:53 , ,

Honda Accord 2.0 2010 neuvezen 127.000 km

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 20:22 , ,

Honda Jazz 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 15:55 , ,

Honda Civic Type R 400 hp 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 18:40 ,

Honda Civic 2.2 2008

5 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 19:51 Shitorja ,

Honda Jazz avtomatic 1.4 benzin 75kw 2010

5 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Pri 15:38 , ,

Honda Civic 2.2 i-CDTi Executive 2009G

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 10:06 , ,

Honda Accord 2.4 i vtec type s

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 23:11 Shitorja , ,

Honda Jazz 1.3 automatic 2009 godina

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 22:00 , ,

Honda Jazz panorama full metan

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Pri 20:27 ,

HONDA CIVIC 2.2 i-CTDI 103KW NAJNOV UVOZ CH

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Pri 19:10 , ,

Honda Civic 2.2 cdti sport 2009

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 20:49 ,

Honda CR-V 2.0 i-VTEC 155 KS 4-WD

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Pri 10:20 ,

Honda Jazz 1.4 automatik steptronic tiptronic

4 770 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Pri 08:12 Shitorja ,

Honda CR-V 22 i-cdti 2007 reg 2 2022

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 20:34 , ,

Honda Civic 1.8 i.-vtec Type S benzin

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 14:44 ,

Honda Accord Facelift

111 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Pri 13:04 , ,

HONDA JAZZ 1.4 2009 Godina

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 20:36 ,

HONDA CIVIC 2.2 i-CTDI 103KW TYPE-S NAJNOV UVOZ CH

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 05:11 ,

Hyundai 2.3

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 20:40 ,

Honda

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 16:39 Shitorja ,

Honda CR-V 2.2 140ks 4x4 koza panorama -10

8 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 11:57 , ,

Honda Legend 3.5L V6 4х4 neuvezeno

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Pri 16:18 , ,

Honda Civic 2.2 CDTI 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 15:58 , ,

Honda Civic 2.2 CDTI 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 16:38 , ,

Honda civik

1 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 16:31 ,

Honda Civic 2.2 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 08:35 , ,

Honda Prelude 1994 2.2 186ks 4ws vetec

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 10:45 , ,

Honda Civic 1.4 benzin plin 155.000km 2007 neuvezen

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 23:30 Shitorja , ,

Honda Accord 2.2 2004 full oprema

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 14:26 Shitorja ,

HONDA ACCORD 2.2 CTDI 140ks ODLICNO MOZE ZAMENA ILI NA RATI

3 690 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 06:01 , ,

Honda Crv 4x4

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Mar 21:02 , ,

Honda Crv 4x4

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Mar 04:34 , ,

HONDA JAZZ 1.4 BENZIN

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Mar 14:57 ,

Se prodava Honda Accord 2.4i-vtec Type S moze zamena..

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 20:51 , ,

Honda crv socuvana

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 12:36 ,

Honda FR-V -09

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 22:41 , ,

honda civic 2.2

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 15:41 ,

Honda Civic -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 22:29 , ,

Prodavam honda civic

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 15:49 ,

honda jazz sport 1.4

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 12:26 ,

Honda civic

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 23:13 , ,

Honda CR-V -10

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Honda | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione