Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

VW Volkswagen , 1189
Opel , 26
BMW , 16
Audi , 13
Peugeot , 11
Fiat , 7
Citroën , 7
Ford , 7
Renault , 7
Seat , 5
Škoda , 4
Kia , 3
Hyundai , 2
Jaguar , 2
Chrysler , 1
MINI , 1
Honda , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Lancia , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5 , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: golf 5 | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Pri 13:28
Link:
, ,

Golf 5 vo odlichna sostojba

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 18:43
Link:
, ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi 105ks comfort

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 15:08 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:18 Shitorja ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:27 Shitorja , ,

VW Golf 5 2.0 fsi sport

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:56 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI -06

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:34 , ,

VW Golf 5 1.6fsi 2005 6 brzini perfekten

3 790 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:29 , ,

VW Golf 5 1.6fsi 2005 6 brzini perfekten

3 790 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:03 , ,

Mercedes-Benz C 270 cdi -01

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:30 , ,

VW Golf 5 4MOTION 4x4 1.9TDI

4 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:45 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 2007

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:04 , ,

VW Golf 5 registrirani servisiran

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:46 Shitorja , ,

VW Golf 5 2.0 TDI highline nov Jimauto group

4 390 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 21:25 Shitorja , ,

VW Golf MK 6 2.0tdi 110ks 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 21:03 , ,

VW Golf 5 1.9 Full Oprema

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 19:41 , ,

VW Golf 5 SPORTLINE

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 18:43
Link:
, ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi 105ks comfort

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 12:13 , ,

BMW E60 525D 197 HP FACELIFT NAVI/AVTOMATIK-MOZE ZAMENA

8 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 12:06 Shitorja , ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2007

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 09:07 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI ODLICEN 6 brzini

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 22:22 , ,

Wv Golf 5 1.9 tdi 77 kw 2005 god

4 050 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 19:55 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 105ks 2005 so koza

4 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Maj 16:49 ,

Golf 5 1.9 tdi 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 18:04 Shitorja ,

Seat Toledo 1.4tdi 90ks style 2017 automatic

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Pri 10:09 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2005 90ks

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 10:09 , ,

Se prodava golf 5 1.9

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 23:12 Shitorja , ,

VW GOLF 7 1.6 TDI 2014 GODINA

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Pri 23:08 Shitorja , ,

VW Golf 5 goal 1.9 TDI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 10:05 , ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 12:25 Shitorja , ,

VW Golf 5 1.9TDI 105ks Highline 6 brzini 2007 extra

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 03:36 , ,

Golf 5 benzin/plin

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 10:03 Shitorja , ,

KIA PICANTO 1.0 BENZIN -07 FULL OPREMA NOVA

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Pri 13:28 , ,

Golf 5 vo odlichna sostojba

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Pri 09:40 Shitorja ,

OPEL CORSA D 1.4 benz FULL NOVO AVTO NIKI UNIKAT

3 790 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Pri 19:06 ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 23:12 , ,

VW Golf 5 dizel 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 10:55 ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks top sostojba

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 08:43 Shitorja , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI.77 kw-105 ks. NOV UVOZ

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 17:33 ,

VW Golf 5 United Edition 2.0TDI 8V 140KS bluemotion

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 19:13 , ,

golf

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 23:17 Shitorja ,

VW Golf 1.9 tdi Edition CH

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 13:24 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw 105ks 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 01:49 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI GTI 105ks 2007 full oprema 6 brzini

4 666 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 00:39 , ,

GOLF-IV 1.9TDI ODLICNO SOSTOJBA

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 09:53 Shitorja ,

VW GOLF 1.4 TSI CH 130000 km

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Pri 16:01 , ,

VW Golf 4 1.9 TDI 1999 110ks

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 12:17 , ,

VW Golf 5 dizel 1.9 TDI 77kw 105ks

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 13:50 Shitorja , ,

VW Golf 5 1.9 tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Pri 09:58 , ,

Golf 5, 1.4

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione