Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Audi | A1

21 мај 17:16 ,

3 ubavi avtomobili so povolna cena

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
18 дек. 13:53 ,

Audi A1 S-line Avtomatik 1.6 TDI

11 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 55 000 - 59 999
02 окт. 16:28 Претпријатие ,

Audi A1 1.6 TDI 77 KW 2011 god

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
11 ноем. 22:10 ,

AUDI A1 -11

14 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
04 јул. 08:09 , ,

OTKUPUVAM ZDRAVI I HAVARISANI VOZILA EKSTRA CENI

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток