Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

BMW , 325
Opel , 321
Audi , 296
Ford , 169
Renault , 146
Peugeot , 131
Citroën , 115
Fiat , 89
Seat , 71
Alfa Romeo , 43
Chevrolet , 32
Hyundai , 30
Škoda , 30
Toyota , 27
Kia , 24
Mazda , 23
Honda , 20
Nissan , 19
Rover , 18
Mitsubishi , 16
Chrysler , 15
Daewoo , 15
Land Rover , 15
Volvo , 14
Lada , 12
MINI , 12
Jeep , 11
Lancia , 11
Yugo , 11
Smart , 10
Porsche , 9
Suzuki , 8
Zastava , 7
Dacia , 4
Jaguar , 4
Acura , 3
MG , 3
Saab , 3
Subaru , 3
Daihatsu , 2
Dodge , 2
Maserati , 2
Ssangyong , 2
Aixam , 1
Bentley , 1
Lexus , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор kola,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: kola | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 апр. 23:14
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Куманово

Skoda Octavia 1.6Tdi 77kw Dsg 2013 SWISS FABRIKA CUVANA

8 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:58
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Тетово

Skoda Octavia 1.9 TDI Legendarni Motor!

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 18:54
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Куманово

Audi A5 3.0 tdi quatrro

9 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999

Денес 18:54
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Куманово

Audi A5 3.0 tdi quatrro

9 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
Денес 17:02 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Струга

Gl350

445 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:17 Автомобили  ·  BMW  ·  316  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Bmw 316i / WV Beetle Buba

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:15 Автомобили  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Скопjе  ·  Карпош

OPEL VIVARO 2.0 DIZEL 09 GOD 6 SEDISTA OD CH KAKO NOVO

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW PASSAT 2.0 TDI 190 KS. 4 MOTION NEUVEZEN

23 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW PASSAT 2.0 TDI 190 KS. 4 MOTION NEUVEZEN

23 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:05 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Скопjе  ·  Скопје

alfa romeo 156 1.9 jtd 76kw

950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:19
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes-Benz S 320L 4-MATIC 2007

16 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:28 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Mitsubishi Space Star 2.000€

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:06 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 250  ·  Скопjе  ·  Скопје

MERCEDES CLA 220 d 170KS AMG PAKET -2015

21 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:28 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Скопjе  ·  Скопје

Alfa Romeo 156 1.9 JTD 101hp

950 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 09:58
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Тетово

Skoda Octavia 1.9 TDI Legendarni Motor!

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 07:02 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Охрид

VW TOURAN 1.9 TDI 105 KS 7 SEDISTA 6 BRZINI - 09.MT Auto

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
20 апр. 19:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Passat 2.0 TDI-11-DSG-F1-Uvezen Od Chvajcarija

9 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 15:09 Автомобили  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ford C Max 1.6 tdci Garaziran

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 08:50 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.2 BENZIN PLIN .KLIMA FULL OPRE moze zamena

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
20 апр. 05:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Сарај

PASSAT B8 2.0 TDI 2015 DSG

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
19 апр. 18:27 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Охрид

KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS ECO 70000 KM !!! - 12..MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 70 000 - 74 999
19 апр. 17:12 Автомобили  ·  Peugeot  ·  107  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 107 1.4HDi 2007g

3 690 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
19 апр. 14:13 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Крива Паланка

VW TIGUAN 2.0 TDI 140KS.4-MOTION TREND LINE MODEL

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 апр. 19:15 Автомобили  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Битола

Peugeot Partner 1.4 75hp 2007g Benzin/Plin Neuvezeno !!!

2 599 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 14:33 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Chevrolet Cruze 1.6 Benzin/Plin 2011g

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
18 апр. 14:29 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVA BMW 318D 2.0 143ks 2007g

6 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
18 апр. 14:28 Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

BMW 116D 2.0 116ks 2013

9 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
18 апр. 12:13 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

Otkupuvam avtomobil, Licno za sebe - Otkup na vozila , koli

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
17 апр. 17:50 Автомобили  ·  Audi  ·  S7  ·  Скопjе  ·  Бутел

AUDI S7 Sportback 4.0 TFSI V8 quattro - CH kola

34 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
17 апр. 16:46 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320 D 177 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

7 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 14:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VW Caddy Maxi 2.0TDI 2013 godina Tovarno

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
16 апр. 19:32 Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Битола

PEUGEOT 508 1.6 E-Hdi 110h 2011g TOP SOSTOJBA !!!

6 299 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 10:21 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Битола

MERCEDES E220 CDI DPF 170KS 2010G AVANTGARDE KAKO NOV

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 10:18 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Битола

MERCEDES E220 CDI DPF 170KS 2010G AVANTGARDE

13 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 08:34 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Mondeo 2.0 TNG

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
16 апр. 08:15 Автомобили  ·  Rover  ·  Друг модел  ·  Куманово

Se prodava Range Rover 3.0 HSE

44 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 09:58 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Куманово

Bmw x1 1,8 od 2011g. i Bmw 116d . Od 2013g.

9 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
14 апр. 19:49 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW PASSAT 1.6 TDI 120 KS R-LINE NAVI LED PDC - 17.MT Auto

15 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
14 апр. 17:29 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 290  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes-Benz E 290 dizel

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 50 000 - 54 999
13 апр. 19:53 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Тетово

BMW X5

19 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
13 апр. 19:51 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Тетово

BMW X5

19 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
12 апр. 01:22 Автомобили  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Скопjе  ·  Скопје

PORSCHE PANAMERA 4S BI-TURBO 2.9 V6 450KS CARBON EDITION -18

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр. 01:21 Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI Q3 2.0 TDI 150KS FACELIFT ULTRA -2017

17 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
12 апр. 01:08 Автомобили  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Скопjе  ·  Скопје

PORSCHE MACAN S 3.0 D 260KS PANORAMA -15

45 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
11 апр. 23:14 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Куманово

Skoda Octavia 1.6Tdi 77kw Dsg 2013 SWISS FABRIKA CUVANA

8 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
09 апр. 20:47 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 110 KS EU6 NOVA KOLA - 18.MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 13:28 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Струга

Mercedes-Benz S class designo

61 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 18:39 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVA SUZIKU SWIFT 1.3I 4X4 BENZIN/PLIN

4 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
07 апр. 13:25 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Битола

Audi a6 2.7 TDI 2008

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
07 апр. 11:13 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Скопjе  ·  Скопје

KUPUVAM AVTOMOBIL SO MK TABLI

07 апр. 09:30 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Moze zamena. BMW X1 18d X-Drive Automatic 8G

1 МКД

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
06 апр. 14:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Битола

VW Passat 2.0Tdi 140hp 2006g ODLICEN !!!!

4 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 15:08 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Сарај

Nisan Micra 1.5 Diesel 2007 god. ‼️ ITNO‼️

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување kola | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Kola Kola kola kola Kola Kola na rati so notarski dogovor Kola kola kola Kola

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации