Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Кавадарци

Opel , 18
Audi , 14
BMW , 9
Fiat , 6
Ford , 6
Peugeot , 5
Renault , 5
Hyundai , 3
Seat , 3
Škoda , 3
Citroën , 2
Kia , 2
Daewoo , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Nissan , 1
Subaru , 1
Volvo , 1
Yugo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Zamena,по категорија Автомобили,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Zamena | Сите | Автомобили | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 апр. 21:41 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Кавадарци

Mercedes Benz E 220d 2016 | 075 287 255

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан. 00:23 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Кавадарци

Se prodava Opel Atra 1.7 TDCI 2007

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 17:04 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Кавадарци

Skoda Superb

10 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 16:46 Автомобили  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Кавадарци

Fiat Brava 1998

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
04 дек. 13:28 Автомобили  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Кавадарци

Fiat Brava

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
30 окт. 12:00 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Кавадарци

Land Rover Discovery Sport 4x4

21 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
24 окт. 16:24 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Кавадарци

Mercedes Benz E220 D 2016 9G-Tronic | 075 287 255

32 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
13 септ. 04:12 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Кавадарци

Se prodava

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 22:19 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Кавадарци

Mercedes-Benz CLS 350

26 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 16:41 Автомобили  ·  Audi  ·  TT  ·  Кавадарци

Audi Cabrio TT

Година: 2002
Километража: 95 000 - 99 999
10 јун. 19:55 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Кавадарци

Se prodava

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 350 000 - 399 999
10 јун. 16:01 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Кавадарци

Skoda Octavia 1.9

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 400 000 - 449 999
18 мар. 20:56 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Кавадарци

Audi A4 1.8 benzin i plin 1997

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
14 мар. 11:13 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Кавадарци  ·  Росоман

Mercedes-Benz 220 2004

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан. 10:18 Автомобили  ·  BMW  ·  730  ·  Кавадарци

Bmw 730d

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
21 дек. 10:15 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Кавадарци

Opel Corsa 1.3 CDTI 2008.zamena za benzinec,308.,corsa.bravo

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
30 ноем. 17:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Eos  ·  Кавадарци

VW Eos kabriolet

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 09:19 Автомобили  ·  Volvo  ·  S60  ·  Кавадарци

Volvo s60 D5

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
09 окт. 00:19 Автомобили  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Кавадарци

Renault Kangoo 1.6V

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
24 авг. 13:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Кавадарци

VW Touran 2005 moze i zamena

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 15:36 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Кавадарци

Opel Corsa

1 600 МКД

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
19 јул. 15:35 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Кавадарци

Opel Corsa

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
19 јул. 15:35 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Кавадарци

Opel Corsa C

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
28 јун. 16:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Кавадарци

VW Sharan 2005 dizel

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 08:50 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Кавадарци

Bmw e36 318i na lance

1 600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
16 мар. 20:32 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Кавадарци

Opel vectra b 1.6

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 23:21 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Кавадарци

Opel Vectra b 1.6

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 08:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кавадарци

VW Golf 6 2.0

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 12:04 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Кавадарци

VW TOUAREG 3.0 TDI V6 224KS

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 јан. 11:43 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Кавадарци

Mercedes e270

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
16 јан. 21:07 Автомобили  ·  Daewoo  ·  Lanos  ·  Кавадарци

Daewo lanos moze i zamena

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
04 јан. 13:54 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Кавадарци

HYNDAI SANTA FE

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
21 дек. 14:08 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Кавадарци

Ford Focus 1.4 -99

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
14 ноем. 16:23 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Кавадарци  ·  Росоман

Audi a6 2.7 V6

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
21 септ. 16:52 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Кавадарци

Mercedes E200 CDI Bluetec Facelift -15

21 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 13:26 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Кавадарци

Mercedes Benz e350

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 14:25 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Кавадарци

***Audi A4 2003 1.9 131KS (MOZE ZAMENA) ***

3 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
02 јан. 18:08 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Кавадарци

Land Rover Freelander -00

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
06 дек. 22:58 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Кавадарци

VW PHAENTON

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
05 дек. 02:22 Автомобили  ·  Jeep  ·  Друг модел  ·  Кавадарци

Se prodava jeep dr 5

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
07 ноем. 03:00 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Кавадарци

Alfa romeo 147 jtd

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
22 окт. 18:00 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Terracan  ·  Кавадарци

Hyundai Terracan Polsedna serija vo dobra sostojba

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
14 окт. 20:37 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Кавадарци

Ford Focus

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
01 окт. 14:52 Автомобили  ·  Renault  ·  Latitude  ·  Кавадарци

Renault Latitude

9 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 21:17 Автомобили  ·  Peugeot  ·  206  ·  Кавадарци

Peugeot 206 Citroen Xsara

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
20 авг. 16:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци  ·  Росоман

Se prodava passat 1.9 tdi

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 13:28 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Кавадарци

Mercedes-Benz 270 zamena za grdezni matrejali

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 17:58 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Кавадарци

Alfa romeo 147 moze i zamena

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
08 јун. 00:25 Автомобили  ·  BMW  ·  730  ·  Кавадарци

BMW 730d

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
15 апр. 15:08 Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Audi A8 4.2tdi -09

19 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Zamena | Сите | Автомобили | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • zamena in category Возила
  • Zamena in category Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • zamena in category Автомобили | Opel | Agila
  • zamena in category Автомобили | Volvo | V70
  • zamena in category Автомобили | BMW | 316 | 3-серии
  • zamena in category Автомобили | VW Volkswagen | Jetta
  • Zamena in category Автомобили | Mercedes-Benz | E 400 | E-класа
  • zamena in category Автомобили | Jaguar
  • Zamena in category Автомобили | Fiat | Scudo
  • zamena in category Автомобили | Suzuki | Baleno

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации