Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Seat , 3032
Opel , 168
Audi , 122
BMW , 89
Peugeot , 87
Renault , 70
Ford , 66
Citroën , 56
Fiat , 33
Škoda , 31
Alfa Romeo , 24
Toyota , 18
Nissan , 17
Hyundai , 9
Mazda , 9
Kia , 8
Volvo , 8
Honda , 6
Chevrolet , 5
Jeep , 5
Dacia , 4
Lancia , 3
Suzuki , 2
Cadillac , 1
Daewoo , 1
Lexus , 1
Porsche , 1
Ssangyong , 1
Zastava , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор seat,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: seat | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 јул. 12:02
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW PASSAT 1.6 TDI 2015, BLUEMOTION, 158.000 KM, PERFEKTEN

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
14 јул. 10:28
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Кочани

Seat Ibiza 1.6

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:17
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Seat Altea Freetrack - neuvezena

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 14:51 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Leon Xcelence 2.0tdi 185ks.2017g

14 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 14:23
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Куманово

Seat Ibiza 1.2 TSI CH CUPA

5 299 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 13:43 Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Скопjе  ·  Скопје

DACIJA DACIA DUSTER RENAULT EXPRESION DIZEL 4X4 KUPEN MK

12 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 12:42 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 12:42 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TIGUAN 2.0TDI 150ks DSG PERFEKTNA

22 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 12:41 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.4HDI 50kw SERVISNA KNISKA

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 11:34 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Range Rover Sport 5.0 Supercharged Autobiography

53 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 11:33 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW POLO 1.6TDI 66KW PERFEKTNO

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 11:26 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7CDTI 81kw COSMO SPORT

6 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 11:25 Авто плац Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

DACIA DUSTER 1.5dci 79kw PERFEKTNA

7 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 11:25 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT IBIZA 1.2 51KW PERFEKTNA

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 09:56 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.3CDTI 70KW PERFEKTNA

6 250 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 09:56 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 09:56 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 308 1.6HDI 85KW ALURE

9 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 09:56 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 09:53 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 77kw Copa Model

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:46 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

SEAT IBIZA 1.6 TDI 90 KS KLIMATEONIK PDC - 10.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
Денес 08:30 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT ATECA 1.6 TDI AVTOMATIK 85KW 116KS PROIZVEDENA 2019 GOD

17 499 ЕУР

Година: 2019
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 08:24 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT LEON 1.9 TDI 77 KW PROIZVEDEN 2007 GODINA

4 799 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 08:02 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.6CDTI 81KW Selection

10 499 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
Вчера 22:29 Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 1.2 PURE TECH ALUREE PREMIUM KUPEN MK

17 990 ЕУР

Година: 2021
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 22:01 Автомобили  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA YETI ADVENTURE 2,O DIZEL 4X4 DSG AUTOMATIC

13 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:59 Автомобили  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA YETI ADVENTURE 2,O DIZEL 4X4 DSG AUTOMATIC

13 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:58 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Куманово

SEAT LEON 1.6 TDI��������NOV UVOZ CH KLIMA 2010!!!

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:58 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Куманово

SEAT LEON 1.6 TDI ������������NOV UVOZ CH 2014 FABRIKA !!!!

9 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:48 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Куманово

SEAT IBIZA 1.4 TFSI BENZIN��������NOV UVOZ CH AUTOMATIC NOVO

6 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:38 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.9 TDI 77kw FaceLift

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:58 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Otkup na sekakvi vozila

Вчера 16:48 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Seat Ibiza 1.9 TDI 74kw

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:21 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT IBIZA 1.0 TSI 95KS STYLE NEW MODEL 2019G 65.000KM!

10 499 ЕУР

Година: 2019
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 16:11 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT IBIZA 1.0 MPI 75KS STYLE NEW MODEL 2018G

8 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 16:06 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT IBIZA 1.0 MPI 75KS STYLE NEW MODEL 2018G

9 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 14:14 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT IBIZA

4 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:07 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI 105KS PERFEKTNA

7 650 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Вчера 14:07 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
Вчера 14:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW POLO 1.4TDI 66KW 112000KM NOVO

9 750 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
Вчера 14:07 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Feel Edition

10 250 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Вчера 13:17 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Seat Altea Freetrack - neuvezena

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:27 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT ATECA 1.6TDI 85KW MATRIX-LED MOZE ZAMENA

17 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:10 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

8 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Вчера 12:10 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Вчера 12:09 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW.KOZA NAVI MATRIX ITECHT-MODEL

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:04 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Idea  ·  Крива Паланка

FIAT IDEA 1.9 M-JET 74KW..DINAMIK OPREMA MOZE ZAMENA

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:01 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Бутел

SEAT LEON | 2.0 TDI | 2020 | AUTOMATIK | 103,000 KM

22 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 10:57 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

19 899 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Вчера 10:57 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 2.0TDI 81 KW HIGHLINE

7 150 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Вчера 10:57 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Вчера 10:57 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT IBIZA 1.2 51KW 131000KM UNIKAT

4 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
Вчера 10:37 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Чаир

Seat ibiza 2001

1 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:49 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Ibiza 1.4tdi Full AutoMilano

7 550 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување seat | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации