Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 15100
Opel , 126
Audi , 115
Peugeot , 86
Seat , 76
BMW , 63
Renault , 52
Citroën , 44
Ford , 44
Fiat , 31
Škoda , 23
Nissan , 20
Toyota , 20
Alfa Romeo , 12
Hyundai , 11
Mazda , 9
Chevrolet , 8
Kia , 7
Jeep , 7
Volvo , 5
Dacia , 4
Dodge , 3
Porsche , 3
Suzuki , 2
Honda , 2
Yugo , 2
Lancia , 2
Chrysler , 1
Jaguar , 1
Rover , 1
Bugatti , 1
Smart , 1
Subaru , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор vw,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: vw | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 ноем. 14:36
Link:
Автомобили , Тетово

VW Passat 2.0 TDI DSG PANO B8 facelift

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
27 ноем. 13:45
Link:
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Vw Touran Cross 1.9 TDI 2007

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 20:12
Link:
Автомобили , Прилеп

VW T-Roc

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999

Денес 12:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW TOURAN 2.0 TDI 8v 140KS GOD -09 AUTOMATIC DSG NAVI NOVO

5 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:43 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW GOLF 5 1.4 BENZIN GOD -08 KLIMATRONIK NOVO FULL

3 799 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW PASSAT 2.0TDI 103kw Trendline

9 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Berlingo 1.6HDI 66kw uvoz Germanija

6 650 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:19 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3 CDTI PERFEKTNA SERVISNA KNISKA

4 399 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:50
Link:
Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Golf 6 familjarna kola

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:48
Link:
Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Golf 6 familjarna kola

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:04 Автомобили , Охрид

GOLF 5 1.6 FSI - Prva boja..Registriran

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:16
Link:
Автомобили , Гостивар

VW GOLF 6 2.0TDI 81kw 110PS 2009

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:17 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW GOLF VIII 2.0 TDI 2020 Automatik

26 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 14:15 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW GOLF VIII 2.0 TDI 150 Hp 2020

25 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 13:27 Претпријатие Автомобили , Тетово , Желино

Golf 7-1.6 TDI 2013

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:56 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW POLO 1.2TDI 55KW UVOZ HOLANDIJA

6 150 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 12:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 308 1.6 e-HDI 85ks Feline SPORT

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

RENAULT SCENIC 1.5DCI 81KW PERFEKTNA

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Automatic Feel Edition

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:55 Автомобили , Скопjе , Центар

Се продава VW GOLF 8 LIFE 2.0 115HP

Година: 2021
Километража: 60 000 - 64 999
Вчера 11:53 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 6 TRENDLINE 1.6TDI 77KW PERFEKT AUTO

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:25 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW ARTEON 2.0TDI, 150KS, 71000KM, 2019GOD

25 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 10:56 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 10:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Dacia Duster 1.5dci perfektna

7 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:45
Link:
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW PASSAT B8 2.0 TDI BMT DSG

25 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 10:02
Link:
Автомобили , Скопjе , Чаир

VW beetle buba

12 500 ЕУР

Вчера 08:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

VW POLO 2019 25.000KM NEUVEZENO

13 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 05:09
Link:
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat B8 2.0 TDI 4motion

24 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 03:59
Link:
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Passat B8 max socuvan

15 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 02:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

Tikan automobile

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Вчера 02:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Golf 7 GTD Line 1.6dsg 110ks 2016/17god kako nov

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 02:15 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Passat 1.6tdi 105ks dsg highline 2014/15g ekstra

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 02:15 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Golf 7 1.6tdi 105ks 2013/14god ful perfekten

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 02:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Touran 1.6tdi 105ks avtomatic dsg 2011/12g ful perfekten

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 16:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Volkswagen Passat 2.0 TDI DSG Highline BlueMotion

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 16:21 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW GOLF 6 2.0 TDI 81kw 2009god. "AVTOCENTAR"

8 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 14:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 207 1.4HDI 50KW SPORT

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 13:36 Автомобили , Ресен

PASSAT CC 2.0 TDI 4MOTION

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 13:15 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Tiguan 2.0 TDI Trend & Fun 4Motion

11 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 13:11 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 7G Automatic

12 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 11:55 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Golf 6 2.0 TDI

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 11:50 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion

9 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 11:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

10 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
01 дек. 11:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 11:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 10:58 Автомобили , Скопjе , Центар

Tiguan Allspace 7 sedista VW FULL OPREMA

34 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
01 дек. 10:08 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Golf VII 2.0tdi AutoMilano

17 950 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
01 дек. 10:05 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Arteon 2.0tdi AutoMilano

30 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 10:01 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Arteon 2.0tdi AutoMilano

28 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 09:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano

13 450 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување vw | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации