Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Volkswagen - Огласи си за продажба на volkswagen автомобили!

Golf , 8584
Passat , 3679
T3 , 15
T4 , 41
T5 , 68
T6 , 5
181 , 1
Amarok , 5
Arteon , 21
Beetle , 120
Bora , 158
Buggy , 7
Caddy , 252
CC , 71
Corrado , 1
Crafter , 30
e-Golf , 11
Eos , 67
Fox , 105
ID.3 , 4
ID.4 , 1
Jetta , 134
Käfer , 6
LT , 11
Lupo , 112
New Beetle , 66
Phaeton , 64
Polo , 1676
Scirocco , 51
Sharan , 382
T1 , 2
T2 , 2
T-Roc , 8
Tiguan , 182
Touareg , 285
Touran , 944
up! , 18
Vento , 146

Пазар3 е идеалниот избор за секој сопственик на volkswagen возило кој што сака да го продаде, но, и за оние чија намера е да ја разгледаат нашата понуда на користени возила од volkswagen, но и на нови, од познатите модели како volkswagen fox, volkswagen touran, volkswagen tiguan, volkswagen lupo, volkswagen t cross, volkswagen golf, volkswagen up, volkswagen polo, volkswagen passat и на останатите модели!


Без разлика во која група спаѓате, Ве охрабруваме да започнете со пребарување на огласи, или пак објавете оглас од типот prodavam "volkswagen" уште веднаш, а ние ќе направиме се за да вашатат желба биде задоволена што е можно побрзо!


28 ноем. 15:48
Линк
Автомобили , Гостивар

VW Golf 8 TDI Automatic

Година: 2020
Километража: 60 000 - 64 999
27 ноем. 13:45
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Vw Touran Cross 1.9 TDI 2007

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:30
Линк
Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Golf 7 2.0 tdi Lounge

17 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 20:42 Автомобили , Скопjе , Центар

GOLF 5 - 1.9 - 6 brzini

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 20:39 Претпријатие Автомобили , Гостивар

VW POLO GTI AVTOMATIK DSG 184 KS UVOZ OD SVAJCARIA

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 20:35 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW 110KS KAKO NOV2009god

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

WV TOURAN 1.9 TDI 2008 GOD SO 7 SEDISTA REDIZAJN FABRIKA

5 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:12
Линк
Автомобили , Скопjе , Чаир

VW beetle buba

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:09 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW Golf 7 1.6tdi 105ks Full Kako Novo!

9 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:24 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Ve Tiguan 2.0 TDi ofroad

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:18 Претпријатие Автомобили , Штип

VW ARTEON ELEGANCE DSG 110 KW 2017 Godina

25 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 17:52 Автомобили , Скопjе , Скопје

VOLKSWAGEN GOLF - JETTA - AUTOMATIC-HIGHLINE -DIZEL

10 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:44 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Vw Touran 2.0 TDi

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 17:35 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Vw Passat automat

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:18 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW GOLF 2.0 GTD 170 KS ODLICNO SOCUVAN

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:43 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Fox 1.2 klima tovarno Jimauto Group

2 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:40 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW POLO 1.2TDI HIGHLINE jimauto group

5 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:13 Автомобили , Скопjе , Карпош

Vw Golf 6 1.6tdi 77kw 2011god Full oprema

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:17 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Se prodava Touareg 3.0

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:49 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Passat B6 2.0 TDI (140Ps) DSG Automatik HIGHLINE Go 2009 FUL

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:34 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW Golf 6 dizel 1.6

8 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Volkswagen Polo 1.2tdi Bluemotion 2011g.

6 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:30 Автомобили , Скопjе , Карпош

GOLF.6.PLUS.1.6.TDI.105.KS 10.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:25 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION 2012*SERVISNA KNISKA*

6 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:24 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION *SERVISNA KNISKA*

6 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:22 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Passat-B7-1.6 TDI--2013-Reg.Cela gidina-Nov uvoz CH

9 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:06 Автомобили , Скопjе , Аеродром

POLO 1.2 2011 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN ODLICNO

4 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:01 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW Golf 6 Plus 1.6 TDI 77KW 2010

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:52 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Vw Passat B8 1.6 TDI(120hp)*DSG*ConfortLine-17g.

16 490 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:02 Автомобили , Скопjе , Скопје

Golf 8 2.0 style

29 999 ЕУР

Година: 2020
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 08:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:28 Автомобили , Скопjе , Карпош

SE PRODAVA GOLF 8 2.0 150KS FULL

Година: 2021
Километража: 60 000 - 64 999
Вчера 23:35 Автомобили , Битола

Се продава VW Golf 4

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:47
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Passat B8 max socuvan

15 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Вчера 21:47
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW TIGUAN R-Line 2021 god.

42 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 35 000 - 39 999
Вчера 20:17 Автомобили , Куманово

Golf 6

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:36
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

2019 VW Golf 1.6 (Auto) kupeno od MK

19 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 19:14 Автомобили , Куманово

Passat

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 18:49 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Polo 1.4 TDI-09-Full Oprema-Registrirana

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW POLO 1.6TDI COMFORTLINE-11

5 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:52
Линк
Автомобили , Тетово

GOLF 6 1.6 TDI 105 k.s

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:52
Линк
Автомобили , Тетово

GOLF 6 1.6 TDI 105 k.s

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:48
Линк
Автомобили , Тетово

GOLF 7 1.6 TDI

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:48
Линк
Автомобили , Тетово

GOLF 7 1.6 TDI

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:40 Автомобили , Куманово

VW Golf gtd 2010

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:02 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW PASSAT 2.0TDI DSG COMFORTLINE-12

12 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:30
Линк
Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Golf 7 2.0 tdi Lounge

17 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:06
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

POLO 1.2TDI - 2012g.``bluemotion`` - NAVIGACIJA - 152.314km

6 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 14:55 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW ARTEON 2.0TDI, 150KS, 71000KM, 2019GOD

25 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 12:56 Автомобили , Тетово

VW Volkswagen Golf 5 1.9 TDI

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 11:43 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Центар

VW Pasaat cc 2.0 170ks 2010

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999

Зошто volkswagen е толку популарен бренд на автомобили?


Пример за издржливост - возилата на volkswagen, се најмногу познати по нивната издржливост која што ги прави да бидат идеални за сите оние кои имаат потреба од автомобил кој што може да издржи огромен број на километри, со минимална грижа ( редовен сервис, замена на делови!


Доколку никогаш не сте возеле volkswagen, тогаш сигурно познавате или пак имате некој близок кој што е сопственик на некои од познатите модели како volkswagen golf, volkswagen polo, volkswagen touran, volkswagen passat, volkswagen t cross, кој што е повеќе од задоволен од својот избор на марка на автомобил!


Изглед и комфор - дури и помалите подели како volkswagen golf, volkswagen polo, volkswagen lupo, volkswagen fox, се направени на начин да им обезбедат доволно комфор и простор на своите возачи, а оние поголемите како volkswagen touran, volkswagen passat, volkswagen tiguan, volkswagen t cross, нудат вистински луксуз на патиштата!


Ова е исто така една од главните причини поради што volkswagen има толкав број на следбеници односно возачи кои ги користат токму овие модели!


Еномична потрошувачка - покрај издржливиот мотор, volkswagen е исто популарен и поради економичната потрошувачка што значи дека би можеле да помине многу километри без притоа, ова да се рефлектира врз вашиот личен буџет до голема мера.Зошто да го одберете Пазар3 како место за продажба на вашиот volkswagen?Интуитивни алатки - со само еден клик на алатката за регистрирање на огласи, Вие ќе можете да објавите оглас во кој што ќе го понудите вашето volkswagen возило, а за возврат, истиот тој оглас значително ќе Ви ги зголеми шансите за продажба, во ова бидете сигурни!


Фантастична посетеност - за ваша среќа, објавените огласи на нашиот сајт ќе можат да допрат до над 70 000 посетители кои не посетуваат секојдневно, а тоа значи дека нема да помине долго пред да бидете контактирани за евентуална продажба на вашиот volkswagen golf, volkswagen passat, volkswagen touran, volkswagen polo, или на останатите модели од овој бренд.


Најпопуларен сајт од овој тип - Пазар3 е најпознатиот, а воедно и најголемиот огласувачки и купопродажен сајт во Македонија, а тоа значи дека тука ќе можете да имате успешна продажба на автомобили, живеалишта, електроника, инвентар за вашиот дом и семејство, спортска опрема, и се останато без никаков проблем!


Затоа, започнете со следење на огласите, или пак објавите оглас за продажба на автомобили од марката volkswagen и дознајте зошто Пазар3 е омиленото место за огласување на огромен број на луѓе!


За крај, Ве охрабруваме да внимавате на правилата за огласување, бидејќи тие се повеќе од клучни за да вашите огласи бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации