Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила | Крива Паланка

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор elit auto,по категорија,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: elit auto | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 мар. 12:11 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Крива Паланка

VW Polo 1.2TDI 75ks 2012

6 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 12:10 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Крива Паланка

VW Polo 1.2TDI 75ks 2011

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 12:08 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Крива Паланка

Seat Ibiza 1.2TDI 75ks 2011

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 12:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Крива Паланка

Volkswagen Golf Plus 1.6 TDI Team 2011

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 18:50 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 1.6TDI 105ks 2010

8 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 18:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

Volkswagen Golf VI 1.6 TDI Style 2011god

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
16 јан. 18:42 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

AUDI A3 1.6 TDI SPORTBACK 2011GOD ELIT AUTO

8 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
16 јан. 18:40 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Крива Паланка

SEAT IBIZA 1.2TDI 75KS

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 19:17 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

Fiat Bravo 1.6 JTDM 1,6 Multijet

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 18:41 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Крива Паланка

Ford Fiesta 1.4tdci 2009

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 18:33 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

Audi A3 1.9 TDI Attraction Elit Auto

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 17:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Крива Паланка

VW Polo 1.2 benzin trendline

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 18:28 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  316  ·  Крива Паланка

Bmw 316D 2012 Elit Auto

11 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 19:01 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Крива Паланка

VW Golf Plus 1.9tdi 105ks klimatronik

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек. 19:01 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

Audi A3 2.0tdi sportback 2008 Elit Auto

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 19:00 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Крива Паланка

VW Tiguan 4motion 2.0tdi 140ks Elit Auto

8 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 18:59 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Крива Паланка

Audi A5 2.7tdi euro 5 2009 Elit Auto

9 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 18:59 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

Citroen C3 1.4hdi 2011 euro 5

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 18:59 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Крива Паланка

Ford Fiesta 1.25 benzin 2009

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
17 ноем. 18:19 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 2.0tdi 8 ventila dsg automatic

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 18:00 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Крива Паланка

Nissan Qashqai 1.5dci 2009 Elit Auto

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
24 окт. 19:25 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Крива Паланка

Bmw 320D 150ks unikat 2005 euro 4

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 19:31 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 1.9tdi 105ks klimatronik Elit Auto

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 19:10 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Крива Паланка

Peugeot 307 1.6hdi unikatno 2007

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
02 окт. 17:32 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Крива Паланка

Skoda Octavia 1.6tdi dsg 2015 euro 6

10 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
09 авг. 19:44 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf gtd 2.0tdi 170ks Elit Auto

9 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 19:08 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW Passat 6 1.9tdi 105ks Elit Auto

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 18:47 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Крива Паланка

Mercedes-Benz B 180cdi 6 brzini Elit Auto

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 18:25 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 1.6tdi 105ks 2011 sport edition

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 18:25 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 1.9tdi 105ks 2008 Elit Auto

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 18:25 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Крива Паланка

VW Polo 1.6tdi 90ks highline 2010

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
10 јул. 18:31 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 2.0tdi 2006 Elit Auto

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 18:30 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW Passat 6 1.9tdi 105ks Elit Auto

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
10 јул. 18:29 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Крива Паланка

Opel Astra gtc cosmo 1.7cdti Elit Auto

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун. 22:10 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 1.9tdi 105ks 2008 united Elit Auto

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 17:05 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Крива Паланка

Opel Astra gtc 1.7cdti 110ks 2009

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
21 мај 17:04 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Крива Паланка

Opel Astra elegance 1.7cdti

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
21 мај 16:37 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Крива Паланка

VW Golf Plus 1.9tdi 105ks klimatronik

4 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 18:50 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Крива Паланка

Opel Astra cosmo 1.7cdti 2005

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
17 јан. 18:51 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Крива Паланка

VW Golf Plus 1.9 tdi 105ks 2007 Elit Auto

4 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан. 18:51 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 1.9tdi 105ks 2007 Elit Auto

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан. 18:50 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

Audi A3 2.0tdi 8 ventili dsg s-line 2006

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 дек. 17:14 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 2.0tdi 4motion 4x4 2006

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
29 ноем. 18:51 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Крива Паланка

Bmw 118D 122ks 2006 Elit Auto

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
13 септ. 18:10 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Крива Паланка

Bmw 320D 2007 163ks Elit Auto

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 септ. 18:09 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Крива Паланка

Peugeot 308 1.6hdi unikatno

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
13 септ. 17:55 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 2.0tdi dsg automatic 2007

5 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
25 авг. 19:37 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Крива Паланка

Opel Astra gtc sport 1.7cdti Elit Auto

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
25 авг. 19:21 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Крива Паланка

Opel Corsa 1.3cdti 2006 Elit Auto

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
25 авг. 19:05 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 5 1.9tdi dsg automatic 106000km

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување elit auto | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

elit auto Elit auto srl Elit auto polo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации