Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Kуќа за изнајмување и вили за изнајмување по екстра поволни цени!


Оваа категорија е идеална за да регистрирате или пак да пребарувате оглас(и) за куќа за изнајмување и вили за изнајмување за секакви пригоди, почнувајќи од постојани живеалишта па се до сезонски/викенд патувања по најдобри цени!Тука ќе можете да изнајмите викенд куќи, луксузни куќи во скопје, вили во маврово, вили во берово, вили во охрид, вили за нова година, куќи и вили охрид, и слично, а ние ќе се погрижиме да имате леснотии при одбирање куќа за изнајмување или вили за изнајмување со само еден клик!10 авг. 09:20
Линк
, ,

New and luxurious house for rent

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 180
04 авг. 00:47
Линк
, ,

House for rent Zdanec

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 7

Денес 14:47 ,

Kuka vo Bitola

Број на соби: 6
Површина: 130
Денес 08:40 , ,

Kuka vo Sutka

Број на соби: 4
Површина: 50
Вчера 20:13 ,

Se izdava vikend kuka Bajam apartmani

Број на соби: 5
Површина: 200
10 авг. 23:28 , ,

Se iznajmuva luksuzna kuka

1 800 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
10 авг. 19:03 , ,

stan 62m2, cel sprat od kuka

7 000 МКД /

Број на соби: 2
10 авг. 09:20 , ,

New and luxurious house for rent

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 180
10 авг. 00:09 , ,

Se iznajmuva luksuzna kuka vo Crnice

3 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
08 авг. 19:56 ,

Apartmani Slavica i Marce

300 МКД / дневно

Број на соби: 1
07 авг. 17:05 , ,

Se izdava stan vo przino

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
05 авг. 13:04
Линк
,

Sobi vo Ohrid

400 МКД / дневно

Број на соби: 3
04 авг. 17:40 , ,

Se iznajmuva soba

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
04 авг. 00:47 , ,

House for rent Zdanec

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
03 авг. 18:16 ,

Vila go star grad so pogled na ezero i gradina

50 МКД /

Број на соби: 2,5
Површина: 50
03 авг. 17:45 , ,

Se izdava kat od kuka vo Przino

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 80

Причини поради кои Пазар3 е идеално решение за да пронајдете куќа за изнајмување и вили за изнајмувањеОгромна посетеност - Пазар3 е најголемото купопродажно место во нашата држава во кое ќе можете да најдете агенција за недвижности и физички лица кои ќе Ви понудат куќа за изнајмување и вили за изнајмување како и можност за преговарање лице во лице со само еден клик!Ова е повеќе од идеално за Вас, поради тоа што нема да имате никакви потешкотии при пронаоѓање на вили под наем во најразлични места во Македонија - вили во маврово, вили во берово, вили во охрид поради рекреативни причини вклучувајќи и вили за нова година кога воедно е денот за најдобра забава со најблиските!Од друга страна, агенциите и физичките лица ќе Ви понудат и викенд куќи, луксузни куќи во скопје, и се разбира, куќи и вили охрид, доколку сакате да го разбиете секојдневието преку одење во најшиот најпопуларен туристички центар!Веродостојни клиенти - една од предностите на користење на Пазар3 е тоа што без разлика дали станува збор за агенција за недвижности или пак за физичко лице, клиентите се веродостојни, и истите значително можат да Ви помогнат да одберете куќа за изнајмување или вили за изнајмување заштедувајќи Ви пари, средства и време!Интуитивен веб сајт - нашиот специјализиран сајт Ви нуди одлична прегледност на сите огласи во кои се нуди куќа за изнајмување или вили за изнајмување без разлика дали пребарувате преку вашиот мобилен уред, лап топ или персонален компјутер!Од друга страна, постоечките алатки се лесни за користење почнувајќи од полето за пребарување кое ќе Ви ги понуди сите огласи според она што сте го внеле - "куќа за изнајмување", "вили за изнајмување", "вили во маврово", "викенд куќи" и слично, додека пак, алатката за регистрирање оглас ќе Ви помогне да најдете куќа за изнајмување и вили за изнајмување со само еден клик!Како да пронајдете одлична куќа за изнајмување и вили за изнајмување?Постојат голем број на работи кои директно или индиректно ќе Ви помогнат при пронаоѓање на куќа за изнајмување или вили за изнајмување, но, ние се одлучивме да Ви ги понудиме само оние за кои сметаме дека ќе Ви се од најголема корист!Распоред - секогаш приоритизирајте го распоредот без разлика дали станува збор за куќа за изнајмување или пак вили за изнајмување, бидејќи некогаш се случува да најдете објект кој што има помала квадратура, но сепак распоредот е одлично направен при што не би почувствувале дека сте изнајмиле "мали" викенд куќи.Локација и цена - на пример, ако сте во потрага по вили за изнајмување - вили во маврово, вили во охрид, вили во берово или пак вили за нова година, бидете спремни на тоа цените да се повисоки во одреден зимски период - зима или лето односно кога е сезоната.Од друга страна, пак, ако станува збор за куќа за изнајмување, цените се генерално исти или пак варираат горе-доле, па така, во овој случај нема да имате голема можност за преговарање.Површина и број на соби - за да не се доведете во ситуација во која што би платиле повеќе кога станува збор за куќа за изнајмување или пак вили за изнајмување, ние Ве советуваме да направите избор исклучиво според вашата потреба и број на членови како и според вашиот буџет.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации