Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Живеалишта | Куќи/Вили

Вчера 09:23
Линк
,

Se izdava vila Ljubanista Ohrid slobodna od 30.08

14 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 100

Денес 00:33 , ,

Kozle, 14/2, posledna 57

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 22:03 , ,

Se izdava luksuzna kuka vo Karpos

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 20:03 , ,

Se izdava stan vo Karpos

Број на соби: 2
Вчера 19:39 , ,

Kuka vo n. Zelezara

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 19:05 ,

Se iznajmuva kuka vo centar na Stip

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160
Вчера 16:21 , ,

Kuka vo naselba Pintija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 110
Вчера 16:06 , ,

Se izdava samostojna kuka vo Kisela Voda

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Вчера 15:51 , ,

Se iznajmuva kuka vo Trnodol

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 15:29 , ,

Se izdava kuka

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 15:17 , ,

Vila od 120m2 vo Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 12:12 , ,

Luksuzna Kuka Taftalidze

Број на соби: > 10
Вчера 12:04 ,

SE IZDAVAAT DVA APARTMANI VO OHRID

350 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 11:43 , ,

Se iznajmuva stan vo Przino

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 50
Вчера 11:34 , ,

Luxury house for rent downtown Skopje

2 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 10
Вчера 10:33 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 09:23
Линк
,

Se izdava vila Ljubanista Ohrid slobodna od 30.08

14 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 09:20 , ,

Se izdava sprat od kuka

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
12 авг. 23:23 , ,

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
12 авг. 22:40 , ,

Vila Dajana

Број на соби: 6
Површина: 140
12 авг. 22:35 ,

APARTMANI OHRID KONSKO KAJ HOT METROPOL BELVI

450 МКД / дневно

Број на соби: 9
12 авг. 22:31 ,

APARTMANI OHRID KONSKO KAJ HOT METROPOL BELVI

450 МКД / дневно

Број на соби: 9
12 авг. 22:15 ,

Vikendica Tetovo Popova Shapka

100 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
12 авг. 21:05 , ,

Luksuzno namestena kuka vo Bardovci

1 250 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
12 авг. 20:43 ,

Villë në popova Shapka

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
12 авг. 19:07 ,

Se izdava luksuzen apartman vo Centarot na gradot

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160
12 авг. 18:23 , ,

Se izdava kuka so site trosoci

18 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
12 авг. 18:02 ,

APARTMANI OHRID KOJNSKO KAJ H METROPOL BELVI

450 МКД / дневно

Број на соби: 9
12 авг. 17:11 ,

Se izdava apartman

2 000 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 60
12 авг. 14:37 , ,

Se izdava kuka vo Centar

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
12 авг. 14:14 , ,

Se iznajmuva vila na Vodno

150 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 100
12 авг. 13:18 , ,

Se izdava trosoben stan

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
12 авг. 11:52 , ,

Se izdava kuka od 40m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Кон почеток