Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор aerodrom,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: aerodrom | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 мај 15:59
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava namesten stan vo naselba Aerodrom kaj Majcin Dom

340 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
23 мај 01:25
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Nov trosoben stan vo novogradba Aerodrom

95 000 ЕУР

Број на соби: 3

Вчера 14:14 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava namesten dvosoben stan vo Aerodrom Amerikan

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 13:00 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Darma Doma izdava novа garsonjera vo Aerodrom

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 12:50 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava dvosoben stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 05:36
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

IZDAVAM STAN VO AERODROM 50 m2

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 05:36 Станови , Скопjе , Аеродром

Stan 82m2 vo Aerodrom na odlicna lokacija

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 05:35 Станови , Скопjе , Аеродром

Se iznajmuva stan vo Aerodrom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
31 мај 18:25
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Izdavam Stan vo Porta Aerodrom

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
31 мај 15:37 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava prazen stan vo Aerodrom do TC Biser

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
31 мај 14:24 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
31 мај 13:57 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Trosoben namesten stan vo Aerodrom kaj Palma

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
31 мај 13:11 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Nevseluvan luksuzen stan vo Aerodrom Tobako

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
31 мај 13:07 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
31 мај 12:45
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava garsonjera vo Aerodrom

Број на соби: 1
Површина: 30
31 мај 12:02 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan Aerodrom 58m2 prazen

250 ЕУР

Број на соби: 3
31 мај 07:50 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava prazen stan Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
30 мај 22:16 Станови , Скопjе , Аеродром

63m2 stan, prv kat, Aerodrom (Ostrovo)

1 ЕУР

Број на соби: 3
30 мај 19:02 Станови , Скопjе , Аеродром

se prodava stan vo Aerodrom

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
30 мај 14:25 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava namesten trosoben stan vo Aerodrom kaj Piom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување aerodrom | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • aerodrom во категорија Станови
  • aerodrom во категорија Станови
  • Aerodrom во категорија Земјоделски и Шумски возила
  • aerodrom во категорија Живеалишта
  • aerodrom во категорија Куќи/Вили
  • aerodrom во категорија Живеалишта
  • aerodrom во категорија Деловен простор
  • Aerodrom во категорија Домашна помош и Чистење
  • aerodrom во категорија Живеалишта
  • Aerodrom во категорија Мопеди (под 50cc)

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации