Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Живеалишта | Станови

04 авг. 09:18
Линк
, ,

Se izdava stan vo nova zgrada na Kej na Vardar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
28 јул. 11:29
Линк
,

Se izdava stan vo Stip

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 08:36 , ,

Se izdava stan

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Денес 07:52 ,

Izdavam stan (sprat) od kukja za 1 licnost

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 07:46 , ,

Se izdava stan 77m2 vo Centar

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 07:39 , ,

Stan apartman komplet opremen vo Centar

360 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 07:32 , ,

Se izdava trosoben Stan vo Debar Maalo

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 04:24 , ,

Se izdava stan pozadi Univerzalna sala

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 04:06 , ,

Se iznajmuva namesten stan

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 03:46 , ,

Se izdava trosoben luksuzno opremen kaj TC Biser

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 03:30 , ,

Se izdava kompletno namesten stan vo K Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 02:49 , ,

Se izdava luksuzen stan blizu germanska amb

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 02:41 , ,

Se izdava garsonjera vo Centar

185 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 01:42 , ,

Se izdava stan vo Centar

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 01:41 , ,

Stan kaj Red Cafe

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 01:28 ,

Apartmani vo Ohrid

10 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Денес 01:28 , ,

Se izdava stan kaj Red Cafe, Aerodrom.

Број на соби: 3
Денес 00:44 ,

Se izdava stan vo centarot na Bitola

Број на соби: 6
Површина: 100
Денес 00:37 , ,

Se izdava ekskluziven kompletno namesten nov stan

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 00:35 , ,

Garsonjera vo centarot na Skopjje

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 00:19 , ,

Se izdava dvosoben stan pozadi TC Bunjakovec

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 00:00 , ,

Se izdava stan vo Kapistec

Број на соби: 2
Вчера 23:55 , ,

Stan vo Madzari

Број на соби: 2
Вчера 23:44 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 80
Вчера 23:41 , ,

Se izdava ednosoben stan od 36m2 vo Kisela Voda

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 23:36 , ,

Se izdava stan vo Karpos

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 23:35 , ,

Odlicen stan vo Micurin

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 23:20 , ,

Se izdava stan od 60m2 vo Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 23:19 , ,

Se izdava nov stan vo Debar maalo so 2 spalni sobi

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 23:19
Линк
, ,

Izdavam stan

Број на соби: 3
Вчера 23:10 , ,

Se izdava stan od 38m2 vo K Voda

9 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:08 , ,

Se izdava stan od 40m2 vo Centar

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Вчера 23:06 , ,

Stan nova gradba vo Skopje centar

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 23:02 , ,

Se iznajmuva stan vo Crnice

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:59 , ,

Se izdava Stan vo Centar 55m2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:56 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda rampa

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 22:56 , ,

Stan vo centarot na Skopje

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 22:46 , ,

Se izdava luksuzen stan na Vodno

1 300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 22:39 , ,

Stan vo Debar Malo

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:31 , ,

Se izdava stan vo Karpos 4

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:31 , ,

Se izdava stan vo Centar

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 22:30 , ,

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR POVOLNO

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Кон почеток