Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор biro,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: biro | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 јул. 20:44 , ,

KISELA VODA Stan-Nova gradba prvi kat.

18 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
18 јул. 00:17 , ,

IZNAJMUVAM STAN VO CENTAR-KARSI TRIUMFALNA KAPIJA

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
02 апр. 23:51 ,

Stan karsi Biro 72 m2

59 000 ЕУР

Број на соби: 4
19 фев. 20:35 , ,

Centar - kaj Rampa - Dupleks vo Nova Zgrada so 2 spalni

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
13 ноем. 22:48 , ,

Se izdava stan na prizemje

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
10 окт. 11:35 , ,

SE IZNAJMUVA STAN 107m2 CENTAR SKOPJE Bunjakovec

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
10 септ. 12:44 , ,

Stan vo Novo Lisice

57 600 ЕУР

Број на соби: 2,5
17 авг. 15:01 , ,

SE IZDAVA STAN DO VERO DZAMBO

Број на соби: 3
28 апр. 21:21 , ,

LUKSUZEN STAN SO POGLED NA VODNO *** ZGRADA ADORA

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
04 дек. 14:14 , ,

IZDAVAM LUKSUZEN STAN VO KOZLE DO RESHUMANA-GRANIT

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
13 окт. 10:24 , ,

Se izdava stan od 42 m2 vo Centar sporti Tutunski

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
04 мар. 08:44 , ,

DELOVEN PROSTOR VO GEVGELIJA

Број на соби: 3
Површина: 60
02 окт. 16:40 , ,

Se izdava luksuzno namesten stan vo Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
09 септ. 17:43 ,

Stan od 72m2 Karsi biro vo Kumanovo

50 000 ЕУР

Број на соби: 4
20 јун. 05:17 ,

Stan od 72m2 vo Kumanovo

50 000 ЕУР

Број на соби: 4
05 апр. 22:01 ,

Trosoben karsi biro vo Kumanovo

50 000 ЕУР

Број на соби: 4
29 окт. 19:32 , ,

IZDAVAM GARSONJERA DO NOVA ZELEZNICKA

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
17 мај 13:06 , ,

IZDAVAM GARSONJERA DO NOVA ZELEZNICKA

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување biro | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

BIRO biro Biro biro biro biro Biro biro biro biro

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации