Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!04 авг. 13:00
Линк
, ,

Se izdava stan vo Crnice kaj kam market

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
07 авг. 14:51
Линк
, ,

Se izdava namesten stan od 48m2 vo Aerodrom

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5

Вчера 23:40 ,

Stan vo zgrada Makedonija 2

Број на соби: 3
Вчера 22:40 , ,

Se izdava stan vo strog Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 22:37 , ,

Nov luksuzen stan vo Taftalidze na Praska

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 22:35
Линк
, ,

Se izdava namestena garsonjera

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 22:07 , ,

Debar Maalo - pozadi Kam - Odlicen Stan za dvajca

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 21:35 , ,

IZDAVAM LUKSUZNO NAMESTEN STAN

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Вчера 21:11
Линк
, ,

Se izdava nenamesten stan vo nas Kozle

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 20:28 ,

Se iznajmuva stan od 30m2 vo Ohrid

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Вчера 19:03 , ,

Издавање на стан

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 19:03 , ,

SE IZNAJMUVA STAN POD KIRIJA

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 19:03 , ,

stan

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 19:03 , ,

Се издава наместен стан во Карпош 2

300 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 19:03 , ,

Se izdava !

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 19:03 , ,

Se izdava namesten stan

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 19:03 ,

Se izdava stan za stranci

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 18:39 , ,

Se Izdava Garsonjera Centar Rampa Opremena

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 18:18 Агенција за недвижности , ,

Darma Doma izdava nov stan na Vodno

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 17:34 , ,

Се изнајмува стан во Центар 85 м2 за 250 евра

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 17:01 , ,

Apartment for rent in Karpos

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации