Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Aerodrom,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Aerodrom | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 дек. 14:24
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava nov LUX stan 80m2-Porta Aerodrom

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 80
08 дек. 09:32
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Izdavam garsonjera 36m2 Majcin Dom ZSF

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1

Денес 13:15 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 12:36 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava za kratok prestoj stan vo Urban Garden Aerodrom

30 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:13 Станови , Скопjе , Аеродром

Apartman za kratok prestoj, Aerodrom

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 11:25 Станови , Скопjе , Аеродром

Se iznajmuva ubav stan vo aerodrom

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 11:09 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
08 дек. 17:05 Станови , Скопjе , Аеродром

Se prodava stan

1 ЕУР

Број на соби: 1
08 дек. 16:52 Станови , Скопjе , Аеродром

Trosoben stan vo Aerodrom / For Rent 3-bedrooms apartment

Број на соби: 3
08 дек. 16:25 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava dvosoben stan za kratok prestoj vo Aerodom

1 700 МКД / дневно

Број на соби: 2
08 дек. 14:24
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava nov LUX stan 80m2-Porta Aerodrom

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 80
08 дек. 14:11 Станови , Скопjе , Аеродром

Apartman za kratok prestoj

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
08 дек. 13:02 Станови , Скопjе , Аеродром

Kratok prestoj nokevanje

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
08 дек. 11:35 Станови , Скопjе , Аеродром

Stan vo reonski Aerodrom Skopje

999 ЕУР

Број на соби: 3
08 дек. 10:55 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava dvosoben stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
08 дек. 09:46 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan vo Aerodrom od 90m2

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
08 дек. 09:42 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se iznajmuva stan vo Reonski Centar Aerodrom 62m2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
08 дек. 09:32
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Izdavam garsonjera 36m2 Majcin Dom ZSF

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
07 дек. 20:00 Станови , Скопjе , Аеродром

Izdavame 40m2 nas.Aerodrom

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
07 дек. 15:20 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

LUKSUZEN APARTMAN VO KAPITOL MALL

1 650 ЕУР

Број на соби: 2,5
07 дек. 14:19 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Cetirisobni stanovi vo naselba Aerodrom

Број на соби: 4
Површина: 100
07 дек. 13:17 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava nov dvosoben stan vo Aerodrom, Tobako 2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
07 дек. 12:00 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM-MAJCHIN DOM

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
07 дек. 11:41 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

TROSOBEN STAN VO AERODROM, MICHURIN

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
07 дек. 11:32 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

SE IZDAVA DVOSOSOBEN SPROTI ADORA FLATIRON NA RAMPA

230 МКД / месечно

Број на соби: 2
07 дек. 11:02 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se iznajmuva stan so 2 spalni sobi vo Aerodrom

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
07 дек. 10:49 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava Luksuzen dupleks vo Aerodrom

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
07 дек. 09:33 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
07 дек. 09:32 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava trosoben stan vo Aerodrom blizu poliklinika

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
07 дек. 09:31 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava prazen dvosoben stan na prizemje vo Aerodrom

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
07 дек. 08:43 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Nov stan za kratok prestoj i nokjevanje

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
07 дек. 08:42 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Apartmani za kratok prestoj Tobako 2 Aerodrom

15 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
06 дек. 17:07
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

se izdava kompletno namesten stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
06 дек. 13:35 Станови , Скопjе , Аеродром

Prodavame 88m2 vo Aerodrom kulite na Bojmija

125 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 дек. 13:22 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Super opremen stan vo Aerodrom so dve spalni

Број на соби: 3
Површина: 70

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Aerodrom | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации