Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Bmw 118 - Огласи за продажба по екстра цени!

Нудите bmw 118 за продажба веќе подолг период, или пак, сакате да пронајдете одлични модели како bmw 118 2005, bmw 118d 2006, bmw 118 2008, bmw 118 2009, bmw 118 2010, но, досега, се соочувате со потешкотии и потребно Вие решение? Вие сте на вистинското место, а ние имаме одлични вести за Вас!


Се што треба да направите е да објавите оглас со префикс "bmw 118", или да внесете слична/иста фраза во полето за пребарување, бидејќи се останато е исклучиво само наша работа!

10 апр. 15:31
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава BMW E87 2007

5 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 17:53 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

BMW 118d

15 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 15:42 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW 118 d 2007 Redizajn

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:50 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bmw 118 D sport 2012 full oprema full servis reg nova

10 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 08:05 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW 118I,FULL,ODLICNA SOSTOJBA-KAKO NOVO,SERVISNA

13 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 15:31 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава BMW E87 2007

5 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 14:03 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Крива Паланка

BMW 118D 143ks E87 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2009

5 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 02:20 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

BMW F20 118d Twinturbo-Sport paket

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 11:33 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Битола

BMW 118d ***FACELIFT***105KW-143KS***2007GODINA

5 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 12:47 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Тетово

BMW 118D 2.0D 100kw 6-Brzini 2010god. "AVTOCENTAR"

6 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 14:21 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Охрид

BMW 118 D 122ks koza nov uvoz 2007 MT Auto

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
29 мар. 16:43 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Тетово

BMW 118i

15 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 70 000 - 74 999
28 мар. 10:47 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW 118 D

7 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 08:10 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BMW 118d 4x4 xdrive M-paket 2016g

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 10:27 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Куманово

Bmw 118 Dizel 90 Kw Auto Plac Zurich

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
16 мар. 16:28 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW 118 d 2007

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 11:07 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW 118i 2017

17 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
12 мар. 22:39 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Кичево  ·  Пласница

Bmw 118d 2006

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 20:15 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SE PRODAVA BMW 118D 2007!!! EKSTRA

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 14:50 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Гостивар

Bmw 118 Facelift kako novo

198 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
07 мар. 12:52 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Куманово

Bmw 118d

5 500 МКД

07 мар. 00:02 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Тетово  ·  Теарце

BMW 118d , 2.0 so 143 KS 2009 god.

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 16:23 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Куманово

Bmw 118d

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 13:12 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Тетово  ·  Теарце

BMW 118d , 2.0 so 143 KS 2009 god.

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 15:00 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Крива Паланка

BMW F20 118d 150ks 2019g SPORT AUTOMATIC

16 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
12 фев. 10:58 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Струмица

BMW 118D 143Hp 6+1 menjac

6 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 јан. 15:04 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW F20 118D FULL OPREMA-12

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 05:03 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Bmw 188d

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 18:15 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Тетово

bmw 118D

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 30 000 - 34 999
02 јан. 18:55 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava 118i

1 ЕУР

Година: 2019
Километража: 60 000 - 64 999
12 дек. 09:35 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Куманово

BMW 118D 143ps

5 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
24 ноем. 19:26 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Тетово

BMW 118D 150KS EURO 6 F20 FACELIFT 2015/16

14 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
18 ноем. 21:45 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Центар

Bmw 118d

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 20:22 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Bmw118d

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 12:58 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Bmw 1

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
03 ноем. 12:57 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Чаир

Bmw 118 D 122ks

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
02 ноем. 06:04 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Bmw 118d Extraa

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 22:14 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Бутел

Bmw 118d

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 20 000 - 24 999
17 окт. 21:27 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Крива Паланка

BMW 118D 143ks E87 6brzini NAVIGACIJA *MOZNOST NA RATI* - 09

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 02:36 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bmw 118 D 122ks

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 05:50 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Куманово

BMW 118d

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт. 15:44 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Гостивар

Bmw 118d

12 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
04 окт. 19:11 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Тетово

BMW

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
02 окт. 18:49 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BMW 1 , top sostojba 4300 eur !!

4 299 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 14:35 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Крива Паланка

BMW 118D E87 143ks FACELIFT NAVI *MOZNOST NA RATI* - 2009

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 12:59 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Центар

Bmw 118d 2007

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 10:12 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW 118 diesel epten socuvano

6 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 септ. 03:07 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Куманово

Bmw

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 септ. 03:05 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Куманово

Bmw

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 септ. 04:12 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Кавадарци

Se prodava

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 септ. 22:08 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Тетово

bmw 118d facelift 2009

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999

Интересен податок: "bmw 118" за прв пат се јавува на пазарот уште во далечната 2004 година, но, овој subcompact executive автомобил добива огромна распространетост и прифатеност од страна на огромен број на возчачи ширум светот!На што се должи огромната популарност на bmw 118?


Прекрасен дизајн - bmw 118 е компактен автомобил чиј што изглед е уникатен, односно, изгледа неверојатно добро однадвор, а ентериерот е уште подобро организиран, бидејќи никогаш нема да се чувствувате како да немате простор без разлика колку и да не изгледа така возилото на прв поглед.


Квалитетен переформанс - она кое што го споделува секој модел на bmw 118 - audi q7 2005, audi q7 2006, audi q7 2007, audi q7 2008, audi q7 2009, audi q7 2010, audi q7 2012, audi q7 2017 и тн е фактот што перформансот е неверојатно добар, возилото е навистина стабилно на патишата, може да достигне големи брзини и идеално е за патување на кратки и долги релации!


Ова ќе можете да го увидите и самите, доколку, се разбира, контактирате некои од продавачите кои што нудат bmw 118 на нашиот сајт!


Издржливост и економичност - благодарение на економичниот, а воедно и издржлив мотор, Вие ќе можете да поминете повеќе километри за помалку пари.


Од друга страна, шансите за да забележите дека и покрај неколку стотици илјади поминати километри постои некаков пад во перформансот се сведени под минимумот!Кои се предностите што ги нуди Пазар3 за брза и ефикасна продажба на bmw 118?


Популарен сајт - Пазар3 е најпопуларниот огласувачко-купопродажен сајт во Македонија, а тоа се одлични вести за продавачите, бидејќи тука, без никаков проблем ќе можете да продадете bmw 118, како и други видови на возила и автомобили.


Покрај ова, чувствувајте се и слободни да го искористите нашиот сајт и за продажба на што и да посакате - електроника, живеалишта, препарати за дом и семејство, спортска опрема, и тн!


Рекордна посетеност - бидете сигурни дека вашите огласи нема да бидат незабележани на нашиот сајт, впрочем, најголема гаранција за ова се дневните посетители чија бројка најчесто надминува над 70 000!


Ова е уште една причина плус поради која треба да објавите оглас за продажба на вашето bmw 118!


Одлична побарувачка - побарувачката за bmw 118 е навистина голема на нашиот сајт, а тоа значи дека откако ќе се огласите, нема да помине долго пред да бидете контактирани од потенцијални купувачи токму на оние модели кои Вие ги нудите, на пр - bmw 118 2005, bmw 118d 2006, bmw 118 2008, bmw 118 2009, bmw 118 2010 и сл!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации