Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Mazda 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Mazda 3 | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 фев. 10:53
Линк
Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mazda 3 vo odlicna sostojba

4 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 12:05 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mazda 3 2.2d skyactiv Pro avto market

11 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:47 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Куманово

Mazda 3 2011 g. 85 KW (115 hp)

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:23 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Битола

MAZDA 3 ODLICNA 1.4 BENZIN

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:37 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAVAM MAZDA 3 1.4 PLIN/BENZIN /PRV SOPSTVENIK

3 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
27 фев. 10:53 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mazda 3 vo odlicna sostojba

4 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
22 фев. 22:02 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Тетово

Се продава домаќинско возило Мазда 3

5 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 12:43 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

MAZDA 3 1.6D 110 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 12:39 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

MAZDA 3 1.6D 90 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 12:09 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

Mazda 3 1.6 HDI 90ks facelift unikat nov uvoz 2008 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 12:04 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

MAZDA 3 1.6D 110 KS LED NAVI FEJSLIFT - 10..MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
11 фев. 12:38 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Тетово

Се продава домаќинско возило Мазда 3

1 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 14:16 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mazda 3 2006

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
02 јан. 20:10 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Велес

Mazda 3 SkyactiveG

21 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
24 дек. 14:13 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam mazda 3 bezin i plin

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
23 дек. 23:07 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mazda 3 2.0dizel 143ks 2008g

4 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 09:09 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Струмица

Se praodava

4 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 14:58 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

MAZDA 3 1.6 DIZEL 90 KS (AUTO ZVEKI)

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
02 дек. 11:12 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Mazda 3

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 13:58 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mazda 3 sedan dizel 2,2 ,prva sopsvenicka2014 god

11 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 18:31 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Mazda 3

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
22 ноем. 11:48 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mazda 3 1.6d 2010 godina

6 390 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
15 ноем. 15:25 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

Prodavam mazda 3

4 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 13:17 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mazda 3, 1.4, benzin

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
19 окт. 23:11 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава Мазда 3

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 00:40 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Гостивар

Mazda 3, 110KW, 150HP, registracija do kraj na 2023

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 00:40 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Гостивар

Mazda 3, 2.0, 110Kw, 150HP

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 21:37 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Тетово  ·  Теарце

kola

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
25 септ. 21:33 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Куманово

Mazda 3 1.6 odlicna sostojba

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
13 септ. 04:13 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam Mazda 3 od 2016

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
18 авг. 21:57 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Тетово

Mazda 3 benzin plin 2008

4 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 07:19 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

MAZDA 3 1.6 HDI 2009

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
15 јун. 16:46 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava Mazda 3, 2005g 62kw/84hp.

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 20:44 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Битола

KUPUVAM Mazda 3 1.6HDI

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 20:36 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Тетово

Se prodava

4 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 22:56 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Кавадарци

Mazda 3 1.6hdi 109ks

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
31 мар. 22:17 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Илинден

Mazda 3 1.6 Benzin/Plin

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 08:04 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Струмица  ·  Ново Село

Mazda 3 1.6hdi

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
31 јан. 20:29 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Крива Паланка

Mazda 3 1.6HDi 110ks navi moznost na rati 2008

4 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
23 јан. 13:45 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Штип

MAZDA 1.4i

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
16 јан. 08:01 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Велес

Mazda 3

Година: 2011
Километража: 15 000 - 19 999
02 јан. 10:44 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mazda 3 1.6 2004 full oprema atest plin

2 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
31 дек. 07:14 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Прилеп  ·  Долнени

Mazda 3 2.0 diesel

4 900 ЕУР

29 дек. 21:42 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mazda 3 1.6d 109ks 2010 Pro avto market

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
28 дек. 08:26 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mazda 3 dizel 2008

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
10 дек. 14:32 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Штип

Mazda 3

12 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
08 ноем. 15:32 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Штип

Мазда 3 Седан 2008 неувезувана

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
26 окт. 15:34 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mazda 3 2006 hitno

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 10:05 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mazda 3 hitno

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 окт. 18:52 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Прилеп  ·  Долнени

Mazda 3 2.0 Diesel 105 kw (top sostojba) registrirana

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
17 окт. 18:52 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Mazda 3 | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации