Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Mazda mk | Продажба на половни автомобили од моделите како mazda 3, mazda 2, mazda cx 5, mazda 6 на Pazar3.mk

121 , 8
2 , 69
3 , 218
323 , 96
5 , 55
6 , 236
626 , 65
929 , 2
B series , 2
BT-50 , 2
CX-3 , 2
CX-5 , 16
CX-7 , 37
Demio , 2
E series , 1
MPV , 9
MX-3 , 1
MX-5 , 5
Mazda2 , 5
Mazda3 , 7
Mazda5 , 8
Premacy , 26
RX-8 , 15
Tribute , 11
Xedos , 1

Mazda mk | Добредојдовте на Пазар3, Вашиот прв избор за купување и продавање на mazda. Доколку сте во потрага на одлични возила, моделите како mazda од сите модели - од класичниот mazda 3 2010 до модерниот mazda rx8. Прелистајте ги нашите огласи и најдете го Вашиот совршен автомобил со само неколку клика. Не пропуштајте ги најдобрите огласи за Mazda на Пазар3!
Доколку сте обожавател на брендот Mazda пребарувајте на нашиот веб сајт со клучен збор Mazda mk и уживајте во поволностите што ги нуди нашиот веб сајт за да го пронајдите најдобриот модел на автомобил.
Секогаш тука за Вас, Пазар3.

Вчера 17:34
Линк
Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава Mazda 6

1 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999

Вчера 17:34
Линк
Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава Mazda 6

1 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:42 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  BT-50  ·  Охрид

MAZDA BT-50 FL 4x4 2.5 143ks

13 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:48 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Куманово

MAZDA 2 1.3 BENZIN 62KW EURO5 NAJNOV UVOZ CH

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:16 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Куманово

Mazda 2 1.5 sport ����

4 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:05 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Битола

MAZDA 6 2.2CD 129KS. 6 BRZINI (EXCLUSIVE)

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:41 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Битола

MAZDA 3 2.2 150KS. MZR-CD 6 BRZINI (EXCLUSIVE)

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 03:18 Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам Мazda CX7 2.2/173 ks MT6 не е од увоз

9 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
14 апр. 19:03 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Битола

MAZDA 2 1.4hdi

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
14 апр. 12:57 Автомобили  ·  Mazda  ·  MX-5  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mazda MX-5 RF

23 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 30 000 - 34 999
12 апр. 19:40 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Центар

Mazda 6 - 2003

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
12 апр. 10:55 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MAZDA 3 2.2d 150ks Skyactiv (MOZE ZAMENA)

12 150 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
10 апр. 11:16 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Центар

prodavam mazda 2 1.4 hdi 2011 god.

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
09 апр. 20:11 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Битола

MAZDA 3 ODLICNA 1.4 BENZIN

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 18:00 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mazda 2 1.4 HDI MOBIL STEF

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
08 апр. 10:12 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Куманово

MAZDA 2 1.3 BENZIN 63KW 10 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
04 апр. 18:05 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Куманово

Mazda 2 �������� Nov Uvoz Ch 2011

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
04 апр. 18:00 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Куманово

Mazda 2 �������� Nov Uvoz Ch

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 16:43 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Штип

Se prodava mazda 6 karavan

7 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 15:04 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Охрид

MAZDA 6 2.2D 150 KS SKYACTIV AVTOMAT NAVI XENON - 14.MT Auto

12 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 11:22 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Охрид

MAZDA 2 1.3 85 KS NOV UVOZ UNIKAT NOVA - 09.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
03 апр. 11:20 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

MAZDA 3 1.6D 110 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 11:16 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

MAZDA 3 1.6D 90 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 11:08 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Охрид

Mazda 2 1.3 85ks 112000km nov Germany 2009 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
03 апр. 11:02 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

Mazda 3 1.6 HDI 90ks facelift unikat nov uvoz 2008 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
03 апр. 10:57 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

MAZDA 3 1.6D 110 KS LED NAVI FEJSLIFT - 10..MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
01 апр. 16:44 Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-5  ·  Скопjе  ·  Центар

Mazda CX5

27 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
31 мар. 10:02 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mazda 2 1.6 hdi (90ks)Full Oprema*PERFEKTNA*10god.����

4 390 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
30 мар. 23:11 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam avtomobil Mazda 6

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
30 мар. 09:16 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mazda 3 2007

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
26 мар. 20:10 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Битола

MAZDA 3 1.6 HDI ** MODEL 2010 ** 110 KS

5 699 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
26 мар. 16:08 Автомобили  ·  Mazda  ·  5  ·  Гостивар  ·  Маврово

Mazda5 1.6

6 500 МКД

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
26 мар. 16:08 Автомобили  ·  Mazda  ·  5  ·  Гостивар  ·  Маврово

Mazda5 1.6

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
26 мар. 04:48 Автомобили  ·  Mazda  ·  5  ·  Гостивар  ·  Маврово

Mazda5 1.6

6 500 МКД

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
25 мар. 00:06 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Струмица

Mazda 6 limuzina 2.2d euro 6

7 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
22 мар. 18:36 Автомобили  ·  Mazda  ·  Mazda5  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava mazda 5 2.0 2006

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
22 мар. 17:50 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Струмица  ·  Ново Село

Se prodava Mazda 2

3 199 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
16 мар. 16:28 Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Тетово

MAZDA CX-7

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
12 мар. 21:28 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mazda 3 2.2d skyactiv Pro avto market

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 21:16 Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Струмица  ·  Ново Село

Mazda 2

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
09 мар. 20:55 Автомобили  ·  Mazda  ·  MPV  ·  Велес

Mazda MPV 7 SEDISTA

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 11:02 Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-5  ·  Струмица

Mazda CX5

1 111 111 МКД

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 10:45 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

mazda 3 skyactiv 2018 dizel

15 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 16:54 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Куманово

Mazda 3 2011 g. 85 KW (115 hp)

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 16:18 Автомобили  ·  Mazda  ·  Mazda2  ·  Скопjе  ·  Центар

prodavam mazda 2 1.4 dizel 2011 godina

4 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
22 фев. 22:02 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Тетово

Се продава домаќинско возило Мазда 3

5 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 19:59 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Берово

Mazda 6 2007 2.0 dizel

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 10:18 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-5  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mazda CX5 2.2d skyactiv Pro avto market

14 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
16 фев. 12:12 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Куманово

MAZDA CX-7 4X4 DIESEL 2.2 11 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
15 фев. 23:08 Автомобили  ·  Mazda  ·  5  ·  Куманово

Mazda 5 MiniKombe

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 20:15 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Илинден

MAZDA 6 2004 GODINA

1 МКД

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Mazda mk polovni vozila достапни на Пазар3


Добредојдовте на Pazar3.mk - најдобрата платформа за купување и продавање на Mazda возила во Македонија. Нашиот сајт нуди голем избор на Мазда модели, вклучувајќи ги mazda cx3, mazda cx5, mazda 2. Ви овозможуваме да разгледувате голем број на користени и нови Мазда возила, кои Доколку барате Мазда возило, Пазар3 е Вашиот идеален партнер во оваа авантура.
На нашата платформа ќе најдете и разни модели како mazda 3 и mazda 3 2010, секој од нив со различни карактеристики и предности. Ние ги проверуваме сите огласи за автомобили за да се избегнат потенцијални злоупотреби.
Пребарувањето со клучниот збор “mazda mk”, пронаоѓањето на Mazda возило е лесно и брзо. Пребарајте ги нашите огласи, споредете ги цените и контактирајте со продавачот директно од нашата платформа. Нудиме и детални информации за моделите, користејќи ги клучните зборови како: “mazda cx 5 mk cenovnik” и “mazda 2 pazar3”,за да Ви помогнеме во изборот на најдоброто возило за Вашиот буџет и потреби.
Не губете време, пребарајте ги огласите за Мазда на нашиот сајт и најдете го Вашиот идеален автомобил.


Правила за огласување на автомобили


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истото возило, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации