Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Mazda 6

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Mazda 6 | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 14:10 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Mazda 6 2009 2.0 143ks Moze zamena

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 19:59 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Берово

Mazda 6 2007 2.0 dizel

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 22:33 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Битола

Mazda 6 2.2 dizel 92kw model 2010 novo vozilo

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
12 фев. 20:15 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Илинден

MAZDA 6 2004 GODINA

1 МКД

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 10:21 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Кичево

Mazda 2.2D Automatik

9 800 МКД

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
07 фев. 17:26 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Центар

Mazda 6 SW 2.0d 2003

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
05 фев. 09:22 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVA MAZDA

12 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 20:01 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mazda 6 2.0 dizel-2008

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
30 јан. 20:00 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mazda 6 2.0 dizel-2008

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
18 јан. 15:37 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Делчево

Mazda 6 2.0 D

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 22:02 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава Мазда 6 од прв сопственик SKYACTIV 175ks i-ELOOP

15 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
09 дек. 06:16 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava mazda 6 2005 dizel 2.0 fr

2 000 ЕУР

08 дек. 17:05 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Тетово  ·  Боговиње

Mazda 6 2.0 d 2006 ����

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 02:33 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mazda 6 benzin -plin

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
28 окт. 13:48 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Кавадарци

Se prodava Mazda 6

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 10:00 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Центар

mazda 6

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
15 окт. 23:58 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Тетово  ·  Боговиње

Mazda 6 2.0

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 01:56 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
19 септ. 10:47 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mazda 6 2.2td sky activ full oprema

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
13 септ. 23:34 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mazda 6 2.2 Skycruise Diesel - Automatic - 175 hp - 157.33

17 490 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
10 септ. 11:26 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mazda 6 prv sopstvenik kupena vo Star Motors Skopje

25 599 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
12 авг. 10:34 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Штип

Се продава Мазда 6 дизел

6 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 14:24 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Mazda 6 dizel 2006

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
25 јул. 19:46 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

MAZDA

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
11 јул. 08:01 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Штип

Се продава

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 17:08 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Битола

Mazda 6 2.2d 2009g uvezena od ch����

6 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 17:17 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Тетово  ·  Желино

Mazda 6 top socuvana

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 12:07 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Струмица

2009 Mazda 6 - 2.2 MZR CD 125ks sedan

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
31 јан. 13:02 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mazda 6

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 400 000 - 449 999
30 јан. 22:08 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Виница

Се продава Mazda 6 на BG таблици

1 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан. 18:07 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Делчево

Mazda 6 2.0 diesel 07/08

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 јан. 04:01 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mazda 6 dizel 2003

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
04 јан. 05:39 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mazda 6

2 890 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
03 јан. 05:39 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mazda 6

2 890 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
02 јан. 00:08 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

mazda 2.0 disel 16v

1 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 дек. 06:13 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mazda 6 ITNO!!! polovno!!!

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек. 05:57 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ITNO!!!! MAZDA 6 2004 GOD

129 000 МКД

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 16:01 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Битола

MAZDA 6 2.0D 140KS. 6BRZINI (EXCLUSIVE)

6 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
27 ноем. 00:48 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Штип

MAZDA 6 REGISTRIRANA CELA GODINA

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
20 окт. 12:28 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

mazda 6

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
12 окт. 14:00 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Битола

Mazda 6

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
05 септ. 08:15 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Гостивар

MAZDA 6 D. MOŹE ZAMENA SO GOLF 6 7

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
18 авг. 19:57 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Охрид

SE PRODAVA ILI MENUVA

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
02 јул. 12:15 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam mazda 6 2010godina 2,2

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 15:54 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Аеродром

MAZDA 6 2.0 108 kw - МАЗДА 6

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
23 мај 15:10 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Mazda 6 2.0 td 89kw moze i zamena za pomalo vozilo

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 11:03 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Центар

Mazda 6 2005

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
16 мај 10:48 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Центар

Mazda 6 2005

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
10 апр. 11:44 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Охрид

Mazda 6 2006

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 15:41 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mazda 6 2.0 dizel 2009 perfektna od MKD

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Mazda 6 | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации