Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Audi , 2718
Opel , 167
BMW , 101
Peugeot , 73
Renault , 55
Ford , 53
Citroën , 48
Seat , 39
Fiat , 36
Alfa Romeo , 29
Toyota , 24
Nissan , 17
Mazda , 15
Hyundai , 12
Kia , 9
Škoda , 7
Honda , 4
Suzuki , 4
Lancia , 3
Volvo , 3
Chevrolet , 2
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Jeep , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Audi A4,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Audi A4 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 10:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes-Benz C220 170ks BlueEfficiency unikat

12 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:12 Автомобили , Куманово

Audi A4 S line

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 508 1.6 E-HDI 82KW automatic nova

9 199 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Meriva 1.3cdti perfektna

6 199 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 08:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 508 2.0HDI 140ks servisna kniska uvoz Francija

8 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:39 Автомобили , Битола

Audi A4 B7 2.0tdi 125kw 16V

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 13:42 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Fiesta 1.4 TDCI 51kw perfektna

4 699 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 13:41 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Punto Evo 1.3 M-JET 62kw uvoz Holandija

4 799 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 13:18 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Mitsubishi outlander SUV 4X4 2.0TDI 140KS Perfekt Auto

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:49 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen DS3 1.6hdi sport

6 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.3 CDTI 16V cosmo perfektna

3 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Audi A4 2.0tdi AutoMilano 6 meseci garancija

19 950 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi A4 TFSI Americki pazar

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 07:58 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Mazda 3 skyactiv 2.2 110kw odlicna Perfect Auto

11 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 07:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3CDTI 16V SPORT COSMO

4 750 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 07:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi A3 1.6TDI 105KS perfektna

8 699 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
08 јун. 20:49 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

AUDI A4 2.0 TDI 105 kw 2009 Maksauto M

8 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 19:49 Автомобили , Скопjе , Карпош

AUDI.A4.2.5.TDI.6.BRZINI.180 KS.02.GOD.4X4.KLIMA.FULL

2 199 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 15:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Golf 1.9TDI 105ks unikat uvoz Germanija

5 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
08 јун. 15:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai IX35 1.7CRDI 160000km 100% 85kw uvoz Germanija

10 799 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
08 јун. 14:18 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Berlingo 1.6HDI 66kw uvoz Germanija

7 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 14:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Fiesta 1.4tdci 51kw titanium

4 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
08 јун. 12:19 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.3CDTI 70kw nova 2015

8 799 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
08 јун. 12:18 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 308 1.6HDI 80ks Servisna kniska uvoz Francija

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
08 јун. 12:18 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Polo 1.2TDI 55KW uvoz Germanija

5 799 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
08 јун. 08:27 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Peugeot 207 1.4i benzin plin atestiran Avto Niki

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
07 јун. 19:31 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Audi A4 SW 2.0tdi 143ks 2012

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 15:58 Претпријатие Автомобили , Охрид

Peugeot 207 1.4 90ks 153000km uvoz CH 2008 MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
07 јун. 14:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW X1 s-drive 2.0d biznis avtomatic Avto Miro

22 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
07 јун. 14:53 Автомобили , Радовиш

Audi A4 2.0tdi 177ps

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
07 јун. 13:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Passat 1.6tdi dsg 2018 Avto Miro

18 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
07 јун. 11:28 Претпријатие Автомобили , Охрид

Alfa Giuiletta 1.6 JTDM 105 ks led nova 13.MT Auto

6 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
07 јун. 11:15 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NAVI PDC -13.MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
07 јун. 08:26 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen C3 1.1 benz full unikat novo A Niki

5 190 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
07 јун. 08:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Fiesta 1.4 TDCI full titanium Avto Niki

4 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
06 јун. 12:21 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Citroen C4 Cactus 1.5 HDI feel biznis Avto Miro

11 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
06 јун. 12:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Kia Sportage 1.7 CRDI Atract 2WD Avto Miro

11 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
06 јун. 12:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Peugeot Boxer 2.2 HDI Avto Miro

8 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
06 јун. 12:19 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi A5 2.0 TDI sport line s-tronic Avto Miro

32 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
06 јун. 11:44 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Mitsubishi ASX facelift 4X4 4WD 2014 odlicno Perfect Auto

13 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
06 јун. 11:43 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Volvo V60 2.0D 163KS Euro5 Perfect Auto

8 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
06 јун. 11:38 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Citroen DS3 1.4HDI 2010 odlicno Perfect Auto

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
06 јун. 11:36 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Citroen C4 1.6 E-HDI 68kw 2014 Perfekt Auto

7 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
06 јун. 08:26 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Fiesta 1.4 TDCI registriran 2008 full Avto Niki

3 190 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
06 јун. 08:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Focus 1.6 TDCI full perfekten A Niki

4 190 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
05 јун. 09:37 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Grande Punto evo 1.3 multijet 2013 Avto Niki

5 490 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
05 јун. 09:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Renault Megane 1.5 DCI full 2010 Avto Niki

5 490 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
05 јун. 00:09 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Audi A6 C6 Avant 2.0tdi

5 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Audi A4 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Audi A4 Audi A4 Audi a4 Audi a4 audi a4 Audi a4 Audi a4 audi A4 Audi a4 Audi a4

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации