Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Opel , 12
Audi , 9
Ford , 6
Peugeot , 5
Citroën , 4
Fiat , 3
Chevrolet , 2
Kia , 2
Seat , 2
Škoda , 2
Toyota , 2
BMW , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Volvo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Cela makedonija,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Cela makedonija | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 фев. 10:47 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Велес

Se prodava

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
17 јан. 14:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

ALU BANDASI 5x112 (GOLF,PASSAT,SEAT,AUDI,FELNI,BANDAZI)

13 500 МКД

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
17 ноем. 12:47 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel insignia 2.0 cdti cosmo paket

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
13 окт. 05:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam Volkswagen Polo

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
29 септ. 16:07 Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Volvo XC60 AWD 4x4 - NEUVEZENA

21 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
28 септ. 10:20 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ford Fiesta 2011

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
18 авг. 21:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Чаир

VW Golf 6 1.6 DSG Automatik

8 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
04 авг. 13:36 Автомобили  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Скопjе  ·  Скопје

Otkup na havarisani i zdravi vozila so defekti

Година: 2001
Километража: 50 000 - 54 999
19 мај 20:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Чаир

Golf 6 1.6 DSG Automatik

8 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
13 мај 16:23 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Fiesta 2011

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
03 мар. 00:11 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 45 AMG  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vlecna sluzba

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
11 фев. 12:50 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Кавадарци

Skoda Superb nov od Porshe Makedonija

26 100 ЕУР

Година: 2019
Километража: 40 000 - 44 999
03 дек. 23:50 Автомобили  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se otkupuvaat havarisani i zdravi vozila i dzipovi 4x4

Година: 2007
Километража: 40 000 - 44 999
15 ноем. 11:40 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Битола

Mercede Benz 280cdi avandgarde 7G 2007 evo

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
04 јун. 15:14 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Струмица  ·  Босилово

AUDI A4 3.0TDI QUATTRO 2007 S LINE

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
17 мар. 18:02 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na havarisani i zdravi vozila so defekti

02 фев. 14:58 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se kupuvaat havarisani i zdravi vozila so top procenka

30 ноем. 11:42 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se vrsi otkup na zdravi i havarisani vozila top procenka

29 ноем. 09:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Passat CC R - Line

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун. 22:49 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Карпош

Seat Leon 1.6tdi fr 2013

10 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
09 јун. 14:51 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Opel Insignia 2.0D bi turbo 4x4 automatic

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 14:19 Автомобили  ·  BMW  ·  330  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW 330 dizel 2012

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
11 мар. 08:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VW Touareg 2.5tdi 2009

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 17:40 Автомобили  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

GRAND PIKAS 1.6 HDi so 7 sedista

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 13:12 Автомобили  ·  Audi  ·  Q7  ·  Скопjе  ·  Центар

AUDI Q7 3.0 TDI

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 17:47 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Sear Leon FR (kupen vo MK)

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
14 окт. 10:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Центар

VW PASSAT KUPEN OD PORSCHE MKD

12 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
22 септ. 13:02 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

AUDI A4 -15

16 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
04 авг. 13:30 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes-Benz C 200D ekstra sostojba moze zamena

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
10 јул. 09:11 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Бутел

AUDI A4 B7 2.0TDI FULL REGISTRIRANO 8 GUMI

6 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
26 јун. 09:12 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Opel Insignia -12 2.0 dizel 160ks

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
08 апр. 11:11 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  Cerato  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

KIA CERATO 1.5 CRDI -06 FUL OPREMA PERFEKTNA

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
16 дек. 17:15 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Велес

Peugeot 308 1.6 hdi NEUVEZENA

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 18:31 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Битола

AUDI A4 2.0 TDI NEUVEZENA

11 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
02 дек. 18:27 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Битола

AUDI A4 2.0 TDI

11 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
27 ноем. 20:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Тетово

VW Passat 1.4 tsi

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
21 ноем. 08:43 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Opel Insignia 2.0 diesel euro 5

6 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
11 ноем. 06:10 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Центар

FORD FOCUS 1.6 TDCI NAJNOVIOT POPUST!

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
07 ноем. 15:54 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Тетово

AUDI A3 2.0 TDI 150 ks -14

16 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
31 окт. 08:31 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Opel Insignia 2.0 diesel -12 euro5

6 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
14 окт. 08:35 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Opel Insignia 2.0 diesel euro5 -12

6 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
07 окт. 08:31 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Opel Insignia 2.0 diesel -12

6 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
17 септ. 15:20 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW Radio NAVIGACIJA DVD Bluetooth USB GPS

280 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
12 септ. 13:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Радовиш

VW Golf VI

8 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
26 јул. 16:00 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Куманово

Mercedes-Benz W203 C200 kupen vo Makedonija

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 16:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW Golf 7

13 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
28 апр. 12:45 Автомобили  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Toyota Avensis 1.6 benzin

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 09:45 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mercedes-Benz ML350 Bluetec -12

21 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
10 апр. 08:32 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Центар

Neuvezuvana Skoda Octavija1.6 TDI 2012 god NOVA

8 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
29 септ. 15:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Гостивар

VW Tourage 131.000km ne uvezena so servisna

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Cela makedonija | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации