Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Acura , 10
Aixam , 1
Alfa Romeo , 632
Alpina , 1
Artega , 1
Audi , 2904
Bentley , 3
BMW , 2856
Buick , 3
Cadillac , 4
Chevrolet , 444
Chrysler , 69
Citroën , 1617
Corvette , 4
Dacia , 88
Daewoo , 345
Daihatsu , 37
DeTomaso , 1
Dodge , 32
Ferrari , 1
Fiat , 1759
Ford , 2334
GMC , 1
Great Wall , 11
Honda , 284
Hummer , 5
Hyundai , 506
Isuzu , 2
Jaguar , 39
Jeep , 130
Kia , 341
KTM , 1
Lada , 216
Lancia , 100
Land Rover , 182
Landwind , 1
Lexus , 25
Lifan , 1
Lincoln , 1
Maserati , 4
Maybach , 4
Mazda , 342
Mercedes-Benz , 4170
MG , 2
MINI , 168
Mitsubishi , 217
Morgan , 1
Nissan , 291
NSU , 3
Opel , 4395
Peugeot , 2279
Piaggio , 5
Pontiac , 3
Porsche , 59
Renault , 2208
Rover , 112
Saab , 18
Seat , 1255
Škoda , 538
Smart , 123
Spyker , 1
Ssangyong , 42
Subaru , 35
Suzuki , 273
Tata , 4
Tesla , 1
Toyota , 487
Triumph , 4
TVR , 1
UAZ , 2
VW Volkswagen , 7051
Volvo , 126
Wartburg , 5
Yugo , 298
Zastava , 169

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 12:45 Претпријатие , ,

Se prodava BMW

14 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:41 , ,

Se prodava peugeot 206cc kabrio 2.0

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:41
Линк
Претпријатие , ,

Nissan Qashqai 1.5 dci 2009

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:39 , ,

Lada Niva 1.7 benzin 2000

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:37 , ,

VW Scirocco 55 000km

10 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 12:32 , ,

Mercedes-Benz E350 moze i zamena

14 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 12:31 , ,

Citroen C4 1.6 hdi facelift kupeno vo MK

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:25 , ,

VW Polo 1.6TDi 66kw comfortline 2009

5 290 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:18 , ,

MERCEDES-BENZ C 220 CDI AUTOMATIC

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:15 , ,

Land Rover Discovery 2006

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 12:13 , ,

Ford Fiesta Titanium Voice Control

6 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 12:12 , ,

AUDI A4 2.0 TDI 143KS AUTOMATIK -06

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:07 , ,

Mitsubishi Lancer 170.000km -08

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:04 Претпријатие , ,

Seat Leon 1.9TDI 2008

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:59 , ,

BMW 118 dizel 2004

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:56 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti cosmo 2011

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:44 Претпријатие , ,

Seat Ibiza 1.9tdi klimatronik

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:44
Линк
, ,

Opel Corsa 1.4 CDTI

3 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 11:44 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ E350 CDI 170KW AVTOMATIK AVANTGARDE

13 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:44 Претпријатие , ,

SKODA FABIA 1.2 TDI 55KW GREENLINE SUNROOF

4 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:44
Линк
, ,

Skoda Fabia odlicno socuvana

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 11:44 , ,

VW Polo 1.4 benzin i plin 2000 perfektno

2 199 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:44 Претпријатие , ,

SEAT LEON 1.9TDI -08

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:44 Претпријатие , ,

Porsche Panamera 3.0 diesel 184kw avtomatik nova

36 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:44 Претпријатие , ,

VW Passat 1.6tdi 120ks r-line virtual cockpit nov

17 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:44 , ,

Lifan X60 Silver Bordo

6 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 11:44 Претпријатие , ,

VW Golf 7 1.6tdi 81kw highline dsg perfekten

13 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:44 Претпријатие , ,

Peugeot 508 1.6 e-hdi 82kw avtomatik nova

7 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:44 Претпријатие , ,

Mini Cooper Cabrio 1.6 benzin plin

5 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:44
Линк
, ,

VW Golf 5 2.0 TDI 150ks

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:44 , ,

Fiat Grande Punto 1.4 16V extra socuvano

3 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:44 , ,

Peugeot 301 1.2 benzin 2016 registrirana so zelen karton

5 850 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 11:43 , ,

Land Rover Evoque 2012

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 11:41 Претпријатие , ,

Mazda 3 1.6D 109ks full Auto Kodeks

5 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации