Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 10:50
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Kuga 2.0 Dizel 140KS 2009

7 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 12:58
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam VW PASSAT

13 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
28 фев. 16:03
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Astra 2017 | 1.6 Benzin/Plin

10 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999

Денес 17:21 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Astra J 1.7cdti 2010g Cosmo

6 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:20 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Fabia 1.2tdi 2011g.

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:20 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Volkswagen Polo 1.2tdi Bluemotion 2011g.

6 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:20 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Volkswagen Golf VII 1.6tdi .105ks.14g.

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:19 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Honda Civic 1.6D 120ks 2015g

11 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:15 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

FORD FIESTA 2016 AUTOMATIK

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 16:49 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Land Rover Freelander II 4x4 2008 PRV GAZDA

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:45 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 45 AMG  ·  Скопjе  ·  Аеродром

2022 Mercedes-Benz A-class AMG A45s 421 hp

82 000 ЕУР

Година: 2022
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 16:19 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A5 2.0tdi AutoMilano

27 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:13
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford fiesta 1.1(86ks)Nov model*NEUVEZENA*18g.

8 899 ЕУР

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 15:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW GOLF 7 GTD (bez zameni)

17 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:45 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano

11 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:25 Автомобили  ·  Honda  ·  Insight  ·  Скопjе  ·  Аеродром

HONDA INSIGHT 1.3 Benzin-HYBRID Regis do 01/2025g

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Golf 6 1.4 TSI DSG 2009g

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:58 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Аеродром

AUDİ A5 COUPE SLİNE

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:59 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A4 2.0tdi AutoMilano

30 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 13:45 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C4 Cactus 1.6hdi AutoMilano

10 100 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:35 Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 208 1.4hdi Neuvezena

6 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:26 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 308 SW 1.6-blue hdi*Allure*Full Oprema-16g.

8 650 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:25 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renault CLIO 15 dci energy initiale Paris Euro 6

10 199 ЕУР

Година: 2019
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 10:19 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PEUGEOT 208 15 BLIEHDI NAVI EDITION

9 499 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 10:15 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Focus 1.5 ECOBLUE TITANIUM . NEW MODEL

13 099 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 08:05 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

CITROEN C4 1.6 2006 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 06:35 Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 208 1.2puretech(82hp)UrbanSoul-112000km-16g.����

6 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 23:32 Автомобили  ·  Peugeot  ·  206  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se Prodava Peugeot/Pezo 206 1.9d full oprema

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:57 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava Opel astra vo odlicna sostojba

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:20
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A6 3.0 TDI 214hp

25 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:16 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Corsa

6 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 16:58 Автомобили  ·  BMW  ·  X6  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BMW X6 2023

Година: 2023
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 16:15 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renault Clio limited 1.5 dci 2017 neuvezeno

11 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 35 000 - 39 999
Вчера 12:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW GOLF 6 1.6 TDI 105ks 2011g!

7 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:04 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL VCETRA C 1.9 CDTI 120ks 2008g

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:13 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat leon 1.9

5 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:05 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 308 1.6 ehdi 6 brzini 2011god

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:04 Авто плац Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mini Cooper Countryman 2.0 dizel D4D bmw motor

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:04 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A3 1.6 TDI 77 kw 2014 god

1 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 11:03 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C4 Aircross 1.8 DID 4+4 dizel 110 kw

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:13
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава фиат пунто

217 000 МКД

Година: 2002
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 09:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PASAT 2.0 TDI

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:24 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 2008 Allure CROSSOVER 1.5 bluehdi 120 AVTOMATIK

14 299 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 00:07 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Mokka 1.6cdti AutoMilano

11 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
28 фев. 23:54 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Octavia 1.6tdi AutoMilano

14 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
28 фев. 23:32 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mercedes C180cdi AutoMilano

12 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 23:17 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Golf VII 2.0tdi AutoMilano

16 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 22:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW GOLF 6 - VI GTD 125KW ����

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 20:45 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Fiesta 1.0 2013god 101kw

6 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
28 фев. 20:28 Автомобили  ·  Opel  ·  Grandland X  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel GRANDLAND X “ENJOY” 1.2 XHT 130ks

21 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 20 000 - 24 999
28 фев. 19:02
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  TT  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi TT 2.0 tfsi 200hp NE UVEZUVANO

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации