Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Makina

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: BMW | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Shk 13:56
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Kumanovë

BMW X6 3.5d Xdrive

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 19:55
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup

BMW X 5 - xDrive ' M-Paket

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:11
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Shkup  ·  Aerodrom

BMW 330d GT F34 xDrive

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:47 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:31 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Aerodrom

BMW-320dizel 2010god Avto M&S

6 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:57 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 207 1.4HDI 50KW SPORT

4 399 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:42 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

СЕ ПРОДАВА - BMW 530 D 3.0 (Automatic)

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:32 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

RENAULT TALISMAN 1.7 DCI ZEN 2019 AVTO MIRO

14 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:32 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C3 AIRCROSS 1.5 HDI FEEL BIZNIS AVTO MIRO

11 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:31 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI DSG 2020 AVTO MIRO

24 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:31 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW X1 2.0 D X-DRIVE AVTO MIRO

18 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

9 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:23 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BMW X5 M

31 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:41
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Shkup  ·  Centar

BMW 116d so M Sport paket prv sopstvenik

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:21 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kriva Pallankë

BMW E90 320D 163KS.6-BRZINI DINAMIK LINE MODEL

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:44 Auto sallon Vetura  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mini Cooper Countryman 2.0 dizel D4D bmw motor

1 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:42 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Karposh

ALFA ROMEO MITO 1.6JTDM DNA 120HP

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:34 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i.8V benz.FULL.AVTO NIKI.

2 960 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:33 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW Golf 6 highline 1.6TDI Avto Niki 2012 full

6 790 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:31 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

4 990 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:00 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

13 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:59 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Kriva Pallankë

BMW X3 2.0d 190ks 4X4 X-LINE INDIVIDUAL NAVI NOVA!! MAKSAUTO

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Kumanovë

Porsche Cayenne Quattro 245ps 8 brzini 2012

30 999 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Gostivar

BMW X5 30d xDrive M-Paket

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:20 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Kumanovë

BMW X5 M 3.5 Dizel/Hybrid 2015

36 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:30 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A4 2.0TDI 105KW PERFEKTNA

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:29 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 1.6 TDI 77kw UNIKAT SERVISNA KNISKA

6 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:07 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Butel

BMW X1 Sdrive 18d 2.0 150ks Business AT

24 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 14:30 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Kriva Pallankë

HYUNDAI I20 1.4 CRDI 55KW.DINAMIK OPREMA

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:29 Auto sallon Vetura  ·  Great Wall  ·  Steed (Wingle)  ·  Kriva Pallankë

GREAT WAAL 2.4 GPL 4WD STEED N’1 5-SEDISTA PLUS TOVAREN

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:29 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

AUDI A3 1.9 TDI 77KW.SPORTBECK DINAMIK LINE OPREMA

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:28 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Kriva Pallankë

FORD FOCUS 1.6 TDCI 66KW. TREND LINE MODEL

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:28 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kriva Pallankë

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW.KOZA NAVI MATRIX ITECHT-MODEL

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:27 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Kriva Pallankë

PEUGEOT 207+ 1.4 HDI 50KW.TREND LINE MODEL 2014G.

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:26 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C3 1.6 BLUE-HDI 55KW. UVOZ FRANCIJA 2017G.

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:34 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:33 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW POLO 1.2TDI 55KW UNIKAT

6 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:33 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:26 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Bmw 525 d god 04/05

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:13 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW 3 G20 2.0 D 150HP AUTOMATIC

37 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 13:02 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BMW 530 D E61

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:41 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

10 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:40 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA YETI 2.0 tdi 81KW 4X4 PERFEKTNA

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj BMW | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • BMW во категорија Makina
  • Bmw во категорија Vetura | Infiniti | G35
  • bmw во категорија Vetura | BMW | 518 | 5-серии
  • Bmw во категорија Autopjesë dhe Pajisje
  • Bmw во категорија Vetura | Toyota | Corolla
  • Bmw во категорија Vetura | Mercedes-Benz | S 320 | S-класа
  • bmw во категорија Vetura | Mercedes-Benz | MB 100
  • bmw во категорија Vetura | Mercedes-Benz | GLE-класа
  • Bmw во категорија Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • BMW во категорија Vetura | BMW | 523 | 5-серии

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione