Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Makina | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Pri 15:25
Линк
Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

TOYOTA RAV4 2.2D4D 150KS 4X4 127 000KM

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Pri 12:39
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI A7 3.0 TDI QUATRO S LINE AUTOMATIK - NEUVEZUVAN

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 11:00
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SE PRODAVA BMW X5 3.0D 260KS 2018 EXCLUSIVE

47 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Sot 17:05 Vetura  ·  Renault  ·  Grand Scenic  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Renault Grand Scenic so 7 sedišta,1.5dci,2009

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:33 Moped (nën 50cc)  ·  Aprilia  ·  SR50 STREET  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Aprilia sr50 street 2017 godina

2 000 EUR

Sot 15:31 Vetura  ·  Subaru  ·  XV  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Subaru XV

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:55 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

RENAULT SCENIC 1.6 DCI 130KS PROIZVEDEN 2018 ENERGY BUSINESS

12 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:34 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Citroen C3 1.4 2005godina

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:53
Линк
Makina për kamping  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Kamp prikolka Hobby 2007

12 500 EUR

Sot 12:14 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROËN BERLINGO 2.0 HDI DIZEL 66 KW 90 KS

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:37 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 74 KW 101 KS 2006 GOD

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:28 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Volvo F400

1 EUR

Sot 09:00 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  MS e10  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

СЕ ПРОДАВА ТРОТИНЕТ MS E10

17 000 MKD

Sot 02:55 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW f20 118d sport twinturbo

11 200 MKD

Sot 02:55 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Peugeot 307 2.0 hdi 2005g registrirano ful opremeno

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:55 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW F20 118d Twinturbo-Sport paket

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:37 Vetura  ·  BMW  ·  420  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW 420 GRAN COUPE M PAKET AUTOMATIC XDRIVE 2016 GOD

22 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Passat 2.0 TDI-11-DSG-F1-Uvezen Od Chvajcarija

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Golf 2.0 GTD 170 ps od ������������

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:33 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 308 1.6 BLUEHDI BIZNIS Jimauto group

9 890 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:20 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 3008 1.5 HDI BIZNILINE AVTO MIRO

21 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:20 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 5008 1.5 HDI AVTOMATIK 7 MESTA AVTO MIRO

17 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:33 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 308 1.5 BLUEHDI 100 PREMIUM 2020 AUTO RISTESKI

10 690 EUR Намалена цена

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:33 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C5 2.0 HDI 136 KS FUL OPREMA 2008 AUTO RISTESKI

5 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:32 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 308 1.5 BLUEHDI 130 PREMIUM 2021 AUTO RISTESKI

11 990 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:31 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SEAT ATECA 1.6 TDI 115 STYLE BUSINESS 2020 AUTO RISTESKI

15 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:31 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 508 15 HDI 130 AUTOMATIC ALLURE 2019 AUTO RISTESKI

16 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:30 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 3008 1.5 HDI ACTIVE BUSINESS 2021 AUTO RISTESKI

21 300 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:30 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OPEL ASTRA 1.5 DIESEL 105 ELEGANCE 2021 AUTO RISTESKI

11 999 EUR Намалена цена

Viti: 2021
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:28 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

MERCEDES C220 CDI 170KS AVANTGARDE 2011 AUTO RISTESKI

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:28 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

RENAULT TALISMAN 2.0 DCI 160 AUTOM INTENS 2019 AUTO RISTESKI

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 06:36
Линк
Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Друга марка  ·   ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SCHMITZ 2012

19 Pri 23:10 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C3 1.2i 82ks PROIZVEDENO 11.2018 86.000KM SHINE

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Pri 23:02
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN BERLINGO 1.6HDI 2015 god MULTISPACE Biznis class

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 22:44 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C3 AIRCROSS 1.5 BLUE HDI 102KS PROIZVEDEN 2019 SHINE

12 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Pri 20:37 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C4 CACTUS 1.5 BLUE HDI 100ks PROIZVEDEN 2019 FELL

10 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 3008 1.6 BLUE HDI 120KS PROIZVEDEN 11.2017 EAT6

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 20:34 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI A5 2.0 TDI 150KS 2018 SPORTBACK S-TRONIC ULTRA

25 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Pri 20:34 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 3008 1.6 BLUE HDI 120KS PROIZVEDEN 2018 EAT6 ALLURE

18 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 20:33 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 208 1.5 BLUE HDI 100KS PROIZVEDENO 2019 PREMIUM

8 100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 20:33 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 2008 1.5 BLUE HDI 100KS PROIZVEDENO 2019 BUSINESS

11 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 20:32 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

MERCEDES A 180 2.0 CDI 115KS PROIZVEDEN 2021 8-G EDITION

24 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 20:32 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 2008 1.5 BLUE HDI 100KS PROIZVEDENO 2020 BUSINESS

15 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 20:31 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.5 BLUE HDI 130KS 2019 EAT8 7 MEST

14 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 20:30 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C3 1.5 BLUE HDI 100KS PROIZVEDENO 2018 ODLICNO

8 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 20:30 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI Q3 2.0 TDI 150KS PROIZVEDENO 2017 ULTRA PANORAMA

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Pri 20:29 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI A3 30TDI 115KS PROIZVEDENO 2019 SPORT S-TRONIC

15 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 20:29 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VW ARTEON 2.0 TDI 150KS PROIZVEDEN 2020 DSG ELEGANCE

27 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione