Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina | Ohër

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 13:36 ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 ,

VW Touran 2011 dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 ,

VW Passat b7 2.0tdi 103kw 140ks

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:38 ,

Renault Twingo 2001 dizel

400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:55 Shitorja ,

Audi A4 automatic so osum brzini

12 000 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Maj 17:18 ,

VW Golf 2 vo odlicna sostojba

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 13:57 ,

Fiat Punto 1.2 pominato samo 24. 600 km

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 08:16 Shitorja ,

Volvo XC60 2.0D4 190HP Momentum AWD sport paket

41 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Maj 03:46 ,

Renault Cabrio, Golf 5, Piaggio Beverly

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 03:45 ,

Renault Megane 2006 Cabrio extra

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Maj 20:17 ,

VW Passat B7 automatic 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Maj 06:01
Линк
,

Se prodava Opel Corsa

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Maj 21:42 ,

Прв сопственик

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Maj 08:15
Линк
,

Mercedes-Benz c200 cdi

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Maj 07:55 Shitorja ,

PEUGEOT 206 1.4 80 KS KLIMA 137000 KM - 02. MT Auto

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Maj 23:16 ,

Golf

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 17:29 ,

BMW 530xd F10 sport

22 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 13:19 ,

Volvo 460

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 02:22 ,

Mercedes-Benz c300 2016 AMG designo

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 20:22 ,

Porsche Cayenne 2014 dizel

49 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 17:59 Shitorja ,

Peugeot 307 1.6 dizel 2008

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 15:52 Shitorja ,

FIAT 500 1.2 70 KS PANORAMA 159000 KM - 09..MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Maj 15:43 Shitorja ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI 80 KS 1110000 KM - 10 ..MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Maj 15:31 Shitorja ,

SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS 180000 KM - 09 MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 11:29 Shitorja ,

Toyota Yaris 1.0 70ks 160000km uvoz CH 2007 MT Auto

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 11:28 Shitorja ,

VW PASSAT 2.0 TDI 140ks DSG NAVI NOV - 07 MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 11:27 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.2 70ks 109000km nova 2010 MT Auto

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Maj 11:26 Shitorja ,

VW Polo 1.6 TDI 165000km novo 2011 MT Auto

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 11:25 Shitorja ,

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2008 MT Auto

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 11:25 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3cdti 95ks fejslift euro 5 2012 MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione