Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 15:21
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

Ford Fiesta 1.6 TDCI 90 KS titanium uvoz 10.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
26 мар. 09:55
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Охрид

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:21
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

Ford Fiesta 1.6 TDCI 90 KS titanium uvoz 10.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 17:52 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Охрид

AUDI A5 2.0 TDI 170 KS S-LINE NAVI LED XENON - 11.MT AUTO

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:49 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Охрид

AUDI A4 2.0 TDI 145 KS XENON LED NAVI AVTOMATIK - 09.MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:19 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Охрид

Nissan Qashqai 1.5dci 106ks perfekten 2008 MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:58 Автомобили  ·  Peugeot  ·  107  ·  Охрид

Se prodava Peugeot 107

2 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 15:36 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Охрид

Audi A3 1.9tdi 105ks sportback facelift 2010 MT Auto

6 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:26 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 3 2.0D 184 KS F30 LUXURY XENON NAVI LED - 13.MT Auto

11 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:21
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

Ford Fiesta 1.6 TDCI 90 KS titanium uvoz 10.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:21
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

Ford Fiesta 1.6 TDCI 90 KS titanium uvoz 10.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 13:40
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Охрид

SE PRODAVA PORCHE CAYENNE COUPE PLATINUM EDICION

Година: 2022
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 12:40 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Охрид

RENO MEGAN - Prva boja...Garazirano..Reg

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:35 Мопеди (под 50cc)  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Охрид

Vespa Primavera 50cc 2018

2 750 ЕУР

Денес 10:09 Кампинг возила  ·  Охрид

IIzdavam-prodavam kamp vo GradisteOhrid

2 000 МКД

Вчера 14:20 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

Се продава!!!

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 04:07 Моторцикли (над 50cc)  ·  Honda  ·  Rebel  ·  Охрид

Honda Rebel 500 SE

7 200 ЕУР

19 мај 14:36
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Друг модел  ·  Охрид

ALFA ROMEO STELVIO Q4 2017 година

32 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
18 мај 15:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Passat 1.9 tdi

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 400 000 - 449 999
18 мај 13:42 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira Tourer  ·  Охрид

Продавам Опел Зафира турер

8 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 21:57 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Охрид

PEUGEOT 207 1.4 HDI 70 KS 119000 KM NOVOOO - 10.MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
16 мај 17:10 Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Охрид

2015 Peugeot 308 1.6 BlueHDi 120 hp

8 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 14:39 Автомобили  ·  Peugeot  ·  407  ·  Охрид

PEUGEOT 407 HDi 1.6

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
16 мај 14:35 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Охрид

FIAT Panda TwinAir CNG (бензин/метан)

7 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
16 мај 14:33 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Охрид

PEUGEOT 208 PureTech 1.2i SST

8 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
16 мај 14:26 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Охрид

Mercedes-Benz B 200 CDI

14 100 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 14:25 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Охрид

Audi Q5 2.0 TDI quattro

14 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 14:21 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Охрид

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 7G Automatic

12 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 14:20 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Охрид

Peugeot 5008 2.0 Blue-HDi GT

26 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 14:20 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Охрид

Peugeot 3008 1.6 Hdi automatic

8 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 14:19 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Охрид

Mercedes-Benz A-Klasse A 180 CDI AUTOMATIC

14 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 14:18 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Охрид

BMW 3er 318d Lounge 8G Automatic

16 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 14:16 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes-Benz C-Klasse C 220 CDI BlueEfficiency Elegance

14 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 14:15 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Охрид

Peugeot 2008 1.2vti

9 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
16 мај 14:14 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Охрид

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion

9 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
16 мај 14:12 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Охрид

BMW 530D 2011

17 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 14:11 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Охрид

AUDI A6 3.0TDI V6 QUATTRO S-TRONIC

17 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 14:08 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Охрид

Audi A3 2.0 TDI Ambiente SEDAN

15 400 МКД

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 14:07 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Охрид

Opel Insignia Grand Sport Innovation 2.0 CDTi АТ8

18 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
16 мај 14:06 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira Tourer  ·  Охрид

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI 7 sedista

9 900 МКД

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
16 мај 14:00 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  BT-50  ·  Охрид

MAZDA BT-50 FL 4x4 2.5 143ks

13 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 13:57 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

Seat Ibiza 1.4 TDI

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
16 мај 13:56 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

OPEL Corsa 1.4

4 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 13:56 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

SEAT LEON 2.0 TDI (150 Hp)

12 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
16 мај 13:55 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Охрид

TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC

5 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
16 мај 13:54 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Охрид

Peugeot 5008 2.0 HDi automatic 7 седишта

9 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 12:30 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Охрид

Peugeot 2008 1.5 Blue-HDi

12 850 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
16 мај 12:29 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Охрид

Ford Kuga 2.0 TDCi Titanium 4x4 Automatic

14 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации