Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Škoda , 17
Citroën , 1
Lancia , 1
Opel , 1
Peugeot , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор shkoda,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: shkoda | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


08 апр. 14:23 ,

Skoda Octavia

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 10:08 , ,

Prodavam shkoda redovno odrzhuvana i mnogu socuvana

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
18 јун. 18:59 , ,

prodavam shkoda

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 14:28 ,

Skoda Octavia 1.9 dizel

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 16:43 ,

SKODA OCTAVIA 1.9TDI 105KS REGISTRIRANA SERVISIRAN

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 окт. 09:19 ,

SHKODA FABIA

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
01 окт. 16:16 ,

Shkoda Fabia

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
03 авг. 12:41 , ,

SKODA OCTAVIA 1.6 BENZIN TNG

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
26 јул. 14:35 , ,

SKODA OCTAVIA -12

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
16 окт. 01:24 , ,

CITROEN ZX DIZEL I BENZINEC GARAZH REG PRV SOP

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
14 окт. 03:37 , ,

SKODA FELICIA SO ATEST PLIN REGISTRIRANA

950 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
14 окт. 01:48 , ,

LANCIA YPSILON -04 Full Oprema KLIMA MK reg

1 750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 120 000 - 129 999
14 окт. 01:28 , ,

SKODA FELICIA KLIMA AT PLIN Registr

930 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
14 окт. 00:54 , ,

LAND ROVER 4X4 2.0 D MK REG KLIMA

4 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 18:36 ,

Skoda Felicia benzin plin

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 03:15 , ,

PEUGEOT 205 1.8 obicen diz. REG. S. SOST

900 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
14 дек. 23:12 ,

Skoda Fabia 1.4 dizel

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 17:11 , ,

VW PASSAT 1.9TDI 131KS 4X4 FULL OPR -04 NOV UVOZ

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
17 мај 09:00 , ,

Skoda Favorit -96

300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
04 апр. 22:38 ,

Skoda Octavia benzin -11

11 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
12 фев. 21:53 ,

Opel Frontera -96

2 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
22 апр. 19:57 , ,

Skoda Roomster -09

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување shkoda | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

shkoda shkoda Shkoda Shkoda shkoda shkoda Shkoda Shkoda fabia Shkoda

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации