Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Валандово

Acura , 1
Aixam , 1
Audi , 13
BMW , 16
Chevrolet , 1
Citroën , 7
Daewoo , 1
Fiat , 15
Ford , 14
Honda , 2
Hyundai , 2
Jaguar , 1
Jeep , 1
Kia , 2
Lancia , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Opel , 15
Peugeot , 9
Renault , 6
Rover , 2
Saab , 1
Seat , 3
Škoda , 1
Ssangyong , 1
Suzuki , 1
Volvo , 7
Yugo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Валандово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Валандово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 00:21 ,

Kia Ceed vo odlicna sostojba

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 19:51 ,

Ssangyong Kyron

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
21 јун. 11:28 ,

Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDi

2 290 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 10:04 ,

Citroen Xsara Picasso 2.0hdi

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 16:58 ,

Se prodava tico

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 22:54 ,

Chevrolet Cruze 2.0 LS

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
16 фев. 15:46 ,

Renault Clio 1.5dci

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
22 дек. 15:16 ,

Opel Zafira 1.9cdti 120ks 2006

200 000 МКД

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
30 ноем. 20:59 ,

Volvo V40 D2

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
29 ноем. 23:31 ,

Ford Fiesta 1.8 dizel

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
29 ноем. 02:48 ,

VW Sharan

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
28 ноем. 11:02 ,

Alfa Romeo 147 JTDm 2005

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 17:42 ,

BMW 530d GT

16 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
17 ноем. 20:52 ,

Peugeot 407 2.0hdi 2005

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 02:31 ,

BMW 530D

6 777 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
02 септ. 12:25 ,

Moto gp

500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999
12 јул. 14:20 ,

Peugeot 206 sedan 2009

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 14:35 ,

FIAT PUNTO GRANDE 1.9 MULTIJET 8V SPORT OPTIK

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
16 апр. 18:04 ,

MERCEDES E280 AVANGARDE

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 23:26 ,

E290

1 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
17 мар. 16:11 ,

Audi A6 quattro tdi 2005

6 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
12 мар. 18:15 ,

prodazba na bmw 525tds

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 16:21 ,

AUDI Model: A3

3 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
12 фев. 22:18 ,

Passat b6 2.0 TDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 13:55 ,

Prodavam Wolksfagen pasat TDI 94 vo odlicna sostojba.

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 5 000 - 9 999
26 јан. 00:54 ,

MERCEDES C220 CDI - ELEGANCE (UNIKAT)

11 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 11:48 ,

MERCEDES C220 CDI - ELEGANCE (UNIKAT)

12 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
23 јан. 02:08 ,

Mercedes C220 cdi

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 13:31 ,

SAAB 1.9TID

1 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
02 јан. 23:37 ,

SE PRODAVA!!CENA PODOGOVOR

1 МКД

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
02 јан. 20:07 ,

Volvo V40 1.9DCI

1 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
12 дек. 08:47 ,

Megane III 1.5dci 81kw 2012

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 0 - 4 999
08 дек. 20:10 ,

uwaefjklsd

700 000 МКД

Година: 2019
Километража: 10 000 - 14 999
20 ноем. 18:20 ,

Peugeot 306 1.6 xr

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
14 ноем. 13:29 ,

Kolata e ekstra sostojba

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
04 ноем. 18:36 ,

Pasat TDI 1,9

1 100 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
15 окт. 09:22 ,

FIAT DUCATO -10

5 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 400 000 - 449 999
15 окт. 09:22 ,

CITROEN NEMO -11

3 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 350 000 - 399 999
30 септ. 16:46 ,

Fiat grande punto sport 1.9 jtd

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
30 авг. 14:49 ,

Opel vectra

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
14 авг. 20:55 ,

Audi A6 1.9TDI

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
12 авг. 22:59 ,

Bmw karavan

1 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
27 јул. 09:49 ,

Ford Galaxy -97

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
25 јул. 00:55 ,

Audi A6 1.9 TDI

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
15 јун. 07:47 ,

Renault Megane 1.5dci -12

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
13 јун. 02:51 ,

Ahah

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
05 јун. 10:24 ,

Golf 7 sportvan 2016 ODLICEN!

13 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
27 мај 15:54 ,

FIAT DOBLO

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 15:49 ,

BMW X6 3.5D Xdrive 286ks

18 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Валандово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации