Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Seat Altea

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Seat Altea | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 01:05 , ,

Seat Altea 2010

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 11:40 , ,

Seat Altea XL 1.6TDI 77kw 2012 facelift staklo

6 790 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
24 јун. 20:13 Претпријатие , ,

Seat Altea 1.6i plin Autobern

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 16:11 Претпријатие , ,

Seat Altea XL TDI 1.6

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
20 јун. 18:56 , ,

Seat Altea xl

4 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 14:49 Претпријатие ,

Seat Altea XL 1.9 TDI Reference Comfort

4 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 15:46 , ,

Се продава SEAT ALTEA XL 2.0 TDI 125kw (170bhp)

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
13 јун. 09:01 , ,

Seat Altea benzin plin

5 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
09 јун. 10:42 Претпријатие ,

Seat Altea XL Copa 2.0tdi 2012 Euro 5 A.C. Avto Alex

7 980 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 15:50 , ,

Seat Altea benzin plin

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
06 јун. 20:01 ,

Altea XL 2008 godina

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
06 јун. 20:01 ,

Altea XL 2008 godina

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
31 мај 02:27 ,

Seat Altea dizel 2005

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 13:50 , ,

Seat Altea XL 1.6 TDI 2011 Euro 5

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
19 мај 18:08 , ,

Seat Altea XL 1.9 TDI 105ks 2008

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 20:41 ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI 103KW UVOZ CH

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 18:33 ,

Se prodava

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 15:24 Претпријатие , ,

Seat Altea XL freetrack 4x4 170 ps tdi CH

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 01:00 , ,

Seat Altea XL 1.6 benzin i plin registriran servisiran

5 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
24 апр. 10:59 , ,

Seat Altea XL 1.4 TSI 2009

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
23 апр. 16:44 , ,

Seat Altea 1.9 tdi 105ph 2006

5 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 30 000 - 34 999
29 мар. 08:12 Претпријатие , ,

Seat Altea 1.9 dizel 2005

4 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
24 мар. 21:40 Претпријатие , ,

Seat Altea XL 1.9 dizel 2009

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
24 мар. 13:40 , ,

Seat Altea XL 1.4 TSI 2009

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
10 мар. 12:28 , ,

Seat Altea 1.9 dizel

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 09:59 , ,

Seat Altea 1.4 TSI

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
15 фев. 20:44 , ,

Seat Altea 2006

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 фев. 23:40 ,

Seat Altea XL vo top sostojba od Germanija

7 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 19:08 , ,

Seat Altea 1.9tdi 77kw

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 12:55 , ,

Seat Altea 2.0 2006

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
01 дек. 01:26 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi 140 ks

8 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 21:48 Претпријатие ,

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 18:27 , ,

Seat Altea XL 2.0TDI 140ks DSG 6

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 18:30 , ,

Seat Altea 2.0TDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
29 ноем. 18:10 , ,

Seat Altea 1.9tdi 2005

3 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 17:14 ,

Seat Altea 2.0 tdi 140 ks DSG

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 09:09 , ,

Seat Altea 2.0 dizel vo odlicna sostojba

3 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 12:17 , ,

Seat Altea dizel 2005

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 ноем. 20:27 , ,

Seat Altea 1.9 TDI

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Seat Altea | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации