Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Seat Leon

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Seat Leon | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 фев. 10:56
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat leon 1.9

5 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:32
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 2.0 FR 2013

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 14:54
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 2.0TDI 150KS DSG F1 2021g

20 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 08:38 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW.KOZA NAVI MATRIX ITECHT-MODEL

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:26 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:32
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 2.0 FR 2013

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:26 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Leon 1.9tdi 2008god Avto M&S

5 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 06:36
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Кочани

2014 Seat Leon III ST 1.6 TDI (110 Hp) ECOMOTIVE

9 890 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 17:12 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Тетово

SEAT LEON 1.6 TDI 81kw 2017god. "AVTOCENTAR"

12 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
21 фев. 16:29 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 77kw UNIKAT SERVISNA KNISKA

6 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 15:22 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Seat Leon 1.9 tdi facelift Mobil Stef

6 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
21 фев. 14:54 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 2.0TDI 150KS DSG F1 2021g

20 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
21 фев. 14:53 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 2.0TDI 150KS DSG F1 2021g

20 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
21 фев. 14:38 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Куманово

Seat Leon FR 2.0 Tdi 110 kw Auto Plac Zurich

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 21:26
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Центар

SEAT LEON

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 19:52 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Кочани

Seat Leon 1.6tdi 105ks 2015 led navi full

10 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 19:50 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Кочани

SEAT LEON 1,6 TDI 90 KS SPORTLINE !

8 750 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 18:13 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Сопиште

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW 2009 FACELIFT

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 15:25 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Битола

SEAT LEON 1.9 TDI ××× MODEL 2007 ××× 77 KW

4 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 10:56
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat leon 1.9

5 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 19:22 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 2.0 TDI FACELIFT

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 12:20 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

Seat Leon 1.6TDi 105ks moznost na rati 2013

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 12:20 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

Seat Leon 1.6TDi 105ks FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 2012

6 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 12:20 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

Seat Leon FR 2.0TDi 170ks NAVI/XENON MOZNOST NA RATI - 2013

8 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 11:26 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Тетово

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW FR

4 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 11:04 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Центар

SEAT LEON FR 1.5 ETSI 2020

Година: 2020
Километража: 60 000 - 64 999
17 фев. 09:32 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Карпош

Seat Leon FR 2.0tdi 184ks 6 brz 2015/16g ekstra kako nov

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 02:23 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Seat Leon COPA 2.0 TDI Cominrail 2012

7 800 ЕУР

17 фев. 02:23 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Seat Leon COPA 2.0 TDI Cominrail 2012

7 800 ЕУР

15 фев. 09:04 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Seat Leon Fr 150ks 2013 panorama

11 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 12:47 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

SEAT LEON 1.6 TDI 110 KS STYLANCE 102000KM - 17.MT Auto

10 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
13 фев. 12:27 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

Seat Leon 1.9 TDI 105ks stylance uvoz CH 2007 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
12 фев. 15:33 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT LEON 1.0 TSI 115KS 6M/T STYLE 2018G

11 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 85 000 - 89 999
11 фев. 21:04 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Leon 1.6TDI 2011

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
11 фев. 14:37 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Карпош

SEAT LEON 1.6 tdi FULL LED MATRIX

11 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
09 фев. 20:34 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Велес  ·  Градско

Seat leon 2.0 103 kw

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 15:22 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SEAT LEON ECOMOTIV 1.6TDI 77KW 2010

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
08 фев. 12:38 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SEAT LEON 1.9TDI 105KS 2009 195.000KM

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
06 фев. 22:19 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SEAT LEON 1.4 2007 (PLIN)

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 18:56 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Центар

SEAT LEON

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 15:10 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SEAT LEON 1.9TDI 105KS 2009

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
06 фев. 09:39 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SEAT LEON 1.4TSI 125KS 2010 PERFEKTEN

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 22:16 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Куманово

SEAT LEON 1.4 TSI 92KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 16:26 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks 2013 GOD FULL OPREMA

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
29 јан. 22:44 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Гостивар

SEAT LEON 1.6 TDI AVTOMATIK DSG UVOZ OD SVJCARIA

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
29 јан. 12:47 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Куманово

SEAT LEON 1.9 TDI

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 12:27 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Велес

Seat Leon 1.6tdi 2016 style navi

9 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
23 јан. 14:54 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON FR 2.0TDI 150KS MATRIX LED NAVI

12 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
21 јан. 22:24 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Битола

SEAT LEON 1.9TDI 105KS. ECOMOTIVE MODEL 2009

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 04:09 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Чаир

Seal Leon FR TFSI

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 17:00 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Куманово

SEAT LEON FR

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
05 јан. 17:46 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6TDI 115ks 2020g MATRIX

13 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Seat Leon | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации