Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на нови и половни скутери

Adly , 9
Aeon , 2
Aixam , 3
Aprilia , 122
Baotian , 36
Benelli , 13
Beta , 2
BMW , 13
CFMOTO , 4
CPI , 3
Derbi , 6
Ducati , 1
Generic , 6
Gilera , 43
Honda , 47
Hyosung , 10
Italjet , 8
Jawa , 2
Jinling , 10
Kawasaki , 8
Keeway , 33
Kymco , 90
Lifan , 14
LML , 5
Malaguti , 13
Motobi , 1
Motowell , 1
Mz , 5
Peugeot , 17
Piaggio , 176
Quadro , 1
Skyteam , 7
SMC , 1
Suzuki , 43
SYM , 42
Triumph , 2
Vespa , 45
Yamaha , 52

Пазар3 огласи за продажба на нови и половни скутери од познатите брендови Piaggio, Kymco, Aprilia, Yamaha, и многу други. Најдобри цени на моторцикли над 50cc.

26 окт. 12:27 Претпријатие Скутер , Скопjе , Аеродром

X10 500 PIAGGO

5 000 ЕУР

23 окт. 16:09 Скутер , Куманово

Spidermax Malaguti GT500

3 300 ЕУР

22 окт. 23:27 Скутер , Скопjе , Аеродром

ELEKTRICEN MOTOR

800 ЕУР

21 окт. 14:03 Скутер , Скопjе , Ѓорче Петров

Lifan 125cc

600 ЕУР

20 окт. 13:56 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Italjet 50cc

1 600 ЕУР

18 окт. 18:57 Скутер , Прилеп

se prodava skuter Yiying

22 000 МКД

16 окт. 09:53 Скутер , Скопjе , Бутел

Koristen 3,5 meseci elektricen trotinet

17 500 МКД

13 окт. 01:09 Скутер , Скопjе , Гази Баба

KUPUVAM HONDA PCX STRANSKA BEZ DOKUMENTI

11 окт. 17:53 Скутер , Штип

YAMAHA X-MAX 400cc

5 200 ЕУР

Година: 2014
09 окт. 16:35 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Kymco Xciting 250

2 300 ЕУР

Година: 2007
08 окт. 20:05 Скутер , Берово

2021 BMW C650 GT

2 000 ЕУР

Година: 2021
01 окт. 12:31 Скутер , Скопjе , Бутел

Piaggio x8

1 500 ЕУР

Година: 2007
30 септ. 18:18 Скутер , Охрид

Sym 125

1 500 ЕУР

Година: 2009
29 септ. 16:33 Скутер , Охрид

Yuing 125 cc

450 ЕУР

Година: 2009
27 септ. 17:30 Скутер , Скопjе , Аеродром

Piaggio Beverly 500 Cruiser

Година: 2011
24 септ. 10:28 Скутер , Струга

Kewayy

400 ЕУР

Година: 2007
22 септ. 13:29 Скутер , Скопjе , Центар

Kymco Agility 150 4T ,2016

1 800 ЕУР

Година: 2016
20 септ. 16:16 Скутер , Дебар

Yamaha X max, moze zamena so kola

Година: 2009
15 септ. 15:48 Скутер , Прилеп

Vespa

Година: 2005
13 септ. 08:17 Скутер , Скопjе , Гази Баба

HINDA X-ADV 750

Година: 2021
11 септ. 13:46 Скутер , Кочани

honda 125

1 400 ЕУР

Година: 2016
09 септ. 12:59 Скутер , Тетово , Желино

Skuter

320 ЕУР

Година: 2007
07 септ. 17:45 Скутер , Гостивар

Moxe zamena so skuter50cc

450 ЕУР

Година: 2006
06 септ. 17:55 Претпријатие Скутер , Неготино

APRILIA SR200GT 2022

Година: 2021
06 септ. 15:50 Скутер , Битола

Dualtron Thunder 2

2 200 ЕУР

Година: 2021
02 септ. 13:26 Скутер , Штип

Skuter dragon

600 ЕУР

Година: 2020
31 авг. 19:05 Скутер , Штип

Skuter dragon

600 ЕУР

Година: 2020
25 авг. 10:28 Претпријатие Скутер , Неготино

RKS Benelli MT-3 elektricni skuteri

1 390 ЕУР

Година: 2021
24 авг. 14:29 Скутер , Скопjе , Центар

Nov Beverly

5 300 ЕУР

Година: 2021
23 авг. 10:47 Скутер , Неготино

Italjet Dragon A9 - 4T

Година: 2020
22 авг. 21:02 Скутер , Неготино

ITALJET DRAGON A9 - 4T

1 ЕУР

Година: 2020
20 авг. 13:02 Скутер , Кичево

Ndrrim

200 ЕУР

Година: 2007
19 авг. 16:48 Скутер , Кавадарци

Scooter booster mbk

500 ЕУР

Година: 2011
19 авг. 12:26 Скутер , Кичево

Zamena

200 ЕУР

Година: 2007
19 авг. 11:13 Скутер , Скопjе , Центар

Motor Keeway Outlook 125

Година: 2008
15 авг. 11:11 Скутер , Скопjе , Чаир

aprilia 2022

2 300 ЕУР

Година: 2021
15 авг. 00:41 Скутер , Куманово

Skuter Electric

1 ЕУР

Година: 2021
12 авг. 08:42 Претпријатие Скутер , Куманово

KYMCO downtown 350i abs euro 4

6 490 ЕУР

Година: 2016
Онлајн
08 авг. 19:05 Скутер , Скопjе , Центар

Se prodava sym 125 od 2022 godina

Година: 2021
07 авг. 19:46 Скутер , Виница

Скутер

Година: 2009
06 авг. 18:07 Скутер , Гевгелиjа , Гевгелија

Продажба / замена

Година: 2013
04 авг. 13:27 Претпријатие Скутер , Куманово

MXU 450i L7e

6 990 ЕУР

Година: 2021
Онлајн
04 авг. 06:31 Скутер , Скопjе , Карпош

Aprilia Scarabeo 500c

2 300 ЕУР

Година: 2006
04 авг. 00:48 Скутер , Охрид

skuter

300 ЕУР

Година: 2020
31 јул. 17:03 Скутер , Скопjе , Аеродром

Sym Fiddle 3

1 200 ЕУР

Година: 2017
30 јул. 11:26 Скутер , Скопjе , Аеродром

Skuter 150cc

350 ЕУР

Година: 2007
28 јул. 09:00 Скутер , Неготино

Honda Integra NC 700

7 200 ЕУР

Година: 2012

Продажба на скутери Македонија


Купи скутер на Пазар3!


Во оваа категорија на Пазар3.мк се продаваат скутери над 50 кубика. Користете ги филтерите за да ги подредите сите огласи по цена, град каде се продаваат скутери, и марка на скутер. Секојдневно се огласуваат Honda скутери, Piaggio, Kymco скутери, Aprilia, Suzuki, Yamaha и мног други.Оваа категорија ја посетува голема публика во потрага по мотор над 50 кубика. Освен купувачите на скутери, доколку сте сопственик на скутер кој сакате да го продадете, или пак имате продавница за продажба на нови скутери, регистрирајте оглас веднаш и бидете дел од најголемиот огласник во Македонија, Пазар3.мк.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации