Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:14
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

OPEL CORSA D PRV GAZDA 2014 1.2I 63KW

6 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
21 апр. 15:28
Линк
Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Mitsubishi Space Star 2.000€

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 15:10
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Bmw e90 320d - 179.000 km

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999

Вчера 23:14
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

OPEL CORSA D PRV GAZDA 2014 1.2I 63KW

6 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 17:39 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se otkupuvaat havarisani i zdravi vozila i dzipovi

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 14:23
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Opel Mokka 97 000km 2014 vo odlicna sostojba

13 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 14:05
Линк
Моторцикли (над 50cc)  ·  Спортски  ·  Yamaha  ·  MT  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Yamaha MT-07 2021

8 100 ЕУР

Вчера 12:56 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Citroen Xsara Picasso

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 09:37 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

VW Golf 7 dizel 2014

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 16:26 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  539  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Otkup na havarisani i zdravi traktori

21 апр. 16:25 Автомобили  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se otkupuvaat dzipovi i vozila havarisani i zdravi

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
21 апр. 15:28 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Mitsubishi Space Star 2.000€

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 14:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Polo 1.2 TDI

5 900 МКД

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
21 апр. 14:21 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

VW Golf 6 dizel 1.6

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 14:17 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Mercedes-Benz C 200 D

11 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
21 апр. 12:01 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Skoda Superb

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
21 апр. 10:48 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Renault Megane GT Line 1.5DCI

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
20 апр. 10:56 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Mitsubishi ASX

8 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 15:28 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

RENAULT MEGANE CABRIO

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 06:34 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Hyundai Santa Fe 2.0 dizel 2002 4x4 кожен ентериер

5 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
18 апр. 14:33 Моторцикли (над 50cc)  ·  Крос/Ендуро  ·  Aprilia  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Aprilia 125cc 2006g

2 500 ЕУР Намалена цена

18 апр. 14:29 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVA BMW 318D 2.0 143ks 2007g

6 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
18 апр. 12:28 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava Mercedes Benz A180 2014g 1.6 90kw benzin

14 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 85 000 - 89 999
18 апр. 03:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Vw Pasat 2.0 4.850 €

1 МКД

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
17 апр. 21:20 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam avtomobil Opel Astra

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
17 апр. 19:47 Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se otkupuvaat zdravi i havarisani vozila top procenka

Година: 2012
Километража: 30 000 - 34 999
16 апр. 15:10 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Bmw e90 320d - 179.000 km

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
15 апр. 22:31 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

BMW E92

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
15 апр. 19:29 Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Peugeot 207 SW 1.6T GTI ( RC )

4 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
13 апр. 20:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Polo 2016 1.0 MPI

7 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
13 апр. 18:49 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam Chevrolet Spark

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 55 000 - 59 999
13 апр. 13:25 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

VW GOLF 7.5 FACELIFT 60.000KM NOVO NEUVEZENO PRV GAZDA -18 !

Година: 2018
Километража: 60 000 - 64 999
13 апр. 11:58 Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Honda Accord 2.0 Vtec

4 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
12 апр. 13:59 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava Opel Corsa D CDTI

4 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 22:51 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Mercedes-Benz C180 W205

22 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
11 апр. 20:40 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

BMW 320d E46 FaceLift 03/04

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
11 апр. 20:19 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Opel CORSA 2001

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
11 апр. 16:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Motokultivator Labin Progres 9 ks SO Freza I BRAZDER

900 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
10 апр. 21:43 Автомобили  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava Citroen Saxo

1 250 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
09 апр. 17:07 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

AUDI A4 S-Line 2.7 TDI Automatic

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр. 12:17 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Opel astra h 1.9

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 11:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Opel astra h

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 07:59
Линк
Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава

1 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 05:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Pasat redizajn 1.9 TDI

2 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации