Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 апр. 10:36
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Карпош

Passat B7

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 13:27
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam Golf6

7 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 12:32
Линк
Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Карпош

Gumi Bridgestone 255/45/R19


Вчера 21:52
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava Mercedes S350 - Long 2014

52 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:24 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

GOLF.4.1.9.TDI.90.KS.00 GOD.KLIMA.REG.12.2024.FULL

2 499 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:18 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Карпош

FORD FIESTA 2018 NEUVEZENA

9 350 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 16:22 Автомобили  ·  Peugeot  ·  407  ·  Скопjе  ·  Карпош

PEUGEOT 407 SW 2.0 , 140HP

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:15 Авто плац Автомобили  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Скопjе  ·  Карпош

JEEP RENEGADE AUTOMATIC 2021 NEUVEZEN 47.000KM

20 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 45 000 - 49 999
Вчера 15:45 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tikan automobile

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Вчера 15:41 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Карпош

Reno Clio nov model 1.5dci 85ks 2020/21g ful kako novo

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 15:41 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Скопjе  ·  Карпош

Pezo 508 1.5d 131ks avtomatic virtual 2019/20g kako novo

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 15:39 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Карпош

Reno Megane 1.5dci 2019/20god. 6 brzini ful kako nov

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 15:39 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Superb 1.6tdi 120ks avtomatic DSG 2019/20g kako nova

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:38 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mercedes B 180 cdi avtomatic facelift 2015/16g perfekten

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 15:37 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Карпош

Seat Leon FR 2.0tdi 184ks 6 brz 2015/16g ekstra kako nov

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:37 Авто плац Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Скопjе  ·  Карпош

Jeep Grand Cherokee 3.0crd SUMMIT 2013/14g ekstra

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 15:36 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  525  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW 525 2.0d 211ks touring avtomatic 2012/13g kako novo

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 15:35 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW X5 3.0D xdrive 235ks 2010g ful ekstra perfektno

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:33 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mercedes C 200 cdi coupe avtomatic 2008g ful perfekten

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:32 Авто плац Автомобили  ·  Dodge  ·  Nitro  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dodge Nitro sxt 2.8crd 4WD avtomatic 2007/08g ful perfekten

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 15:31 Авто плац Автомобили  ·  Hummer  ·  H3  ·  Скопjе  ·  Карпош

Hummer H3 3.7 2008/09g facelift unikaten kako nov

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 15:30 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Скопjе  ·  Карпош

Landrover Freelander 2 2.2td4 2007/08g 4x4 ekstra perfekten

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:02 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW Golf 7 2017 - DSG - Virtual Cockpit - 1.6tdi

17 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 15:02 Мопеди (под 50cc)  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vespa Sprint

2 900 ЕУР

Вчера 14:32 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bmw X5 3.0xd 235ks E70 Full Oprema Reg

11 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:55 Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Скопjе  ·  Карпош

NISSAN QASHQAI 1.5 DCi 106ks PANORAMA 2008

6 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:55 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW Polo 1.2 TDI 75ks Bluemotion

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:53 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Карпош

AUDI A4 B8 2.0 TDi 143ks Elegance

8 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:50 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bmw 118 D sport 2012 full oprema full servis reg nova

10 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Golf 7.5 1.6 tdi R-line 2019 DSG full servis full oprema

17 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:01
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Скопjе  ·  Карпош

NISSAN NAVARA D40 / НИСАН НАВАРА Д40

11 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 07:51 Авто плац Автомобили  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Скопjе  ·  Карпош

Jeep Wrangler neuvezuvan so 50000km

36 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 45 000 - 49 999
Вчера 07:47 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Elantra  ·  Скопjе  ·  Карпош

HYUNDAI ELANTRA 2020 SEUSTE POD FABRICKAGARANCIJA NEUVEZENA

16 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 45 000 - 49 999
Вчера 07:46 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Карпош

VOLKSWAGEN PASSAT B8 2016 NEUVEZEN

16 350 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 05:44 Автомобили  ·  Peugeot  ·  206  ·  Скопjе  ·  Карпош

PEUGEOT.206.1.4.BENZIN 08.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 05:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

GOLF.6.2.0.TDI.140.KS.09 GOD.AUTOMATIC.DSG.KAKO.NOVO.FULL

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 05:43 Автомобили  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Скопjе  ·  Карпош

OPEL VIVARO 2.0 DIZEL 09 GOD 6 SEDISTA OD CH KAKO NOVO

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 05:42 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

12 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 05:42 Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Скопjе  ·  Карпош

TOYOTA COROLLA 1.4 DIZEL 90 KS 05 GOD AUTOMATIC FULL

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 05:41 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Coupe  ·  Скопjе  ·  Карпош

HYUNDAI.COUPE.1.5.BENZIN 93.GOD.OD.PRV.GAZDA.KAKO.NOVO

1 199 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 19:53 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Скопjе  ·  Карпош

Alfa romeo 147 jtd 2002

1 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
11 апр. 16:23
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Карпош

OPEL ASTRA GTC OPC LINE NEUVEZENA PRV SOPSTVENIK 120.000KM

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
11 апр. 15:40 Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Скопjе  ·  Карпош

PEUGEOT 5008 - Allure / 1.6 Blue HDI - Automatic /2018 god

20 690 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 12:57 Автомобили  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Скопjе  ·  Карпош

Toyota Auris 1.4 D-4D, 114.000 km

10 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
11 апр. 12:50 Автомобили  ·  Mazda  ·  MX-5  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mazda MX-5 RF

23 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 30 000 - 34 999
11 апр. 12:42
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW Golf 1.2tsi so plinski ured

8 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 12:32 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Карпош

Gumi Bridgestone 255/45/R19

11 апр. 12:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW Golf 6, 2009, 1.6 bifuel (benzin - plin)

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации