Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

23 мај 17:00
Link:
, ,

Kuka na Matka

55 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 90
23 мај 12:23
Link:
, ,

Kuka vo Taftalidze 2

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:55
Link:
,

Kuka od 300m2 so dvorna povrsina od 1000m2

120 000 ЕУР

Број на соби: > 10

Денес 13:16 ,

Kuka vo centarot na Kavadarci

70 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 12:28 , ,

Nova renovirana kuka vo naselba Lisice

165 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 90
Денес 12:15 ,

Kuka od 40m2

20 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 40
Денес 11:19 , ,

Polunamestena kuka vo Dracevo

57 000 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 09:40 , ,

Stan vo naselba Kozle od 40m2

54 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 09:21
Link:
,

Vend per ndertim

400 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 09:06 , ,

Kuka vo Vlae

115 500 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 22:33 , ,

Kuka vo Zlokukani

47 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 2
Површина: 70
Вчера 22:29 , ,

Imot so kuka i supa

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 22:01 , ,

Prodavam kuka so plac

1 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:59 , ,

Kuka vo Debar Maalo

Број на соби: 5
Вчера 19:19 , ,

Kuka vo Star Dojran

Број на соби: > 10
Вчера 17:07 ,

Kuka vo Centar na Kumanovo

185 900 ЕУР

Број на соби: 9
Вчера 16:07 , ,

Semejna kuka so dvor

360 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 15:55 ,

Kuka od 300m2 so dvorna povrsina od 1000m2

120 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 13:46
Link:
,

Shtepi prej 180m2 ne Gostivar

Број на соби: 5
Површина: 180
23 мај 20:21 ,

Kuka vo Probistip

38 000 ЕУР

Број на соби: 7
23 мај 20:19
Link:
,

Plac vo Banevo Trlo

Број на соби: 3
23 мај 20:17 , ,

Karpos plac so markica za gradba a1 ul.Bagdadska

450 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 200
23 мај 19:53 , ,

Lokacija za zgrada vo Centar Kapistec

450 000 ЕУР

Број на соби: 7
23 мај 17:00
Link:
, ,

Kuka na Matka

55 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 90
23 мај 15:10 , ,

Kuka so dvorno mesto

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации