Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Makina

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 7 bmw , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: 7 bmw | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Dje 21:05 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup

SEAT LEON 1.6 TDI, MATRIX, 6 BRZINI, NAVI, KOŽA, REG+SERVIS

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:35 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup

AUDI A6 BUSINESS-MYLD-HIBRID-DIZEL S-TRONIC KUPEN MK/21

36 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 15:36 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 2008 1.2 PURE TECH ALUREE PREMIUM KUPEN MK -21

18 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Pri 13:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VOLKSWAGEN GOLF 7,5 1.6 TDI 115KS HIGHLINE 2019G

13 499 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 11:20 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 5008 1.5 HDI AVTOMATIK 7 MESTA AVTO MIRO

17 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 16:49 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A5 2.0tdi 170ks Coupe Model 2010god

9 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 12:34 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Kriva Pallankë

SKODA OCTAVIA 2.0 TDI 150 KS DSG FACELIFT VIP AUTO

16 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 08:09 Vetura  ·  Hyundai  ·  Lantra  ·  Shkup

HYUNDAI ELANTRA 1.6 VVT-I 130KS EXECUTIVE 2015g

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 08:05 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 1.6TDI115KS 6MT ULTRA 2015/2016G

13 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 11:12 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW X3 3.0d xDrive AUTOMATIC FACELIFT 2014 EURO6

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 09:57 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Kriva Pallankë

PEUGEOT 3008 ALLURE 2.0 BLUEHDI 150KS LED PANORAMA VIP AUTO

21 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 17:27 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

AUDI Q2 BENZIN 1.5 TFSI BUSSINES MODEL KUPEN MK/21

19 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 13:37 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Ohër

BMW 530D 2011

17 900 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 09:58 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

Bmw x1 1,8 od 2011g. i Bmw 116d . Od 2013g.

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 07:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Kumanovë

Vw Touareg 3,0 tdi i Porsche cayanne 4,5i

7 990 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 10:42 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Kriva Pallankë

PEUGEOT 3008 GT 2.0BLUEHDI 184KS AVTOMATIC PANORAMA VIP AUTO

22 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Pri 22:15 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam BMW X5 xDrive 3.0d 2014 GODINA FULL OPREMA

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 10:24 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Kriva Pallankë

FIAT DOBLO MAXI 2.0 M-JET 135 KS 925KG TOVARNO 2014 VIP AUTO

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 09:29 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Друг модел  ·  Kriva Pallankë

Hyundai Kona 1.6crdi 115ks kamera led navi 2020 Vip Auto

16 800 EUR Намалена цена

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Pri 14:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

SAEMSKA CENA GOLF 7 1.6 TDI 90KS TRENDLINE 2017G TOYOTA SK

14 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Pri 12:26 Vetura  ·  BMW  ·  218  ·  Tetovë

BMW 218 D GranTourer 110 Kw

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 09:46 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Kriva Pallankë

SEAT ATECA 2.0TDI 150KS 4-DRIVE XCELLENCE FUL-LED "VIP AUTO"

18 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 11:20 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Shkup

BMW 120d Sport Automatic

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 23:17 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava BMW F30 facelift 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Pri 00:00 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Kriva Pallankë

SEAT IBIZA 1.6TDI 95KS NEW MODEL NAVI LED DISTRONIC VIP AUTO

11 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 23:27 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Kriva Pallankë

OPEL ZAFIRA 1.6CDTI 136KS INNOVATION 7-SEDISTA NAVI VIP AUTO

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 22:53 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kriva Pallankë

BMW X-1F48 2.0 D 150 KS X-DRIVE LED NAVI DISTRONIC VIP AUTO

18 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 22:19 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Kriva Pallankë

RENAULT KANGOO 1.5 BLUEDCI 85KS NAVIGACIJA KAMERA VIP AUTO

11 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 09:52 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Kriva Pallankë

PEUGEOT 5008 1.6 BLUEHDI 120ks AVTOMATIC 7sedista Vip Auto

19 600 EUR Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 14:47 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Ohër

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105ks STYLANCE NOVA - 07.MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 14:41 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS GHIA FULL - 07.MT Auto

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 14:39 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 160000KM NOVO - 07.MT Auto

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 11:01 Auto sallon Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Ohër

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS 130000 KM NOVA - 07.MT Auto

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 09:14 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C-3 AIRCROSS 1.5 BLUEHDI 100 KS LED NAVI VIP AUTO

12 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Pri 13:28 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Kriva Pallankë

Opel Insignia station wagon 2.0cdti 170ks cosmo Vip Auto

13 950 EUR Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 10:48 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT-8 2.0 TDI 150 KS DSG KAMERA FUL-LED 2019 VIP AUTO

21 600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 11:25 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Kriva Pallankë

Peugeot 508 1.5 bluehdi 130ks allure avtomatic led Vip Auto

20 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Mar 10:38 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Avto Dado Skopje

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Mar 09:24 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT-8 1.6 TDI 120 KS DSG FUL-LED KAMERA 2017 VIP AUTO

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj 7 bmw | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione