Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Toyota | Yaris

Денес 08:13 Претпријатие ,

TOYOTA YARIS -08 1.3 VVT-i PERFEKTNA

4 180 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
12 авг. 11:53 Претпријатие ,

TOYOTA YARIS 1.33 DUALVVTI -10

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 16:31 ,

TOYOTA YARIS 1.4 D4D 2007 PERFEKTNA!

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
07 авг. 14:33 , ,

Toyota Yaris -17

8 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 15 000 - 19 999
27 јул. 18:03 , ,

Prodavam Toyota Yaris

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
14 јул. 13:12 , ,

TOYOTA YARIS 1.4D 90 KS AUTOMATIK -07

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
06 јул. 13:19 ,

Toyota Yaris 1.0 -02

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
15 јун. 08:40 , ,

TOYOTA.YARIS.1.4.DIZEL 90.KS.07.KLIMA.NOVO.FULL

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
13 јун. 10:52 , ,

TOYOTA.YARIS.1.4.DIZEL 90.KS.07..KLIMA.NOVO.FULL

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 23:10 ,

Toyota Yaris D4D

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
15 мај 17:56 Претпријатие ,

TOYOTA YARIS 1.4 D-4-D Cool 66 KW

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 14:21 , ,

Toyota Yaris

2 300 МКД Намалена цена

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
29 апр. 12:38 , ,

Toyota Yaris

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
05 мар. 12:55 ,

Toyota Yaris

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 15:56 , ,

Toyota yaris vo odlicna sostojba

Година: 2006
Километража: 40 000 - 44 999
25 јан. 11:33 ,

Toyota Yaris -08

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
15 јан. 20:05 , ,

Toyota Yaris

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
12 јан. 10:22 , ,

Toyota Yaris -01

2 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
13 дек. 17:00 , ,

Toyota Yaris 1.0

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
29 ноем. 22:49 , ,

Toyota Yaris

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
27 ноем. 12:20 ,

Toyota Yaris so vgraden plin

2 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
29 окт. 19:21 , ,

Toyota Yaris 1.0 Benzin

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
24 окт. 09:48 ,

Toyota Yaris 1.0vvti -06 PRODADENA

3 299 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
22 авг. 22:50 , ,

Toyota Yaris -08

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
17 авг. 22:08 ,

TOYOTA YARIS 1.4D-4D 90ks

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
16 авг. 10:36 , ,

Toyota Yaris

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
27 јул. 14:02 ,

Toyota Yaris

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 13:35 ,

Toyota Yaris

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 12:11 ,

Toyota Yaris

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
24 јул. 08:28 , ,

Toyota Yaris

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
05 јун. 17:47 ,

Toyota Yaris -08

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
04 јун. 13:52 ,

Toyota Yaris kako od salon

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
19 апр. 12:30 , ,

Toyota Yaris vo odlichna sostojba

2 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 10 000 - 14 999
28 фев. 14:53 , ,

Tojota Yaris vo odlicna sostojba

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
22 ноем. 09:07 , ,

Toyota Yaris

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 85 000 - 89 999
20 окт. 17:51 , ,

TOYOTA YARIS VO ODLICNA SOSTOJBA

2 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
09 окт. 13:10 , ,

TOYOTA YARIS

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
25 авг. 17:49 ,

Toyota Yaris

7 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
18 авг. 15:14 ,

Toyota Yaris 1.0 VVT-i Klima Neuvezena

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
18 јул. 09:19 , ,

Toyota Yaris 70.000 km

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 70 000 - 74 999
17 јул. 11:52 ,

TOYOTA YARIS 1.4

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
03 мај 14:16 , ,

Toyta Yaris Verso 1.4 plin

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
31 мар. 09:00 , ,

Toyota Yaris 1.4 dizel

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 14:19 , ,

TOYOTA YARIS

3 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
31 јан. 10:35 ,

Toyota Yaris

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток